Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel MEDORA AURI FAMILY BEACH RESORT

 • Kód produktu: HR-0066M
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moru: 10m
 • Od letiska: 87km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Podgora Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0) B BEST PRICE / Izba 2(+1) BM / Izba 2(+2) B SU

Cena za 1 osobu od 177 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o HOTELU MEDORA AURI.
  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  novo zrekonštruovaný hotel a pavilóny**** priamo pri pobrežnej promenáde, cca 300 m od centra mesta.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, konferenčná miestnosť, zmenáreň, obchod so suvenírmi, parkovisko - za poplatok cca 6 EUR/deň (na vyžiadanie).

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby, so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, fénom, trezorom, WI-FI ZADARMO, setom na prípravu kávy a čaju, balkónom a s možnosťou prístelky. Izby označené BEST PRICE sú izby za zvýhodnenú cenu.
  Klimatizované izby 2 (+2) - dve 2lôžkové spálne prepojené dverami, so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, fénom, trezorom, WI-FI ZADARMO, dva balkóny. Izby sa nachádza v pavilónoch a je možné ich obsadiť max. 3 dospelými osobami alebo 2 dospelými a dvoma deťmi do 16 rokov.

 • Šport a zábava

  vonkajší vyhrievaný bazén, detský bazén, wellness - whirlpool, sauna, masáže, fitness, animácie pre deti i dospelých, detské herne, stolný tenis, tanečné večery s hudbou, vodné športy podľa miestnej ponuky.

 • Stravovanie

  raňajky - formou bufetu, s možnosťou dokúpenia večerí formou bufetu.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 10 m, vhodná pre deti, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

   parkovanie za poplatok cca 7 EUR/deň - platba na recepcii. Osušky pri bazéne na zapožičanie ZADARMO.

  Na zakúpené pobyty v tomto hoteli sa vzťahujú nasledujúce individuálne storno. U pobytov so zľavou za skorý nákup činí storno poplatok 100% z hodnoty zakúpeného pobytu. Súčasne nie je možné pri využití tejto zľavy vykonať zmenu účastníka pobytu. U pobytov bez zľavy za skorý nákup je možné využiť podmienky zvýhodneného odstupného v rámci ponúkanej služby FLEXIBILNÁ DOVOLENKA PREMIUM, umožňujúci bezplatné odstúpenie od zmluvy alebo zmenu zmluvy do 14 dní pred začiatkom čerpania pobytu. V prípade záujmu o túto službu kontaktujte operátora CK.

 • Zľavy pre deti

  ZĽAVY: dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. ZĽAVY PRE IZBA 2 (+1): dieťa od 3 do 14 rokov na prístelke v období: do 12.6.a od 18.9. - ZADARMO, 12.6.-26.6. a 4.9.-18.9. - zľava 80%, 26.6.- 4.9. - zľava 75%. Dieťa od 3 do 14 rokov s 1 dospelým v období: do 12.6. a od 18.9. - zľava 50%, 12.6.-18.9. - zľava 30%. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBA 2 (+2): dieťa od 3 do 14 rokov na prístelke ZADARMO. Dieťa od 14 do 16 rokov na prístelke v období: do 12.6. a od 18.9. - zľava 70%. 12.6.-18.9. - zľava 50%. Osoba od 16 rokov na prvý prístelke - zľava 20%.

 • Cena zahŕňa

  Ubytovanie s raňajkami na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, večere v období: do 1.5. a od 9.10. - 79 EUR/os./týždeň, 1.5.-12.6. a 18.9.-9.10. - 99 EUR/os./týždeň, 12.6.-18.9. - 119 EUR/os./týždeň. NA VYŽIADANIE: detská postieľka za poplatok cca 8 EUR/deň, pes za poplatok 15 EUR/deň - platba na mieste.

 • Individuálne storno podmienky

  Na zakúpené pobyty v tomto hoteli sa vzťahujú nasledujúce individuálne storno. U pobytov so zľavou za skorý nákup činí storno poplatok 100% z hodnoty zakúpeného pobytu. U pobytov bez zľavy za skorý nákup je možné využiť podmienky zvýhodneného odstupného v rámci ponúkanej služby FLEXIBILNÁ DOVOLENKA PREMIUM, umožňujúci bezplatné odstúpenie od zmluvy alebo zmenu zmluvy do 14 dní pred začiatkom čerpania pobytu. V prípade záujmu o túto službu kontaktujte operátora CK.

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Podgora

Oblíbené, známé a velmi rušné přímořské letovisko Podgora na Makarské riviéře se nachází 9 km jihovýchodně od Makarské. Leží pod magistrálou. V obci vyvěrá několik sladkovodních pramenů a léčivý pramen Klokun. Pěstuje se zde víno a olivovníky.
Původní obec Podgora se skládala ze dvou částí: ze staré horní vysoko na horském svahu, která byla zemětřesením v r. 1962 pobořena a zůstala opuštěna, a z nové dolní části při moři, rozkládající se od moře k magistrále. Dolní část zaznamenala v posledních 35 letech obrovský rozmach. Podgora se tak z malé vesničky změnila v rušné a turisty vyhledávané letovisko.

Ubytování v Podgoře
Podgora nabízí ubytování v hotelech, v hotelových apartmánech a v kempu. V Podgoře je také mnoho rodinných domků a vil s možností ubytování v soukromí.

Koupání v Podgoře
V Podgoře je krásná, poměrně úzká pláž z drobných oblázků a písku, která návštěvníka přímo vybízí ke koupání, a také spousta zeleně. Část pláže se nachází přímo pod pobřežní komunikací. Na severozápad a na jihovýchod se táhnou další užší pruhy stíněných pláží.

Sport v Podgoře
Podgora má dobré podmínky pro vodní sporty: windsurfing (škola), jachting, potápění, vodní lyžování, ale také pro další sporty: tenis, basketbal, malou kopanou, plážový volejbal. Je zde půjčovna sportovních potřeb.

Zábava v Podgoře
Diskoklub, taneční terasa, mj. night club Azzuro. Největší lidová slavnost v den svátku patrona města sv. Vincence (Sveti Vincent), současně i Den města Podgory, polovina srpna. V průběhu letní sezóny Rybářské večery.

Kultura v Podgoře
Podgorské kulturní léto se koná od června do září (různá představení, hostování divadelních, koncertních a folklorních souborů).

Památky v Podgoře
V Horní Podgoře (osada Marinovići a Roščići) jsou zachovány dvě obranné protiturecké věže ze 17. a 18. stol. Z barokního letohrádku patricijské rodiny Mrkušićů při moři zůstala po zemětřesení jen vstupní branka do někdejšího parku a osmiboká kaple. Při zemětřesení byl poničen i barokní kostel sv.Tekly, byl však obnoven. Nad přístavem je památník (z r. 1962) založení jugoslávského válečného námořnictva (od R. Radoviće) - "Rackova křídla" (Galebova krila), obrovské symbolické křídlo racka. Na jihovýchodním okraji obce, v části zvané Čaklje stojí přímo na pobřeží moderně pojatý kostel z r. 1962.

Výlety z Podgory
- do Makarské podél moře 9 km
- obec Vrgorac v Dalmatském Záhoří 24 km
- výlety do pohoří Biokovo (podrobněji tematické články: Biokovo a Nejpoužívanější značené pěší cesty v pohoří Biokovo)
- výlety do oblasti Dolní Neretvy
- výletní místa v Bosně

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.