Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Cestovná kancelária: TRAVEL FAMILY s.r.o.

je jednou z najväčších českých cestovných kancelárií, špecializovanou na pobyty na Jadrane: v Chorvátsku a Čiernej Hore, ktorá od roku 2003 pôsobí aj na Slovensku.

Naša ponúka

V širokej ponuke ubytovacích kapacít nájdete pobyty s vlastnou, autobusovou i leteckou dopravou do viac ako 400 pobytových miest od Istrie cez Kvarner, Dalmáciu, chorvátske ostrovy až do Čiernej Hory. Svoju ponuku navyše rozšírila o atraktívne kúpeľné a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakúsku a Maďarsku.

Neptun kluby

Najžiadanejším produktom je rodinná dovolenka v Neptun kluboch na Jadrane !

TRAVEL FAMILY, s.r.o. je poistená v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. v poisťovni Slavia. Klienti veľmi oceňujú širokú sieť delegátov, ktorí sú im v pobytových miestach na Jadrane plne k dispozícii. Produkty TRAVEL FAMILY zakúpite v pobočkách v Českej republike alebo u viac než 1 200 autorizovaných predajcov. Naše ponúkané služby využije každoročne viac ako 40.000 klientov.

Korešpondenčná adresa

TRAVEL FAMILY s.r.o.
Palackého 717/11,
110 00 Praha 1, Česká republika

Certifikát o úhradě příspěvku do garačního fondu cestovních kanceláří

Členský list TRAVEL FAMILY o řádném členství v Asociaci čestovních kanceláří České Republikypdf   Volajte 048 / 224 00 20

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje