VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

CESTOVNÁ KANCELÁRIA VÍTKOVICE TOURS s.r.o.

je jednou z najväčších českých cestovných kancelárií, špecializovanou na pobyty na Jadrane - v Chorvátsku a Čiernej Hore, ktorá od roku 2003 pôsobí aj na Slovensku. V širokej ponuke ubytovacích kapacít nájdete pobyty s vlastnou, autobusovou i leteckou dopravou do viac ako 200 pobytových miest od Istrie cez Kvarner, Dalmáciu, ostrovy až do Čiernej Hory. Svoju ponuku navyše rozšírila o atraktívne kúpeľné a wellness pobyty v Čechách, Slovinsku, Rakúsku, Maďarsku a na Slovensku.

Najžiadanejším produktom je rodinná dovolenka v NEPTUN KLUBOCH na  Jadrane !

CK VÍTKOVICE TOURS je poistená v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z. v poisťovni Uniqa. Klienti veľmi oceňujú širokú sieť delegátov, ktorí sú im v pobytových miestach na Jadrane plne k dispozícii. Produkty VÍTKOVICE TOURS zakúpite v pobočkách v Českej i Slovenskej republike alebo u viac než 1200 autorizovaných predajcov. Naše ponúkané služby využije každoročne viac ako 40.000 klientov.

Sídlo: Mierové námestie 3d-519, 703 00 Ostrava-Vítkovice, Česká republika

Rok založenia: 1991

Výkonný riaditeľ: Martin Lehocký, MBA, info@ckvt.sk

Organizačná zložka 
VÍTKOVICE TOURS s.r.o. organizační složka                                                      
Björnsonova 3044/8, 811 05 Bratislava

vedúci organizačnej zložky: Martin Lehocký, MBA
Korešpondenčná adresa: CK VÍTKOVICE TOURS, Dolná 5, 974 01 Banská Bystrica 

Koncesní listina cestovní kanceláře VÍTKOVICE TOURS 

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje