Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Apartmány TROBENTICA

 • Kód produktu: SI-0008V
 • Do centra: 100m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské vnútrozemie, Moravske Toplice Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Apt. 2(+1) / Apt. 2(+0)

Cena za 1 osobu od 59 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  nachádzajú sa  uprostred vnútrozemských kúpeľov Moravske Toplice a skladajú sa zo skupiny domov, ktoré vyvolávajú dojem typickej dedinky Prekmurje. Stoja v tesnej blízkosti golfového ihriska.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, bar, predajňa suvenírov, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované apartmány - 2lôžková spálňa na otvorenej galerii, denná miestnosť s možnosťou prístelky pre dieťa do 12 rokov, vybavený kuchynský kút, SAT TV, sprcha a WC, terasa.

 • Šport a zábava

  Aquapark - Terme 3000 s vodnými atrakciami (šmykľavky so zvukovými a vizuálnymi efektami, tobogany, vodopády, masážne trysky, saunový svet, špeciálna detská riviéra), termálne centrum Termalium (masáže, kúpele, inhalácia, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, liečebné procedúry ako elektroterapia, magnetoterapia, liečebné masáže a kúpele), fínská sauna, ihrisko pre loptové hry - volejbal, basketbal, hádzaná, futbal, tenisové a bedmintonové kurty, požičovňa bicyklov, animácie, aerobic. Terme 3000 ponúka 18 jamkové golfové ihrisko (vozíky a príslušenstvo je možné prenajať si na mieste).

 • Stravovanie

  raňajky a večere formou bufetu v hoteli Termal, s možnosťou dokúpenia obedov v hoteli Ajda.

 • Doplňujúce informácie

  hostia majú neobmedzený vstup do Aquaparku Terme 3000 s 22 vonkajšími a vnútornými bazénmi s celkovou vodnou plochou 5 000 m2. Možnosť využitia bazéna a sauny v hoteli Termal ZADARMO. Zapožičanie županu a papúč cca 2 EUR/os./deň. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 2 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, druhé dieťa do 6 rokov bez lôžka - ZADARMO. Dieťa do 6 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 50%. Cenu za osobu od 12 rokov na prístelke nájdete na webe.

 • Poznámka

  Doplatok za ubytovanie v piatok a v sobotu - 5 EUR/os./noc

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, sauny a komplexu Terme 3000.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov 20 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytu na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc - príplatok 10 %. Na vyžiadanie: detská postieľka 8 EUR/deň, pes 8 EUR/os./deň (platí sa na mieste).

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské vnútrozemie

Moravske Toplice

Lázně Moravske Toplice u městečka Murska Sobota v nejsevernější části Slovinska je nový, moderní lázeňský komplex postaven v roce 2000. Horké prameny dosahující 72°C byly objeveny v 50. letech spíše náhodou, a to při pokusných vrtech při hledání ropy, místo ropy vytryskla z hloubky téměř 1 500 m horká voda, která dala vznik tomuto modernímu lázeňskému rezortu s nabídkou dlouhé řady léčebných terapií, služeb a doprovodných programů.

Uzavřený lázeňský komplex "Terme 3000", tedy lázně pro 3. tisíciletí, zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů s celkovou vodní plochou 5 000 m2. Zdejší raritou je tzv. černá termální voda, která je vysoce koncentrovaná, kalná, slaná a lehce zapáchá naftou. Vysoké úrovni lázeňského provozu odpovídají i komfortní ubytovací, gastronomické a doprovodné služby.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.