VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Súkromie- Ochrana osobných údajov

Cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS s.r.o., nakladá s osobnými údajmi v súlade s platným zákonom č. 428/2002 Z.z., týkajúcim sa spracovania, uchovávania a evidencie osobných údajov.

Podpísaním cestovni zmluvy, len v prípade dojednania cestovného poistenia na cesty a pobyt, pre účely poisťovacej činnosti a ďalších činností vymedzených zákonom č. 8/2008 Z.z. o poisťovníctve.

Spracovanie osobných údajov

Cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS s.r.o. zhromažďuje a pracuje s osobnými a identifikačnými údajmi, tj. s údajmi ako titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, obchodná firma, názov, sídlo, miesto podnikania, identifikačné číslo, bankové spojenie... Cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS s.r.o. nakladá s Vašimi osobnými údajmi v súlade so Všeobecnými podmienkami, pokiaľ nie je právnymi predpismi stanové inak, zaisťuje ich náležitú ochranu a okrem prípadov podložených alebo umožnených zákonom alebo dohodnutých s Vami, ich tretím osobám neposkytuje.

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje