VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

RODINNÁ dovolenka na Jadrane - to sú NEPTUN KLUBY!

chcete dopriať sebe a svojej rodine skvelú dovolenku na Jadrane plnú zážitkov? Pozývame vás do našich Neptun klubov 2018.

Cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS pripravila na sezónu 2018 ponuku rodinnej dovolenky v destináciach v Chorvátsku s animačným programom Neptun klub pre celú rodinu.

 

 

Animačné programy sú starostlivo pripravované a organizované pod vedením skúsených animátorov a delegátov. Obľúbený NEPTUN KLUB si už stihli zamilovať tisícky detí a dospelých, ktorí si svoju dovolenku chcú naplno užiť a poriadne sa zabaviť. Tím našich animátorov sa postará, aby vaša dovolenka aj v prípade nepriaznivého počasia bola jednoznačne tým, na čo budete ešte dlhé mesiace v dobrom spomínať.

Programová ponuka NEPTUN KLUBU, zábava, športové aktivity (zumba, aquaaerobic, pilates ai.) a zápasy, hry pre dospelých a deti, ranná rozcvička, voľba boha Neptuna a každý týždeň prekvapenie v "kresle pre hosťa" je v spojitosti s nádherným prostredím zážitkom a to nielen pre deti, ktoré Neptun kluby milujú.

Tí, ktorí vás bavia počas celého dňa, počas celého leta - naši ANIMÁTORI

   

Naša programová ponuka - Športové a zábavné aktivity počas celého dňa, iba v našich NEPTUN KLUBOCH. Je len na vás, čo si vyberiete a čím si spestríte svoju dovolenku.

      

Športové a zábavné aktivity počas celého dňa, iba v našich NEPTUN KLUBOCH

   

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje