VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

ZVÝHODNENÁ PONUKA DOVOLENKY NIELEN NA JADRANE

Podnikové zľavy

CK VÍTKOVICE TOURS spolupracuje s nižšie uvedenými podnikmi a organizáciami pri distribúcii katalógov a propagácii zájazdov.

Na základe zmluvy o vzájomnej spolupráci poskytneme zamestnancom týchto podnikov/organizácií a ich rodinným príslušníkom mimoriadnu zľavu, ktorú je možné uplatniť súčasne so zľavou za včasný nákup i zľavou pre verných zákazníkov. Pre získanie zľavy vyplňte pole "PROMOKÓD" v kalkulácii zájazdu. PROMOKÓD nájdete na Vašom firemnom intranete alebo personálnom oddelení:

Európska Cestovná poisťovňa
SYSTECOM s.r.o. 
P P International
Dental Care BB
G.P.S. Zvolen, spol. s r.o.
KLEMO, spol. s r.o.
Autoservis Šmikniar Pavel
AUTO SLOVAK
ŠPORT ÁČKO
GUFERO BB, s.r.o
BABYOS s.r.o. 
Zberné suroviny a.s.
INTEXCOM s.r.o.
GALVEX, spol. s r.o.
RAL, s. r. o.


Pracujete v podniku ⁄ organizácii, ktorá zamestnáva viac než 100 osôb a máte záujem o zľavu pre seba i ďalších zamestnancov Vášho podniku/organizácie na zájazdy VÍTKOVICE TOURS?

Kontaktujte nás na info@ckvt.sk.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kolektív Vítkovice tours

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje