VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

1. AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Ako vaša jednotka na Jadrane Vám ponúkame najširšie možnosti dopravy. Prezrite si mapu nástupných miest, kde Vás vyzdvihnú luxusné klimatizované autobusy, ktoré spĺňajú všetky predpisy podľa noriem Európskej únie a na cesty sú využívané diaľničné úseky v Rakúsku, Slovinsku a Chorvátsku. Ceny autobusovej dopravy sú uvedené pri jednotlivých kapacitách.

Do ktorých pobytových miest vás odvezieme? 

ISTRIA: Umag, Novigrad, Poreč, Vrsar, Rovinj, Rabac (odchody od 3. 6.do 9. 9. vrátane)
KVARNER: Crikvenica, Selce, ostrov Krk – Njivice, Krk, Baška, Malinska, ostrov RAB* (odchody od 3. 6. do 9. 9. vrátane)
SEVERNÁ A STREDNÁ DALMÁCIA: Biograd na Moru, Sv. Filip i Jakov, Vodice, Split, Šibenik-Solaris, Primošten, Trogir, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac, ostrov Brač* – Bol, ostrov Hvar* – Stari Grad, Jelsa, ostrov Vis* (odchody od 20. 5. do 16. 9. vrátane)
JUŽNÁ DALMÁCIA a ČIERNA HORA: polostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula, Mlini, Cavtat, Budva, Bečići, Petrovac* (odchody od 3. 6. do 9. 9. vrátane)

* AUTOBUSOM NA OSTROVY: táto doprava je organizovaná vždy do najbližšieho pobytového miesta na pevnine, potom miestnymi autobusovými transfermi do miesta vášho pobytu.
Na ostrov Rab využite našu autobusovú dopravu do Crikvenice, kde vystúpite a ďalej pokračujete miestnym transférom až do pobytového miesta na ostrov Rab, a to v termínoch: 3.6., 10.6., 17.6., 24.6., 1.7., 12.8., 19.8., 26.8., 2.9.

Ostrov Brač, Hvar, Vis, Korčula, Mljet je kombináciou autobusovej a lodnej dopravy. Transfér môže byť organizovaný miestnym dopravcom, môže dôjsť k časovému oneskoreniu pri ceste. 

Čierna Hora - priamym autobusom do Gradacu, potom prestup do miestneho transféru a dovoz do miesta vášho pobytu (v mnohých prípadoch sa jedná o minibusy, či osobné autá, pre zefektívnenie dopravy do miesta vášho pobytu môže nastať ešte jeden prestup v Čiernej Hore).  

Dôležité informácie 

Konečná cena autobusovej dopravy do Chorvátska a Čiernej Hory zahŕňa: cestovný lístok tam i späť klimatizovaným autobusom. Nástupy do autobusov sú možné iba v nástupných miestach uvedených v mapke nástupných miest, a to na základe dohodnutia v cestovnej zmluve s CKVT. Ceny autobusovej dopravy sú platné len pre klientov, ktorí si zakúpili súčasne s dopravou aj pobyt z katalógu JADRAN 2016. Samostatné lístky a rezerváciu miesteniek na jednotlivých trasách CKVT nezabezpečuje. V dopravných prostriedkoch zabezpečovaných CKVT je prevoz batožiny do hmotnosti 20 kg/os. ZADARMO. Batožina s vyššou hmotnosťou môže byť z prepravy vylúčená. Autobusy sú často podrobované kontrolám hmotnosti a pri ich prekročení by mohlo dôjsť k zbytočným nepríjemnostiam.

Mapa nástupných miest v SR

 

2. INDIVIDUÁLNA DOPRAVA

Volíte pre svoju dovolenku v Chorvátsku, Čiernej Hore a ďalších destináciách pohodlnú a dnes už rýchlu cestu vlastným autom? Preto neváhajte nahliadnuť do našej pestrej ponuky pobytov v Chorvátsku a Čiernej Hore v lete 2016. Záleží len na Vás, ktorú destináciu si zvolíte! Prinášame Vám niekoľko rád a informácií, ktoré Vám pomôžu pri plánovaní Vašej cesty na Jadran. Aktuálne doporučené príjazdové trasy spoločne s mapkou destinácie Vám budú zaslané s celkovým odbavením.

Pri ceste autom musí mať vodič-občan SR platný vodičský preukaz, technický preukaz vozidla a doklad o zaplatení povinného zmluvného poistenia, tzv. zelenú kartu. Povinnosťou vybavenia vozidla je oranžová výstražná vesta. Rodiny s deťmi musia mať pri prejazde Rakúskom pre všetky deti vo veku do 12 rokov bezpečnostnú sedačku. Pre prejazd Rakúskom a Slovinskom je nutné si zakúpiť diaľničnú známku. Pre ďalšie informácie uvádzame ceny týchto poplatkov na rok 2015:

RAKÚSKO: 10dňová-cca 8 EUR, 2 mesačná-cca 23,40 EUR, ročná-cca 77,80 EUR
SLOVINSKO: 7dňová pre vozidlá do 3.500 kg-15 EUR, mesačná pre vozidlá do 3.500 kg-30 EUR
CHORVÁTSKO: úseky diaľníc v Chorvátsku sa platia podľa dĺžky použitého úseku a podľa typu vozidla – tzv. MÝTO. Mýto môžete platiť v hotovosti, doporučujeme pre urýchlenie Vášho prejazdu platiť kartami American Express, Diners, Master Card, Maestro, Visa.

Bližšie informácie týkajúce sa aktuálnych cien mýtneho nájdete tu:

Bližšie informácie k Vašej ceste na dovolenku získate na nižšie uvedených webových stránkach:

Pre plánovanie Vašej cesty na dovolenku doporučujeme www.mapy.sk alebo www.maps.google.sk.

CHORVÁTSKO:
www.hak.hr - Chorvátsky autoklub

SLOVINSKO:
www.dars.si - DARS
www.amzs.si - AMZS

RAKÚSKO:
www.oesag.at - ÖSAG
www.arbo.at - ARBÖ

ČIERNA HORA:
www.amscg.org – Autoklub Čiernej Hory

TALIANSKO:
www.aci.it – Autoklub Talianska - ACI

ALBÁNSKO:
www.aca.al – Autoklub Albánska - ACA

Ďalšie užitočné webové odkazy:

Prajeme Vám šťastnú cestu na dovolenku!

 

3. LETECKÁ DOPRAVA

Aké sú výhody leteckej dopravy?

 • Rýchla, bezpečná a komfortná doprava
 • Spolupracujeme s renomovanými a preverenými leteckými spoločnosťami
 • Z letiska transfér do miesta vašej dovolenky
 • Služby zástupcu CK na letisku

Odkiaľ a v ktorých termínoch lietame?

Leteckú dopravu si môžete objednať z Ostravy a Prahy.
Letisko odletov a príletov v ČR je  Ostrava – Letisko Leoše Janáčka Mošnov, Praha - Letisko Václava Havla. Letisko v Chorvátsku je Split a Dubrovník. Konečné ceny dopravy sú viazané na nákup ubytovania z tohto katalógu. Prepravu pre lety z Prahy do Dubrovníka zaisťuje letecká spoločnosť SMART WINGS (Boeing 737). Prepravu pre lety z Ostravy zaisťuje letecká spoločnosť SMART WINGS (Boeing 737) a ČSA (ATR 72-500). Transfery na a z letiska v ČR nezaisťujeme.

OSTRAVA–SPLIT–OSTRAVA, spoločnosť ČSA (ATR 72)
odlety každú sobotu od 18.6. do 3.9. vrátane
PRAHA–DUBROVNÍK–PRAHA, spoločnosť SMART WINGS (Boeing 737)
odlety každú sobotu od 18.6. do 3.9. vrátane

Konečná cena leteckej dopravy zahŕňa: letenku tam i späť, transfér z letiska do hotela v pobytovom mieste, letiskové a bezpečnostné taxy, palivový príplatok. Dieťa do 2 rokov bez nároku na sedadlo – ZADARMO.

V prípade záujmu sme schopní sprostredkovať kúpu letenky s odletmi z Viedne alebo Budapešti. Sprostredkovanie leteniek s odletmi z Viedne a Budapešti sa riadi Všeobecnými podmienkami predaja. Poplatok za sprostredkovanie letenky je 10 EUR/os./spiatočný let.

 

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje