VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Možnosti dopravy s CK Vítkovice Tours

Ilustrace - autobus

1. Autobusová doprava

Ako vaša jednotka na Jadrane Vám ponúkame najširšie možnosti dopravy. Prezrite si mapu nástupných miest, kde Vás vyzdvihnú luxusné klimatizované autobusy, ktoré spĺňajú všetky predpisy podľa noriem Európskej únie a na cesty sú využívané diaľničné úseky v Maďarsku, Rakúsku, Slovinsku a Chorvátsku. Ceny autobusovej dopravy sú uvedené pri jednotlivých kapacitách.

Prečo práve autobusom na dovolenku?

 • ponúkame viac ako 25 nástupných miest po celom Slovensku
 • odjazdy každý piatok od 18. 5. do 21. 9. vrátane
 • jazdíme bezpečne, pohodlnými a klimatizovanými autobusmi s WC
 • technický sprievodca (vo vybraných autobusoch CKVT s nástupným miestom v Bratislave)

Do ktorých pobytových miest vás odvezieme?

 • ISTRIA: Umag, Novigrad, Porec, Vrsar, Rovinj, Rabac (odjazdy od 1. 6. do 7. 9. vrátane)
 • KVARNER: Crikvenica, Selce, Novi Vinodolski, ostrov Krk, ostrov Rab* (odjazdy od 1. 6. do 7. 9. vrátane)
 • SEVERNÁ DALMÁCIA: Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pirovac, Vodice, Šibenik - Solaris, Primošten, Trogir, Kaštel Stafilić (odjazdy od 25. 5. do 14. 9. vrátane)
 • STREDNÁ DALMÁCIA: Split, Omiš, Lokva Rogoznica, Nemira, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Promajna, Makarska, Tučepi, Podgora, Drvenik, Brist, Gradac (odjazdy od 18. 5. do 14. 9. vrátane)
 • JUŽNÁ DALMÁCIA: poloostrov Pelješac – Trpanj, Orebić, ostrov Korčula*, ostrov Mljet* (odjazdy od 1. 6. do 7. 9. vrátane)
 • ČIERNA HORA: (odjazdy 8. 6. do 14. 9.)

* Autobusom na ostrovy:

(platí iba pre autobusy CKVT s odchodom z Bratislavy)
Táto doprava je organizovaná vždy do najbližšieho pobytového miesta na pevnine, potom prebieha trajektom alebo miestnymi autobusovými transfermi do miesta vášho pobytu. Ostrov Rab – autobusom do Crikvenice, potom prestup do miestneho transferu a odvoz do pobytového miesta na ostrov Rab, platí pre termíny odjazdu: 1. 6., 8. 6., 15. 6., 22. 6., 29. 6., 6. 7., 13.7., 20. 7., 27. 7., 24. 8. a 31. 8. Ostrovy Brač, Hvar, Korčula, Mljet – doprava je kombináciou autobusovej a lodnej dopravy. Transfer je zaistený miestnym dopravcom, preto môže dôjsť k časovému posunu pri ceste. Čierna Hora – vo vybraných termínoch ubytovanie (2. 6. – 9. 6. a 15. 9. – 22. 9.) priamo do cieľových letovísk.

Důležité informace

Konečná cena autobusové dopravy do Chorvatska a Černé Hory zahrnuje: jízdenku tam i zpět klimatizovaným autobusem s WC, služby technického průvodce (na vybraných trasách). Ceny autobusové dopravy jsou platné pouze pro klienty, kteří si zakoupili současně s dopravou i pobyt z katalogu First Minute 2018 a Jadran 2018. O možnosti zakoupení samostatné jízdenky se informujte na pobočkách. V dopravních prostředcích zajišťovaných CKVT je převoz zavazadel do hmotnosti 17 kg/os. ZDARMA. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našit trasách není povolena.

Mapa nástupných miest v ČR


Mapa nástupných miest – Autobusová doprava


Ilustrace - osobní auto

2. Individuálná doprava

Volíte pre svoju dovolenku v Chorvátsku, Čiernej Hore a ďalších destináciách pohodlnú a dnes už rýchlu cestu vlastným autom? Preto neváhajte nahliadnuť do našej pestrej ponuky pobytov v Chorvátsku a Čiernej Hore v lete 2018. Záleží len na Vás, ktorú destináciu si zvolíte! Prinášame Vám niekoľko rád a informácií, ktoré Vám pomôžu pri plánovaní Vašej cesty na Jadran. Aktuálne doporučené príjazdové trasy spoločne s mapkou destinácie Vám budú zaslané s celkovým odbavením.

Pri ceste autom musí mať vodič-občan SR platný vodičský preukaz, technický preukaz vozidla a doklad o zaplatení povinného zmluvného poistenia, tzv. zelenú kartu. Povinnosťou vybavenia vozidla je oranžová výstražná vesta. Rodiny s deťmi musia mať pri prejazde Rakúskom pre všetky deti vo veku do 12 rokov bezpečnostnú sedačku. Pre prejazd Rakúskom a Slovinskom je nutné si zakúpiť diaľničnú známku.

Pre ďalšie informácie uvádzame ceny týchto poplatkov na rok 2018, ktoré sa vzťahujú na vozidlá do 3,5 t:

 • RAKÚSKO: 10dňová - cca 8,90 EUR, 2 mesačná - cca 26,2 EUR, ročná - cca 87,3 EUR
 • SLOVINSKO: 7dňová – cca 15 EUR, mesačná – cca 30 EUR, ročná – cca 110 EUR
 • MAĎARSKO: týždňová (platnosť 9 dní) – 2975 HUF, mesačná – 4 780 HUF, ročná – 42 980 HUF
 • CHORVÁTSKO: úseky diaľnic v Chorvátsku sa platia podľa dĺžky použitého úseku a podľa typu vozidla – tzv. MÝTO. Mýto môžete platiť v hotovosti a to aj v zahraničných menách podľa úradného kurzového lístka, platného pre deň platby mýta. Odporúčame pre urýchlenie vášho prejazdu platiť kartami American Express, Diners, Master Card, Maestro, Visa. Mýtne si je možné predplatiť aj pomocou zariadenia ETC.

Bližšie informácie týkajúce sa aktuálnych cien mýtneho nájdete tu:

Bližšie informácie k Vašej ceste na dovolenku získate na nižšie uvedených webových stránkach:

Chorvátsko:

 • www.hak.hr - Chorvátsky autoklub - HAK (Hrvatski autoklub)

Slovinsko:

 • www.dars.si - DARS (Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji)
 • www.amzs.si - AMZS (Auto-moto zveza Slovenije)

Rakousko:

 • www.oesag.at - ÖSAG (Österreichische Autobahnen und Schnellstrassen-Gesellschaft)
 • www.arbo.at - ARBÖ (Auto, Motor und Radfahrerbund Österreichs)

Čierna Hora:

Taliansko:

Albánsko:

Ďalšie užitočné webové odkazy:

Pre plánovanie vašej cesty na dovolenku odporúčame:

Mapy.cz nebo Mapy GoogleIlustrace - letadlo

3. Letecká doprava

Aké sú výhody leteckej dopravy?

 • Rýchla, bezpečná a komfortná doprava
 • Spolupracujeme s renomovanými a preverenými leteckými spoločnosťami
 • Možnosti každodenných letov do vybraných destinácii
 • Z letiska transfer do miesta vašej dovolenky
 • Služby zástupcu CK na letisku pri vybraných letoch

Odkiaľ a v ktorých termínoch lietame?

Leteckú dopravu si môžete objednať z Viedne a Ostravy (pripravujeme odlety z Bratislavy a Košíc). Letisko odletu a príletu v Rakúsku a ČR sú Viedeň - Medzinárodné letisko, Schwechat a Ostrava - Letisko Leoša Janáčka, Mošnov. Prepravu zaisťujú letecké spoločnosti CROATIA AIRLINES a ČSA. Transfery na a z letiska v Rakúsku a ČR nezaisťujeme.

VIEDEŇ–SPLIT–VIEDEŇ

odlety každú sobotu od 2. 6. do 22. 9. vrátane

VIEDEŇ–DUBROVNÍK–VIEDEŇ

odlety každú sobotu od 2. 6. do 22. 9. vrátane

OSTRAVA–SPLIT–OSTRAVA

odlety každú sobotu od 16. 6. do 8. 9. vrátane

Ďalšie informácie:

 • Ceny leteniek sa môžu meniť v závislosti od dopytu, termínu, počtu leteniek a pod.
 • Konečná cena leteckej dopravy zahŕňa: letenku tam a späť, transfer z letiska do hotela v pobytovom mieste, letiskové a bezpečnostné taxy, palivový príplatok.
 • Samostatné letenky bez ubytovania a transferu je možné zakúpiť v CKVT. Ceny leteniek na vyžiadanie.Ilustrace - letadlo Ilustrace - autobus

4. Kombinovaná doprava

Pre pobyty v termínoch 9. 6. – 16. 6. (autobusom TAM) a 15. 9. – 22. 9. (letecky TAM a autobusom SPÄŤ) môžete využiť kombináciu leteckej a autobusovej dopravy do roznych pobytových miest na Makarskej riviére za zvýhodnenú cenu 165 EUR vrátane transferu..

Možnosť kombinovanej dopravy v ďalších termínoch na vyžiadanie v CK.pdf  Zavolejte zadarmo 0800 567 5673 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje