VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Časté otázky a odpovede (FAQ)

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky. Pokiaľ ste tu nenašli odpoveď na tú svoju, zašlite nám ju na adresu info@ckvt.sk a my vám radi odpovieme.

 • Môžem si objednať zájazd v internetovom katalógu cestovnej kancelárie Vítkovice Tours (ďalej len CKVT) kedykoľvek?
  Áno, v našom internetovom katalógu je možné si objednať zájazd 24 hodín denne.

 • Čo mi prinesie objednanie cez internet?
  Tento moderný spôsob predaja zájazdov vám prinesie predovšetkým skrátenie doby potrebnej k zarezervovaniu vašej dovolenky a k vášmu väčšiemu pohodliu pri vyberaní a objednávaní. V internetovom katalógu máte všetky potrebné informácie k dispozícii na jednom mieste.

 • Je objednanie zájazdu cez internet bezpečné?
  Áno, je to rýchlejšie, pretože nemusíte nikam chodiť, zájazd si môžete vybrať a objednať z  domova alebo z práce. Po zaplatení celej ceny zájazdu vám zašleme všetky doklady, ktoré vás oprávňujú čerpať zájazd a naviac sa dozviete všetky potrebné a dôležité informácie týkajúce sa vašej dovolenky.

 • Je objednání zájezdu přes internet bezpečné?
  Objednanie zájazdu v internetovom katalógu cestovnej kancelárie Vítkovice Toursje bezpečné. Odosielanie osobných informácií zákazníkov sú zabezpečené šifrovaním. Celý internetový katalóg vrátane technického zariadenia, na ktorom je katalóg prevádzkovaný, je vo výhradnom vlastníctve CKVT, takže ako zákazníci máte istotu, že vaše objednávky i odoslané osobné údaje bude spracovávať iba jediný adresát týchto informácií – cestovná kancelária Vítkovice Tours.

 • Sú chránené moje osobné údaje, ktoré vyplním do objednávkového formulára vo vašom katalógu?
  Áno, vaše osobné údaje sú chránené. Cestovná kancelária Vítkovice Tours pracuje s osobnými údajmi zákazníkov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. O ochrane osobných údajov.

 • Môžem si ako zákazník zmeniť alebo doplniť svoje osobné údaje v internetovej objednávke?
  Niektoré osobné údaje si môžete meniť, niektoré (u nich má zmena údajov za následok zmenu cestovnej zmluvy) si meniť nemôžete. Zo zmenou údajov, z ktorých plynie zmena cestovnej zmluvy, sa obráťte, prosím, priamo na našich pracovníkov.

 • Čo znamená "Izby na vyžiadanie"?
  Ak CK dostane vašu objednávku na ubytovanie v „izbe na vyžiadanie“, neodkladne kontaktuje ubytovacie zariadenie, od ktorého si vyžiada súhlas s predajom daného typu izby. V náväznosti na vyjadrenie ubytovacieho zariadenia vám CK najneskôr do 48 hodín pošle na váš mail potvrdenie/nepotvrdenie vašej objednávky.

 • Dozviem sa pri objednávání zvoleného zájazdu, či sú voľné miesta?
  V okamihu, keď vám je pridelené číslo rezervácie a jeho platnosť, máte istotu, že miesta máte skutočne zarezervované do uplynutí doby rezervácie.

 • V ktorom okamihu mám ako zákazník istotu, že mám svoju vybranú dovolenku istú?
  Akonáhle vypíšete, potvrdíte Zmluvu o obstaraní zájazdu a zaplatíte minimálnu predpísanú zálohu.

 • Vo vašom internetovom katalógu je oveľa širšia ponuka ubytovania než vo vašom tlačenom katalógu. Nie je to chyba?
  Nie, nie je to chyba. Do tlačeného katalógu sme z dôvodu úspory počtu strán zahrnuli iba časť z našej celkovej ponuky služieb, a to najmä letoviská, hotely a apartmány, ktoré si naši zákazníci v minulých rokoch obľúbili najviac. Preto náš internetový katalóg obsahuje širšiu ponuku než katalóg tlačený.

 • Na koho sa mám obrátiť pri zmenách v cestovnej zmluve?
  Ak máte po uzavrení cestovnej zmluvy požiadavky na zmenu, obracajte sa telefonicky na našich pracovníkov  (tel.: 0800 567 567 ) alebo e-mailom: info@ckvt.sk

 • Môžem zájazd objednať cez internet a prísť zaplatiť na pobočku?
  Ano, môžete. Nášmu pracovníkovi, ku ktorému prídete zájazd na pobočku zaplatiť, je nutné povedať číslo rezervácie/cestovnej zmluvy.

 • Čo sa stane, ak nevyplním všetky požadované údaje?
  mluva o obstaraní zájazdu je uzavrená vtedy, pokiaľ sú vyplnené všetky údaje nutné k správnej kalkulácii ceny pobytu a zaslaniu Voucheru. U každej osoby musí byť minimálne vyplnená adresa a dátum narodenia.  Venujte preto, prosím, vyplňovaniu požadovaných údajov patričnú pozornosť a my vám zaručíme bezproblémový priebeh pri spracovaní vašej objednávky.

 • Čo urobiť, keď do 24 hodín neobdržím od CK VT odpoveď na svoju objednávku?
  Pretože nie je možné vylúčiť technické problémy na internete pri doručovaní e-mailov, v takom prípade nás, prosím, kontaktujte na oddelení internetového predaja tel: 0800 567 567

 • Čo mám robiť, keď mi nejde zarezervovať alebo potvdiť cestovná zmluva?
  Zrejme sa v daný okamih jedná o poruchu buď na internete alebo technickom zariadení. Doporučujeme vám zopakovať váš postup alebo kontaktovať telefonicky oddelenie nášho internetového predaja 0800 567 567 alebo e-mail info@ckvt.sk

Tešíme sa na vašu objednávku a prajeme úspešný výber dovolenky s Vítkovice Tours.

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje