VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Dovolenka ako darček

V každej z našich pobočiek vám radi vystavíme Dárčekový šek/poukaz (ďalej len darčekový poukaz) v EURO hodnote, ktorú si sami určíte. Darčekový poukaz vystavíme na konkrétne meno, vrátane textu, ktorý si pre obdarovaného sami navrhnete.

Podmienky na vydávanie Darčekových poukazov Vítkovice Tours:

 • Cestovná kancelária vydáva Darčekový poukaz ako ceninu. Darčekový poukaz sa vystavuje na základe písomnej objednávky a až po úhrade jeho hodnoty zo strany objednávajúceho. Darčekový poukaz zasiela cestovná kancelária doporučene poštou na adresu objednávajúceho alebo ho osobne odovzdá na pobočkách Vítkovice Tours.
 • Darčekový poukaz sa vystavuje buď na konkrétny pobyt alebo na čiastku uvedenú v objednávke.
 • Na pobyt uvedený v Darčekovom poukaze musí objednávajúcí pred vydaním Darčekového poukazu podpísať riadnu Zmluvu o obstaraní zájazdu.
 • Ak je darčekový poukaz vystavený na konkrétny pobyt, zmeny tohto pobytu podliehajú Všeobecným podmienkam predaja CK Vítkovice Tours.
 • Pokiaľ je hodnota objednaných služieb vyššia ako cena na Darčekovom poukaze, uhradí obdarovaný rozdiel v cene cestovnej kancelárii Vítkovice Tours.
 • Pokiaľ je cena objednaných služieb nižšia ako hodnota Darčekového poukazu, rozdiel sa zo strany ítkovice Tours nevracia.
 • Darčekový poukaz je možné použiť len k nákupu cestovných služieb z katalógov CK Vítkovice Tours, nie je možné ho vymeniť za hotovosť alebo inú finančnú kompenzáciu.
 • Darčekový poukaz je možné uplatniť len jednorázovo.
 • Darčekový poukaz je možné uplatniť na pobočkách CK Vítkovice Tours, pri telefonickej a internetovej objednávke, a to najneskôr do dátumu platnosti uvedeného na darčekovom poukaze.

Ponuka motívov darčekových poukazov:

Náhľad: darčekový poukaz – 01

Darčekový poukaz - 01

Náhľad: darčekový poukaz – 02

Darčekový poukaz - 02

Náhľad: darčekový poukaz – 03

Darčekový poukaz - 03

Náhľad: darčekový poukaz – 04

Darčekový poukaz - 04

Náhľad: darčekový poukaz – 05

Darčekový poukaz - 05

Náhľad: darčekový poukaz – 06

Darčekový poukaz - 06

Náhľad: darčekový poukaz – 07

Darčekový poukaz - 07

Náhľad: darčekový poukaz – 08

Darčekový poukaz - 08


pdf  Zavolejte zadarmo 0800 567 5673 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje