Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Klub verného zákazníka

Podmienky pre uplatnenie vernostnej zľavy:

 • Klienti, ktorí využili služby cestovnej kancelárie TRAVEL FAMILY, majú možnosť čerpať vernostnú zľavu vo výške až 3 %.
 • Vernostná zľava sa vzťahuje iba na produkty z ponuky TRAVEL FAMILY a je možné ju uplatniť iba na katalógové ceny ubytovania.
 • Vernostnú zľavu nie je možné uplatniť na už cenovo zvýhodnené zájazdy, ktorými sú: Klub seniorov na Jadrane, Dovolenka za pár drobných, Cenovo zvýhodnené autobusové a letecké zájazdy a ponuky Last Minute, zľavy poskytnuté v rámci Mimoriadnych zľavových akcií a Zľavy pre zamestnancov vybraných podnikov (podnikovými zľavami).

pdf   Volajte 048 / 224 00 203 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje