VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

KLUB VERNÉHO ZÁKAZNÍKA VÍTKOVICE TOURS

Od 1.12.2005 existuje pre klientov cestovnej kancelárie VÍTKOVICE TOURS (ďalej len CKVT) nový vernostný program, ktorý sa volá KLUB VERNÉHO ZÁKAZNÍKA CKVT (ďalej len KLUB).

KLUB je určený pre každého klienta bez rozdielu sumy, ktorú za zájazd zaplatil. Zľavy je možné uplatniť iba na katalógové ceny a nevzťahujú sa na zájazdy označené Akciová ponuka alebo Last Minute.

Podmienky členstva a zľavy pre členov Klubu platné od 1.12.2005:                                      

1. Klient sa stáva členom KLUBU, ak zakúpi a využije služby CKVT 2x v najdlhšie 2 po sebe nasledujúcich rokoch. V tomto prípade má nárok na zľavu 2% z 2. nákupu.2. Zľava 3% z 3. nákupu - v prípade, že klient kúpi a využije služby CKVT 3x v najdlhšie 3 po sebe nasledujúcich rokoch tak, že v každom roku musí realizovať minimálne jeden nákup.

3. Zľava 4% z 4.nákupu - v prípade, že klient kúpi a využije služby  CKVT 4x v najdlhšie 4 po sebe nasledujúcich rokoch tak, že v každom roku musí realizovať minimálne jeden nákup.

4. Zľava 5% z 5.nákupu - v prípade, že klient kúpi a využije služby  CKVT 5x v najdlhšie 5 po sebe nasledujúcich rokoch tak, že v každom roku musí realizovať minimálne jeden nákup.

Napr.
a) Zákazník využil 1x služby v roku 2012 za katalógové ceny, 1x služby v roku 2013 za katalógové ceny, 1x služby v roku 2014 za katalógové ceny, 1x služby v roku 2015 za katalógové ceny, má teda na nákup v roku 2016 zľavu 5% .
b) Zákazník využil 1x služby v roku 2011 za katalógové ceny, 3x služby v roku 2012 za katalógové ceny, má teda na nákup v roku 2013 zľavu 5% si môže klient udržiavať tak, že si každým nasledujúcim rokom aspoň 1x v sezóne zakúpi a využije služby z produkcie CKVT za katalógové ceny. V prípade, že klient v jednom roku nesplní podmienky - tj nekúpi si min. 1x služby u CKVT, odpočíta sa mu 1% za každý rok, keď nesplní podmienky, a to z vyššie percenta naposledy uplatnenej zľavy pre verného zákazníka.
c) Zákazník využil 4x služby v roku 2015 za katalógové ceny, má teda na nákup v roku 2016 zľavu 5%. Nadobudnutou zľavu 5% si môže klient udržiavať tak, že si každým nasledujúcim rokom aspoň 1x v sezóne zakúpi a využije služby z produkcie CKVT za katalógové ceny. V prípade, že klient v jednom roku nesplní podmienky - tj nekúpi si min. 1x služby u CKVT, odpočíta sa mu 1% za každý rok, keď nesplní podmienky, a to z vyššie percenta naposledy uplatnenej zľavy pre verného zákazníka.

Zľavy pre členov KLUBU sa vzťahujú na služby z produkcie CKVT. Zľavy sú poskytované členovi Klubu z hodnoty jeho pobytu (ubytovanie, ubytovanie s dopravou v cene, z ceny poznávacieho zájazdu, z ceny vzdelávacieho programu alebo programu aktívnej dovolenky) uvedené na Zmluve o obstaraní zájazdu. Zľavy nie sú poskytované z fakultatívnych doplatkov (za dopravu, poistenie, prihlasovacie poplatky, parkovné, fakultatívne výlety, doplatkov za stravu atď). Zľavy nie je možné uplatniť už na cenovo zvýhodnené zájazdy, klub seniorov na Jadrane, cenovo zvýhhodnené autobusové a letecké zájazdy. Na prijatie do klubu nie je právny nárok. Čerpanie zľavnených služieb je osobné a neprenosné.

Zánik členstva: V prípade, že klient v jednom roku nesplní podmienky - tj nekúpi si min. 1x služby u CKVT, odpočíta sa mu 1% za každý rok, keď nesplní podmienky, a to z vyššie percenta naposledy uplatnenej zľavy pre verného zákazníka. V prípade, že bude mať v danom roku nárok iba na 2% zľavy a v nasledujúcom roku si nekúpi služby u CKVT, zaniká mu členstvo v KLUBU. Členstvo v KLUBE zaniká aj v prípade, že klient nepôjde na dovolenku 2 a viac po sebe nasledujúcich rokov.

Tešíme sa na vašu ďalšiu objednávku dovolenky s VÍTKOVICE TOURS

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 - 2015

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje