Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Klub verného zákazníka

Vážení a milí klienti,
Od 1. 10. 2017 vstupuje do platnosti nový vernostný program, ktorý je určený všetkým klientom cestovnej kancelárie Vítkovice Tours, ktorí využili naše služby od roku 2016. Tieto pravidlá plne nahrádzajú Klub verného zákazníka, ktorý bol v platnosti od 1. 12. 2015.

Podmienky pre uplatnenie zľavy:

 • Klienti, ktorí využili služby cestovnej kancelárie Vítkovice Tours od roku 2016 vrátane, majú možnosť čerpať vernostnú zľavu vo výške 3 %.
 • Vernostná zľava sa vzťahuje iba na produkty z ponuky Vítkovice Tours a je možné ju uplatniť iba na katalógové ceny ubytovania.
 • Vernostnú zľavu nie je možné uplatniť na už cenovo zvýhodnené zájazdy, ktorými sú: Klub seniorov na Jadrane, Dovolenka za pár drobných, Cenovo zvýhodnené autobusové a letecké zájazdy a ponuky Last Minute, zľavy poskytnuté v rámci Mimoriadnych zľavových akcií a Zľavy pre zamestnancov vybraných podnikov (podnikovými zľavami).

pdf  Zavolejte zadarmo 0800 567 5673 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje