Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Holiday Resort ANTONIJA,OLIVA,TRITON

 • Kód produktu: HR-0212A
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 1500m
 • K moru: 50m
 • Od letiska: 110km
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Drvenik Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 3(+1) SUITE-Antonija / Izba B2(+0)-Antonija / Izba A2(+0)-Antonija / Izba 2(+0) BM-Oliva / Izba 2(+0) M-SW-Oliva / Studio 2(+0) BM-Triton / Izba 2(+1) BM-Antonija / Izba 2(+1) BM-SW-Antonija / Izba 2(+1) BM-SW-Oliva / Izba 3(+0) B-Oliva / Studio 3(+0) BM-Triton / Izba 3(+1) FAMILY-Antonija / Apt. 4(+0) B-Triton / Apt. 2+2 BM-Triton / Studio 3(+1) B-Triton / Apt. 5(+0) BM-Triton / Apt. 2+2(+1) BM-Triton

Cena za 1 osobu od 169 eur .188 eur Zľava -10% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o Drveniku.

 • Poloha

  moderný rodinný rezort sa nachádza v pokojnejšej časti zátoky Gornja Vala letoviska Drvenik, v bezprostrednej blízkosti mora. Rezort sa skladá z hlavnej budovy Antonija, v ktorej sa nachádza recepcia a reštaurácia a 10 m vzdialených vedľajších budov Oliva a Triton. V mieste je vybudovaná cyklotrasa Drvenik - Gradac v dĺžke 27 km. Približne 1 km od rezortu je trajekt na ostrov Hvar.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, WI-FI ZADARMO, aperitív bar, terasa, výťah sa nachádza v budovách Antonija a Oliva (v Antoniji nezachádza do posledného, podkrovného poschodia), parkovisko, v blízkosti market.

 • Ubytovanie

  ANTONIJA: klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, fénom a trezorom, niektoré s možnosťou prístelky. Typ B2(+0) menšia podkrovná izba bez balkóna, typ A2(+0) izby bez balkóna, typ 2(+1) BM - izby s balkónom a bočným pohľadom na more, 2(+1) BM-SW - izby s balkónom a priamym pohľadom na more. Typ 3(+1) FAMILY - priestranná 2lôžková izba s rozkladacím gaučom (150 x 196 cm), balkónom a bočným pohľadom na more, typ 3(+1) SUITE - podkrovná 2lôžková izba bez balkóna a izba s dvoma rozkladacími kreslami vhodnými ako prístelka pre 2 deti do 12 rokov.
  OLIVA: klimatizované 2-3 lôžkové izby so sprchou a WC, s balkónom, SAT TV, minibarom, fénom a trezorom, s možnosťou prístelky. Izby s označením SW majú priamy pohľad na more, ostatné izby majú bočný pohľad na more. Izba 2 (+0) M-SW (na najvyššom poschodí) má francúzsky balkón s priamym výhľadom na more. Izby v depandancii sú priestrannejšie ako izby v hoteli.
  TRITON: moderné, komfortne vybavené klimatizované apartmány - STUDIO 2(+0) BM - dvojlôžková izba, STUDIO 3(+0) BM - 3lôžková izba, STUDIO 3(+1) B - 3lôžková izba s možnosťou prístelky, typ APT 2+2 BM a APT 2+2(+1) BM - jedna 2lôžková spálňa a priestranná denná miestnosť s 2 lôžkami, u niektorých apartmánov s možnosťou prístelky, typ APT 4(+0) B - dve 2lôžkové spálne, typ APT 5(+0) BM - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s pevným lôžkom. Vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZADARMO, balkón.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén (7x3 m x 1,2 m), fitness v budove Antonija - ZADARMO, vodné športy. Animačný program NEPTUN KLUB bude realizovaný v období od 1.7. do 26.8.2023.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. K večeri ZADARMO neomezaná konzumácia čapovaných nealkoholických nápojov, čapovaného kvalitného červeného a bieleho vína, kávy a čaju.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 50 m.

 • Doplňujúce informácie

  pobytová taxa - cca 1,3 EUR /dospelá os./deň - platí sa na mieste. Parkovisko za poplatok - 35 HRK/auto/deň. Check in od 15:00 hod./check out do 10:00 hod.

 • Zľavy pre deti

  Antonija a Oliva - dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50%. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30%. Na izbe môže byť vždy iba 1 dieťa ZADARMO - v prípade ubytovania dieťaťa do 7 rokov na prístelke a dieťaťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu, má jedno dieťa zľavu 50% a druhé je ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na 3. lôžku v izbe 3(+0) B-Oliva - zľava 50%.

  Triton - dieťa do 3 rokov bez nárokov na lôžko a stravu - ZADARMO, dieťa do 10 rokov - na prístelke - ZADARMO. Na izbe môže byť vždy iba 1 dieťa ZADARMO - v prípade ubytovania dieťaťa do 10 rokov na prístelke a dieťaťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu, má jedno dieťa zľavu 50% a druhé je ZADARMO

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Hodnotenie zákazníkov

Aktuality

Neptun kluby fandia futbalu

Neptun kluby fandia fotbalu

Majstrovstvá sveta vo futbale sa tento rok konajú v Rusku, a to medzi 14. 6. až 15. 7. Pre všetkých fanúšikov futbalu sme preto s hoteliermi v ubytovaní s Neptun klubom vyjednali možnosť sledovania všetkých dôležitých zápasov priamo v priestoroch jednotlivých hotelov. Môžete si tak vychutnať leňošenie pri mori a všetky ostatné prázdninové aktivity s tým, že pokoj vo futbalovo založených rodinách (alebo ich členov) bude zachovaný.

Icon – fotbal

Žite futbalom aj na dovolenke

Prinášame vám prehľad hotelov, v ktorých je kvalitné sledovanie futbalu zaistené:


Icon – fotbal – hotel

Gradac

Caffe Bar Labineca


Icon – fotbal – hotel

Promajna

Terasa reštaurácie Dukić


Icon – fotbal – hotel

Baška Voda

Terasa snack baru Lungo Mare

Veľká obrazovka v zóne plážového baru BORIK


Icon – fotbal – hotel

Drvenik

Plážový bar Sladka Voda

V tomto bare majú hostia všetkých troch ubytovacích miest miešané alko aj nealko nápoje za zvýhodnenú cenu.


Icon – fotbal – hotel

Trogir

Fun zóna v hoteli Medena


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Neptun kluby na Jadrane v plnom prúde

Ani tento rok naše Neptun kluby nezaháľajú a je v nich pekne živo. Deti sa bavia skoro od rána do večera a ani chvíľku sa nenudia.

Kúpanie, cvičenie v mori, hry, súťaže a kreatívne aktivity. Každý deň sa deťom venujú naši super animátori a animátorky. Na prázdninové zážitky s kamarátmi sa predsa vždy krásne spomína. :)

Prinášame vám pár aktuálnych obrázkov priamo z „miesta činu“:

V Promajne nuda nehrozí


V Promajne nuda nehrozí

Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková


Do Bašky Vody zavítala Dana Morávková

Taká super partia sa stretla v Gradaci


Taká super partia sa stretla v Gradaci

Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia


Drvenik: Zabávajú sa deti i rodičia

Ešte stále váhate kam tento rok na dovolenku s deťmi?

Pozrite si naše pobyty s Neptun klubmi a vyrazte na super prázdniny:


Príjemnú dovolenku praje CK Vítkovice Tours


Volajte zadarmo 0800 567 567  |  Navštívte nás osobne  |   Napíšte nám

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Drvenik

Drvenik
Drvenik je malá obec jihovýchodně od Živogošće. Přes Drvenik vede lodní cesta, která ho spojuje s ostrovem Hvar a Korčulou. Obec leží v široké zátoce. Na okolních loukách se pěstuje vinná réva a olivovníky. Nad obcí se rozkládá pohoří Rilić.

Památky
V okolí Drveniku lze navštívit barokní kostel sv. Jiří s vezděnými náhrobními kameny nebo zříceninu opevněné protiturecké věže ze 17. století.

Koupání
Pláže v okolí Drveniku jsou tvořeny drobnými oblázky nebo pískem. Nejhezčí pláže jsou v zátokách Donja Vira nebo Gornja Vira. Pláže jsou z části pokryty borovými háji.

Zábava
Dne 16. srpna se zde koná tradiční fešta ke cti sv. Rocha.

Ubytování
Ubytovat se v Drveniku můžete buď v hotelech nebo v soukromí. Další možnost je v Zaostrogu, který je vzdálen 3 km.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.