Cestovná kancelária Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
953

Chorvátsko bezpečne

Chorvátsko bezpečne - Safe stay in Croatia

Chystáte sa tento rok na dovolenku do Chorvátska, vyberáte miesto Vášho pobytu a je pre Vás zdravie a bezpečie na prvom mieste? Potom Vám pri výbere môže pomôcť projekt chorvátskej vlády, Safe stay in Croatia = bezpečný pobyt v CHORVÁTSKU.

Chorvátsko vďaka dobrým epidemiologickým podmienkam bolo minulý rok považované za mimoriadne bezpečnú destináciu pre trávenie dovolenky a nie inak by tomu malo byť aj v roku 2021. Cieľom nového projektu Ministerstva cestovného ruchu a športu Chorvátska je pod značkou "Safe stay in Croatia" združiť a propagovať tie subjekty cestovného ruchu, ktoré budú dodržiavať prísne zdravotné, hygienické štandardy a protokoly. U ubytovacích zariadení sa jedná napr. o štandardy v oblasti upratovania, dezinfekcie a prípravy izieb pre nových hostí, v oblasti stravovania, v oblasti komunikácie a interakcie medzi zamestnancami a zákazníkmi atď.

Zavedením značky "Safe stay in Croatia" dáva Chorvátsko najavo, že bezpečnosť jeho klientov je na prvom mieste. Počet subjektov cestovného ruchu, ktoré sa zaviazali k dodržiavaniu požadovaných zdravotných, hygienických protokolov a štandardov sa neustále rozrastá. Zo širokej ponuky TRAVEL FAMILY vyberajte ubytovacie zariadenia so značkou "Safe stay in Croatia" pridelenú týmto zariadeniam k 16. 3. 2021.Chorvátsko bezpečne - Safe stay in Croatia

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje