Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

BLUESUN HOLIDAY VILLAGE VELARIS

 • Kód produktu: HR-0075S
 • K pláži: 50-200m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 1000m
 • K moru: 50-200m
 • Od letiska: 55km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Brač, Supetar Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0)St-depandance / Izba 2(+0) M-St / Izba 2(+0) BM-St / Izba 2(+1) BM-Su-depandance / Izba 2(+1) B-Su / Izba 2(+1) BM-Su

Cena za 1 osobu od 94 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  turistické stredisko Velaris sa skladá z hotela Amor****, vily Vela Luka**** a depandance Vrilo*** a Vlačica***, v borovicovom lese, cca 1 km od centra mesta.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, snack bar, internetový kútik, terasa, konferenčná sála, Wi-Fi na recepcii ZADARMO. Hotel Amor má vlastnú recepciu. 

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, niektoré s možnosťou prísteliky (rozkladacia pohovka), sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom. Izby označené DEP sa nachádzajú v 3* depandance Vrilo/Vlačica, izby označené ST sa nachádza vo vile Vela Luka 4*, izby označené SU sa nachádza hoteli Amor 4*.

 • Šport a zábava

  tenisové kurty, stolný tenis, vodné športy, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, wellness - fitness, masáže, sauna, vírivka, vonkajší bazén so sladkou vodou a detský bazén pri hoteli Amor.

 • Stravovanie

  raňajky - formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

 • Pláž

  piesočnato-okruhliaková, cca 50-200 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  Parkovanie za poplatok cca 3 EUR/deň - platí sa na recepcii. Delegát na ostrov Brač nedochádza, je k dispozícii na telefóne. Pobyt so psom nie je dovolený.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Prvé dieťa do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 12 rokov bez nároku na lôžko so stravou s 2 dospelými v izbe 2+1 BM-SU - zľava 50%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým v izbách 2+0 - zľava 20%. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 80%.

 • Výhody a benefity

  pri zakúpení pobytu na 7 nocí v termínoch pobytu 7.5.-14.5. a 28.5.-4.6. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 10 %, túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Možnosť zapožičania detskej postieľky za 10 EUR/deň, platba na mieste.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Brač

Supetar

Supetar
Supetar je hlavní město ostrova Brač s přibližně 2 500 obyvateli. Je to velmi oblíbené letovisko, které je trajektově spojené se Splitem. Hotelové městečko leží na okraji Supetaru.

Památky
V centru obce najdeme farní kostel z 18. století. Dále zde najdeme mauzoleum rodiny Petričevićů.

Koupání
V Supetaru najdeme krásné pláže s pozvolným vstupem do moře, takže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Pláže jsou skalnaté, oblázkové a místy i písečné.Jedna z nejhezčích pláží je u hotelového komplexu Waterman Sypetrvs.

Sport
Jsou zde vynikající podmínky pro vodní sporty, jako jsou jachting, windsurfing nebo potápění. Můžete si vyzkoušet tenisové kurty, plážový volejbal nebo minigolf.

Zábava
29. června se zde každoročně pořádá lidová veselice ke svátku sv. Petra a Pavla. Další akce se pořádá při svátku P. Marie Mircké a to 2. srpna.

Kultura
Přes hlavní sezónu se zde pořádají koncerty nebo divadelní představení.

Ubytování
V Supetaru je možno se ubytovat v hotelech, hotelových apartmánech,v soukromí nebo v kempu.

Výlety
Můžete si vyjít na nejvyšší horu ostrova Vidovu goru, odkud je krásný výhled na celý ostrov. Další možnost je výlet do skalního kláštera Blaca, nebo do vesnice Pučišća, která je hlavním střediskem těžby kamene a jeho zpracování na ostrově.

Supetar Supetar

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.