Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

477

Máme pre vás nový katalóg Jadran 2018

Nový katalóg Jadran 2018

Rovnako ako každý rok, aj tento sme pre vás pripravili kompletnú ponuku letných zájazdov na Jadran.

Jadran 2018 - icon

Prelistujte si náš nový katalog Jadran 2018, či už v tlačenej podobe, alebo on-line, a predstavte si sami seba na svojej ďalšej dovolenke pri mori: šum morských vĺn, soľ vo vlhkých vlasoch, slnko vás hreje na tvári pomedzi slnečníky. Deti sa kúpu a hrajú sa s okruhliakmi na brehu. Prechádzky a ničnerobenie. Dobré jedlo a večer pohárik vína vo svetle zapadajúceho slnka. Jednoducho pohoda.


Dovolenka 2018 - icon

Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch urobíme maximum preto, aby vaša dovolenka čo najviac naplnila všetky vaše predstavy. Či už idete sami, vo dvojici, s rodinou, alebo s partiou priateľov. Vyrazte s nami na pobrežie slnečného Chorvátska, Čiernej Hory, alebo Talianska a vychutnajte si miestne prostredie plnými dúškami..


Novinky pre sezónu 2018

Pre sezónu 2018 sme pre vás pripravili množstvo úžasných noviniek:

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje