Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
477

Máme pre vás nový katalóg Jadran 2018

Nový katalóg Jadran 2018

Rovnako ako každý rok, aj tento sme pre vás pripravili kompletnú ponuku letných zájazdov na Jadran.

Jadran 2018 - icon

Prelistujte si náš nový katalog Jadran 2018, či už v tlačenej podobe, alebo on-line, a predstavte si sami seba na svojej ďalšej dovolenke pri mori: šum morských vĺn, soľ vo vlhkých vlasoch, slnko vás hreje na tvári pomedzi slnečníky. Deti sa kúpu a hrajú sa s okruhliakmi na brehu. Prechádzky a ničnerobenie. Dobré jedlo a večer pohárik vína vo svetle zapadajúceho slnka. Jednoducho pohoda.


Dovolenka 2018 - icon

Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch urobíme maximum preto, aby vaša dovolenka čo najviac naplnila všetky vaše predstavy. Či už idete sami, vo dvojici, s rodinou, alebo s partiou priateľov. Vyrazte s nami na pobrežie slnečného Chorvátska, Čiernej Hory, alebo Talianska a vychutnajte si miestne prostredie plnými dúškami..


Novinky pre sezónu 2018

Pre sezónu 2018 sme pre vás pripravili množstvo úžasných noviniek:

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje