Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Klimatizované domky ŽIVOGOŠĆE

 • Kód produktu: HR-0321
 • K pláži: 10-100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 5000m
 • K moru: 10-100m
 • Od letiska: 100km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Živogošće Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarom, Letecky, Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie M.home 4(+2) RELAX - A / M.home 4(+2) RELAX - B / M.home 6(+2) PREMIUM MARE / M.home 6(+2) PREMIUM / M.home 6(+2) PREMIUM MARE VISTA

Cena za 1 osobu od 30 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  priestranný kemp DOLE ** se nachádza v pokojnom borovicovém háji cca 5 km južne od letoviska Živogošće a cca 20 km od Makarskej.

 • Vybavenie a služby

  v areáli kempu - recepcia, reštaurácia, market, Wi-Fi za poplatok, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované domky pro 4-8 osob - typ 4 (+2) - 23 m² - dvě 2lůžkové ložnice, typ 6 (+2) - 31 m² - tři 2lůžkové ložnice, vždy denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem (plynový vařič, lednice s mrazákem), sprcha a WC, SAT TV, prostorná terasa vybavena zahradním nábytkem. Gauč v denní místnosti je možno využít jako přistýlka pro 2 děti do 12 let. Domčeky 6 (+2) PREMIUM Mare sa nachádza v 1. rade pri mori (vhodné pre rodiny s malými deťmi), domčeky PREMIUM Mare Vista sú v 1. rade pri mori na vyvýšenom teréne bez možnosti priameho vstupu na pláž (vstup na pláž cca 150 m okolité cestou). Domčeky PREMIUM sa nachádza v 2. rade od mora, RELAX-A cca 40-80 m od mora a RELAX-B cca 20-40 m od mora.

 • Šport a zábava

  ihrisko na loptové hry, tenisové kurty,stolný tenis, vodné športy podľa miestnej ponuky, .

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  okruhliaková s pozvoľným vstupom do mora, cca 10-100 m.

 • Doplňujúce informácie

  povinný poplatok za záverečné upratovanie 30 EUR/domček/pobyt, povinná vratná kaucia 100 EUR/domček - slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia, registračný poplatok - 1,5 EUR/os./pobyt, pobytová taxa cca 1,50 EUR/os./deň - platba na mieste. Parkovanie jedného auta ZADARMO, parkovanie ďalšieho auta za poplatok cca 4 EUR/deň.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, posteľnú bielizeň, uteráky, parkovacie miesto pre jeden automobil/domček, používanie kuchynského vybavenia.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: pobyt so psom - cca 8 EUR/deň - platba na mieste.

 • Individuálne storno podmienky

  Pro toto ubytovací zařízení platí následující individuální storno podmínky, ve smyslu účtování výše odstupného při odstoupení zákazníka od Smlouvy o zájezdu: do 30 a více dní před zahájením zájezdu 30% z ceny zájezdu, 29-0 dní 100% z ceny zájezdu.

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Živogošće

Malá obec, přístav a živé letovisko Živogošće leží 20 km jihovýchodně od Makarské. Živogošće se nachází u magistrály a na pobřeží, těsně pod srázy Biokova. Je známo rozsáhlými borovými lesy.

Ubytování v Živogošće
Živogšće není příliš velké letovisko, nabízí ubytování v hotelu, v kempu nebo v soukromí.

Koupání v Živogošće
V Živogošće je velmi pěkná pláž, která je obvyklá na Makarské riviéře - drobné oblázky a hrubý písek, lemovaná vegetací.

Sport v Živogošće
Živogošće má dobré podmínky pro vodní sporty a tenis, cyklostezky v oblasti Makarská.

Zábava v Živogošće
S oblibou je navštěvovaná velká taneční terasa nad mořem.

Památky Živogošće
Z římského období pochází epigram vytesaný do skály těsně u pobřeží, u pramene, který tu vyvěrá (oslavuje pramen a jeho nymfu). Pramen i epigram vytesný doskály jsou zakryty vegetací a jsou zpřístupné jen při odlivu, při přílivu jsou zality mořem.
Františkánský klášter s barokním kostelem a zvonicí (18. stol.) stojí na skalní výspě nad mořem, východně od obce. V obci se zachovalo několik zajímavých starých vesnických domů.

Výlety ze Živogošće
- Podgora 9 km
- Zaostrog 13 km
- další výlety dle místní nabídky

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.