Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Mobilné domčeky ZATON HOLIDAY RESORT

 • Kód produktu: HR-00293
 • K pláži: 800m
 • Do centra: 15000m
 • K moru: 800m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zaton Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie GLAMPING 4(+1) / M.home 4(+2) COMFORT / M.home 6(+1) PREMIUM / M.home 5(+2) SUPERIOR

Cena za 1 osobu od 47 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o Zatonu.
  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  mobilné domčeky a glamping stany v areáli kempu Zaton, cca 15 km od Zadaru. Areál je oceňovaný ako najlepší chorvátsky kemp.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, aperitív bar, pizzeria, zmenáreň, trezor, tanečná terasa, market, zábavné centrum so živou hudbou, parkovisko ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované domčeky - typ 4(+2) Comfort - (veľkosť cca 32 m2) - 2lôžková spálňa s francúzskym lôžkom, izba s 2 lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), SAT TV, terasa. Typ 5(+2) Superior - cca 34,4 m2 - 2lôžková spálňa, izba s dvoma lôžkami a jednou poschodovou posteľou, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavený kuchynský kút (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), 2x sprcha a WC, SAT TV, terasa.  Typ 6(+1) Premium (veľkosť cca 34 m2) - 2lôžková spálňa, jedna izba s 2 lôžkami a druhá izba s 2 lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vybavený kuchynský kút (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), 2x sprcha a WC, SAT TV, terasa; glamping stany - 4(+1) nové luxusné stany s drevenou podsadou v Safari štýle - cca 42 m2 - 2lôžková spálňa, izba s poschodovou posteľou a lôžkom, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom (chladnička, kávovar, mikrovlná rúra), SAT TV, sprcha a WC, terasa. Súčasťou vybavenia je posteľné prádlo a uteráky.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitnes, aerobic, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, biliard, ihrisko na loptové hry, plážový volejbal, animácie, masáže, potápanie, tobogán, jumping centrum, vodné športy, jazdiareň, prístav pre lode. Ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok.

 • Stravovanie

  individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie - raňajky a večere formou bufetu, k večeri ZADARMO miestne čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús.

 • Pláž

  2 km dlhá, okruhliakovo-piesočnatá, cca 300-800 m.

 • Doplňujúce informácie

  cca 500 m od strediska sa nachádza veľmi populárna diskotéka Saturnus. Záverečné upratovanie hostia uskutočňujú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok 50 EUR/domček. 

 • Zľavy pre deti

  Osoba na prístelke - ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  Ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu, prihlasovací poplatok.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, polpenzia: dieťa do 5 rokov - ZADARMO, dieťa od 5 do 12 rokov v období: do 28.5. a od 10.9. - ZADARMO, 28.5.-10.9. - 99 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov v období: do 28.5. a od 10.9. - 169 EUR/os./týždeň, 28.5.-10.9. - 199 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka pre dieťa do 3 rokov (za poplatok 6 EUR / deň), pes (za poplatok 10 EUR / deň).

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Zaton

Zaton
Velké a oblíbené letovisko s asi 1 000 obyvateli. Zaton je rybářská a zemědělská obec ležící v zadarském průlivu. Hlavním zemědělským odvětvím je pěstování vinné révy, ovoce a zeleniny. Ve starém jádru obce se nachází starobylé domky vesnického typu.

Památky
V Zatonu můžete navštívit pozůstatky římského přístavu, zříceninu obranné věže Kaštelina nebo zbytky středověkého a starokřesťanského kostela.

Koupání
Najdeme zde oblázkovo-písčitou pláž, která má délku 1,5 km a je obklopena borovými lesy. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná pro děti.

Sport
Zaton je letovisko z opravdu širokou nabídkou sportování. Můžete si zde zahrát basketbal, házenou, plážový volejbal, tenis nebo stolní tenis. Nabízí i velkou řadu vodních sportů jako jachting, windsurfing, vodní lyžování nebo potápění. Je zde možno navštěvovat tenisovou školu, jezdeckou školu, potápěčskou školu a nebo kurzy plavání. V okolí Zatonu je několik upravených cyklostezek.

Zábava
Konají se zde často zábavní a sportovní akce pro všechny věkové skupiny. Pro děti jsou zde dětská hřiště, lunapark nebo dětská autoškola. Pořádá se zde diskotéka Saturn, na které často hrají významné skupiny.

Ubytování
V apartmánech s kapacitou 2 000 lůžek nebo v kempu pro 4 500 návštěvníků.

Výlety
Za navštívení stojí starochorvatský kostelík sv. Mikuláše mezi Zatonem a Ninem.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.