Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Bungalovy TERME PTUJ

 • Kód produktu: SI-0008M
 • Do centra: 900m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské vnútrozemie, Ptuj Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+1) B

Cena za 1 osobu od 89 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  nachádzajú sa cca 1 km od centra mesta, v blízkosti termálnych kúpeľov a aquaparku.

 • Vybavenie a služby

  v hoteli - reštaurácia, aperitív bar, bar pri bazéne, nočný klub Gemina XIII, miestnosti pre semináre, predajňa suvenírov, parkovisko, trezor na recepcii.

 • Ubytovanie

  renovované 2lôžkové izby so sprchou a WC, telefónom, SAT TV, chladničkou, terasou, s možnosťou prístelky.

 • Šport a zábava

  v hoteli - bazény s termálnou vodou, nazývané "Vespasianus"- 1 vonkajší a niekoľko vnútorných kúpalísk, detský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta so štýlovou časťou - japonskou, indickou, rímskou, egyptskou. Saunový svet Flavia - 9 druhov sáun, moderné fitness, aerobic, golf, minigolf, ihrisko na basketbal, volejbal, futbal, tenis, animácie pre deti, jazda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou, niekoľko šmykľaviek, vírivé vane, podvodné masážne prúdy a bazén s umelými vlnami. Hostia majú k dispozícii sauny, masáže, kúpele, parafínové obklady a rôzne druhy terapií. K hotelu patrí 18 jamkové golfové ihrisko (golfové vozíky a vybavenie možné prenajať na mieste). 

  Z dôvodu rekonštrukcie bude krytý termálny park uzavretý do 31.8., Od 1.6. bude otvorený vonkajšie termálne park.

 • Stravovanie

  raňajky a večere fomou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov, v reštaurácii Zila. 

 • Doplňujúce informácie

  Vstup do Aquaparku Ptuj ZADARMO. Pri pobytoch na 5 alebo 6 nocí ďalej 1x vstup na 2 hodiny (pri pobytoch na 7 nocí 2 x vstup na 2 hodiny) do saunového sveta Flavia ZADARMO. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt, miestny poplatok cca 2,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dosp. - ZADARMO. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 15 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.

 • Poznámka

  Doplatok za ubytovanie v piatok a v sobotu - 9 EUR/os./noc

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov a sauny v Thermal Parku.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov v reštaurácii Zila - 19 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytov na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc doplatok 10 %. Na vyžiadanie: detská postieľka cca 7 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské vnútrozemie

Ptuj

Ptuj
Jedním z nejmalebnějších míst Slovinska je městečko Ptuj ležící na březích řeky Drávy, asi 26 km od Mariboru. Jedná se o nejstarší slovinské trvale osídlené město s dvoutisíciletou historií.

Vyznačuje se středověkou atmosférou a jeho dominantou je středověký opevněný hrad, z něhož je skvělý výhled na celé město a okolí.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.