Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel LIVADA PRESTIGE

 • Kód produktu: SI-0008L
 • Do centra: 200m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské vnútrozemie, Moravske Toplice Hotel na mape
Typ zájazdu Flexibilná dovolenka PREMIUM, Kúpele a wellness, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+0) B-economy / Izba 2(+1) B / Izba 2(+1) B-prestige comfort

Cena za 1 osobu od 79 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  komfortný hotel v kúpeľnom letovisku Moravské Toplice na okraji celého kúpeľného areálu Terme 3000.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia s vybranou kuchyňou a vlastnou vinotékou, konferenčné centrum s technickým vybavením, wellness bar, panorama bar, kadernícky a kozmetický salón, výťah, parkovisko.

 • Ubytovanie

  komfortné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, fénom, SAT TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom, trezorom, balkónom, niektoré s možnosťou prístelky. Izby Prestige Comfort sú priestrannejšie, majú jednu kúpeľňu s hydromasážnou vaňou a druhú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Izby Economy sú menšie a majú šírku dvojlôžka 150 cm.

 • Šport a zábava

  moderné wellness centrum, fitness centrum, saunový svet (klasická, finská, turecká, teplovzdušná, infračervená sauna), 4 vnútorné bazény, 2 vonkajšie (z nich 1 s čiernou termálnou vodou). V tesnej blízkosti hotela sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko Livada Golf Course vhodné pre začiatočníkov i pokročilých a Aquapark Terme 3000.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, večere výberom zo 4 menu, s možnosťou dokúpenia obedov.

 • Doplňujúce informácie

  neobmedzený vstup do Aquaparku Terme 3000, voľný vstup do saunového sveta a fitnes, zapožičanie županu a papúč ZADARMO. Parkovanie v garáži - 5 EUR/deň (platba na mieste). Pobytová taxa cca 2 EUR/os./deň a prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./deň - platba na mieste.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 6 r. na prístelke s 2 dosp. - ZADARMO, dieťa do 6 r. s 1 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 2 dsopl. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 1 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r. s 2 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r. s 1 dosp. - zľava 20 . Osoba od 15 r. s 2 dosp. - zľava 10 %

 • Poznámka

  Doplatok za ubytovanie v piatok a v sobotu - 9 EUR/os./noc.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, sveta sauny a komplexu Terme 3000.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov - 29 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytov na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc doplatok 10 %.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské vnútrozemie

Moravske Toplice

Lázně Moravske Toplice u městečka Murska Sobota v nejsevernější části Slovinska je nový, moderní lázeňský komplex postaven v roce 2000. Horké prameny dosahující 72°C byly objeveny v 50. letech spíše náhodou, a to při pokusných vrtech při hledání ropy, místo ropy vytryskla z hloubky téměř 1 500 m horká voda, která dala vznik tomuto modernímu lázeňskému rezortu s nabídkou dlouhé řady léčebných terapií, služeb a doprovodných programů.

Uzavřený lázeňský komplex "Terme 3000", tedy lázně pro 3. tisíciletí, zahrnuje 22 vnitřních i venkovních bazénů s celkovou vodní plochou 5 000 m2. Zdejší raritou je tzv. černá termální voda, která je vysoce koncentrovaná, kalná, slaná a lehce zapáchá naftou. Vysoké úrovni lázeňského provozu odpovídají i komfortní ubytovací, gastronomické a doprovodné služby.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.