VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel ČATEŽ

 • Kód produktu: SI-007C
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské vnútrozemie, Čatež Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie 1/2(+1)SWCB / 1/2(+2)FAMILY

Cena za 1 osobu od 149 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel je novostavbou v centre mesta s bezbariérovým prístupom, nachádza sa priamo v kúpeľnom komplexe Terme Čatež. Vládne tu príjemná rodinná atmosféra, ktorá Vám umožní vychutnať si pokojný pobyt.

 • Vybavenie

  reštaurácia, lobby bar, denný bar, letná terasa, predaj suvenírov, ordinácia lekárov, parkovisko, výťah, detský kútik, internetový kútik, Wi-Fi internet v spoločných priestoroch, kozmetický salón, manikúra, pedikúra.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby s prístelkou, typ 1/2+2 FAMILY - klimatizovaná 2lôžková izba a denná miestnosť s 2 prístelkami (rozkladací gauč), vždy so sprchou, WC, káblovou TV, telefónom, minibarom, trezorom, balkónom, prípojkou na internet, fénom, s prístelkou.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, obedy a večere výber zo 4 menu. Obedy a večere môžu byť podávané v letných mesiacoch na vonkajšej terase.

 • Šport

  vnútorný bazén s termálnou vodou, vonkajší bazén, Spa & Wellness centrum (s hotelom prepojené chodbou), Health & Beauty centrum (v hoteli Terme), fitness, telocvičňa, v blízkosti -detské ihrisko, tenisové kurty, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, billiard, bowling, squash, tenis, badminton, cyklotrasy, v hoteli Terme - požičovňa bicyklov a tenisových rakiet. Termálne kúpele - zimná riviéra: vnútorný bazénový komplex s viac ako 2 300 m2 vodnými atrakciami - bazény, whirpooly, vodopády, masáže, relax zóna, divoká rieka, tobogany, saunový svet. Termálne kúpele - letná riviéra: viac ako 10 000 m2 termálnych vodných plôch, vodné atrakcie a bazény s teplotou od 26 do 36 °C, tobogány, pirátsky ostrov, divoká rieka, detské bazény, whirpool. 

 • Doplňujúce informácie

  prihlasovací poplatok 1,5 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,3 EUR/os./deň podľa miestnej vyhlášky - platí sa na mieste.

 • Zľavy

  zľavy pre deti a zľavy pre osoby na prístelke na webe alebo v CK.

 • Poznámka

  Pobytová taxa - cca 1,27 EUR/os/deň a prihlasovací poplatok - cca 1,5 EUR/os/pobyt sa platí na mieste.
  Možnosť zapožičania detskej postieľky - 14 EUR/deň, platba na mieste. Možnosť zapožičania županu - 4,3 EUR/deň, platba na mieste.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, 1x denne vstup do vnútorných bazénov Kúpeľov Čatež (Zimná termálna riviéra) alebo 2x denne vstup do vonkajších bazénov kúpeľov Čatež (Letná termálna riviéra), bohatý animačný program, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov: dieťa do 12 rokov - 13 EUR/deň, osoba od 12 rokov: 16 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské vnútrozemie

Čatež

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.