Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel SALINERA

 • Kód produktu: SI-0010S
 • Do centra: 3000m
 • K moru: 50m
 • Ideálna rodinná dovolenka
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské pobrežie, Portorož Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 1(+0) B / Izba 1(+0) BM / Izba 1(+0)*** / Izba 2(+1)*** / Izba 2(+0) B / Izba 2(+0) BM / Izba 2(+0)*** / Izba 2(+1) B / Izba 2(+1) BM

Cena za 1 osobu od 65 eur .68 eur Zľava -4% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel *** / **** obklopený meditranským parkom v pokojnej časť mestečka Strunjan, cca 3 km od Portorože. 

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, bar, terasa, zmenáreň, výťah, Wi-Fi ZADARMO, trezor, plážový bar, hotelové parkovisko ZADARMO. Hotel ponúka služby rovnako ako pre rekreačných, tak aj pre profesionálnych cyklistov.

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby *** niektoré s možnosťou prístelky (pre dieťa do 10 rokov), so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom. Klimatizované 2lôžkové izby sú **** kategórie, niektoré s možnosťou prístelky, so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, minibarom.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén (otvorený v termíne 15. 6. - 15. 9.) a vnútorný bazén (zatvorený v 7. mesiaci) s morskou vodou, wellness - sauna, masáže, animácie (v 7. a 8. mesiaci), požičovňa bicyklov, detské ihrisko. 

 • Stravovanie

  raňajky a večere formou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov. 

 • Pláž

  trávnatá, betónové pláty, cca 50 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. 

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBY 2(+1) a 2(+1) BM: dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. ZĽAVA PRE IZBU 2(+1)***: dieťa do 10 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Na zľavy pre osoby od 12 rokov na prístelke s 2 dospelými sa informujte na webe alebo v Ck.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí.
  Silvestrovský pobyt 2020 zahŕňa navyše silvestrovskú večeru so živou hudbou a pitím, novoročný darček, novoročný brunch (1.januára), neobmedzené využitie vnútorného vyhrievaného bazénu s morskou vodou.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov dieťa do 12 rokov 79 EUR/os./deň, osoba od 12 rokov 119 EUR/os./deň. Na vyžiadanie - detské postieľka - 7 EUR/deň, pes do 3 kg cca 15-20 EUR/deň (podľa kategórie ubytovania) - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské pobrežie

Portorož

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.