VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Grand Hotel BERNARDIN

 • Kód produktu: SI-010B
 • Do centra: 1000m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské pobrežie, Portorož Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie 1/1 SWCBM / 1/2(+1)SWCBM

Cena za 1 osobu od 205 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  moderný, najväčší kongresový hotel v Slovinsku priamo na nábreží, cca 1 km od centra Portorožu a cca 1,5 km od Piranu. 

 • Vybavenie

  gurmánske reštaurácie, café bary, terasy, piano bar, parkovisko, konferenčné centrum, kozmetický salón, plážový bar, hotelové parkovisko. 

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby (veľkosť 23 m2) s možnosťou prístelky, so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, fénom, minibarom. Na izbe je k dispozícii župan a papuče. 

 • Stravovanie

  raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov. 

 • Pláž

  hotelová pláž, betónové pláty, prírodná kamenistá. Hotel je priamo na brehu mora. 

 • Šport

  vonkajší bazén s vyhrievanou morskou vodou, vnútorný bazén, wellness centrum Paradise Spa, whirlpool, sauny, masáže, solárium, fitness, tenisové kurty. 

 • Doplňujúce informácie

  parkovanie ZADARMO.

 • Zľavy

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa od 12 do 15 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba od 15 rokov na prístelke - zľava 20 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %.

 • Zvláštne zľavy

  Na pobyty v období 1.5.-20.5. Vám poskytneme mimoriadnu 15 % zľavu (nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup). Na pobyty na 7 nocí v období 3.6.-18.6. Vám poskytneme mimoriadnu 15 % zľavu (nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup). Na pobyty v období 17.9.-14.10. zakúpené viac ako 30 dní pred nástupom na pobyt Vám poskytneme mimoriadnu 10 % zľavu (nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup).

 • Poznámka

  Detská postieľka pre dieťa do 2 rokov na vyžiadanie - 7 EUR/deň, platba na mieste.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov - 32 EUR/os./deň.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské pobrežie

Portorož

Popis

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.