Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Grand Hotel BERNARDIN

 • Kód produktu: SI-0010B
 • Do centra: 1000m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské pobrežie, Portorož Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 1(+0) BM / Izba 2(+0) BM / Izba 2(+1) BM / Izba 2(+1) BM SUITE / Izba 2(+2) B DELUX FAMILY

Cena za 1 osobu od 141 eur .148 eur Zľava -5% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  moderný, najväčší kongresový hotel v Slovinsku priamo na nábreží, cca 1 km od centra Portorožu a cca 1,5 km od Piranu. 

 • Vybavenie a služby

  gurmánske reštaurácie Pecina a Grand Restaurant, Grand Café a Cocktail Lounge s klavírnou hudbou a krytou terasou, konferenčné centrum, kozmetický salón, plážový bar, hotelové parkovisko ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby (veľkosť 23 m2) s možnosťou prístelky, typ DELUX FAMILY (27 m2) - 2lôžková izba s rozkladacím gaučom (160x190 cm) vhodným pre 2 deti do 12 rokov, typ SUITE (64 m2) - hotelový apartmán skladajúci sa z 2lôžkovej spálne a dennej miestnosti s možnosťou prístelky (110x200 cm). Vždy so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, fénom, minibarom. Na izbe je k dispozícii župan a papuče. 

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén s vyhrievanou morskou vodou, vnútorný bazén (v termíne 20.7. - 20.8. bude zatvorený), wellness centrum Paradise Spa, whirlpool, sauny, masáže, solárium, fitness, tenisové kurty. 

 • Stravovanie

  raňajky a večere formou bufetu.

 • Pláž

  hotelová pláž, betónové pláty, prírodná kamenistá. Hotel je priamo na brehu mora. 

 • Doplňujúce informácie

  prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepciu hotela.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - zľava 20 %. Dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Na zľavy pre osoby od 12 rokov na prístelke sa informujte na webe alebo v CK.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí.
  Silvestrovský pobyt 2020 zahŕňa navyše silvestrovskú večeru so živou hudbou a pitím, novoročný brunch (1.januára), voľný vstup do bazéna Paradise Spa, tradičný novoročný ohňostroj v Portoroži (1.januára).

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie detská postieľka - 7 EUR/deň, malý pes cca 20 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské pobrežie

Portorož

Portorož je slovinské sídlo městského typu na pobřeží Jaderského moře. Je administrativní součástí Piranu. Název místa doslovně znamená "Přístav růží".

Žije zde okolo 2849 obyvatel, oficiální jazyky jsou slovinština a italština. Město žije hlavně turismem, lázeňské sídlo, kasina, hotely, herny a mnoho dalších.

Koupání v Portoroži
Portorož je největším a nejvybavenější přímořské letovisku ve Slovinsku. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální variantou pro malé děti nebo nezkušené plavce. Možnost sportovního vyžití zejména vodní a míčové sporty, zapůjčení loďky, potápění. Laguna Bernardin je nedaleký aquapark s mnoha atrakcemi, který je otevřený po celý rok. Bázenky s teplou a studenou vodou, bázenky pro děti, vířivky, sauny.

Kultura v Portoroži
Festival slovinského filmu, který se koná každoročně, od rok 1961 hostí také bienále současného umění, umělci tedy tvoří svá díla před diváky.
Forma Viva – stálá výstava pod širým nebem v blízkosti města Seča.

Historie a památky v Portoroži
Město bylo osídleno již v době Římské říše. Město Portorož bylo obýváno hlavně rybáři a těžaři soli a v roce 1891 zde byly založeny pivní lázně. V tomto městě zemřel František Čáp, český režisér, který se zde usadil na sklonku svého života, jelikož byl po roce 1948 donucen k emigraci.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.