Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

San Simon Resort

 • Kód produktu: SI-0010R
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Slovinsko, Slovinské pobrežie, Izola Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 1(+0) 3* / Izba 2(+0) 3* / Izba 2(+1) 3* / Izba 2+2 3*

Cena za 1 osobu od 98 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  rezort sa skladá z 2 hotelov (Haliaetum, Mirta) a 4 depandance (Korala, Perla, Sirena, Palma) a je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Nachádza sa v pokojnej časti mestečka Izola, obklopenej stredomorskou vegetáciou, cca 800 m od centra mesta.

 • Vybavenie a služby

  recepcia v hoteli Haliaetum, wellness a fitness centrum v hoteli Mirta, reštaurácia, plážový bar, Wi-Fi v hoteli Haliaetum ZADARMO.

 • Ubytovanie

  1-2lôžkové klimatizované izby v depandansoch so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, s možnosťou 1-2 prísteliek formou poschodovej postele (90 x 200 cm). Hostia ubytovaní v depandansoch môžu využívať všetky služby v rezorte.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so slanou vodou, v hoteli Haliaetum vntorný bazén s vyhrievanou morskou vodou (júl-august uzatvorený), detské ihrisko. V júli a auguste sú v rezorte organizované rôzne animačné programy pre deti i dospelých. Za poplatok - tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, požičovňa bicyklov, wellness, jacuzzi, sauna, masáže, minigolf, vodné športy, tobogán.

 • Stravovanie

  raňajky, polpenzia - formou bufetu v centrálnej reštaurácii.

 • Pláž

  prírodná, betónové pláty, okruhliaková - vhodná pre deti, cca 150 m. Ležadlá a slnečníky za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Na vyžiadanie - požičanie detskej postieľky - 7 EUR/deň, pobyt s malým psom (do 3 kg) - 12 EUR/deň, platba vždy na mieste.

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke alebo na základnom lôžku na izbe s 2 dospelými - ZADARMO. Zľavy pre izby 2(+1): dieťa do 12 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 30 %. Na zľavy pre osoby od 12 rokov na prístelke alebo na základnom lôžku s 2 dospelými sa informuje na webe alebo v CK.

 • Výhody a benefity

  Na pobyty v období 6.1.-12.4. a 15.10.-22.12. Vám pri zakúpení pobytu na 5 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 20 % - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

 • Poznámka

  Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2 EUR/os./den - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Na vyžiadanie - zapožičanie detskej postieľky - 7 EUR/deň, pobyt s malým psom (do 3 kg) -12 EUR/deň (iba v izbách s balkónom), platba vždy na mieste.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia cestovného postenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov: dieťa do 12 rokov - 79 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov - 119 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka- 7 EUR/deň, pes cca 12 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Slovinské pobrežie

Izola

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.