Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel AQUAWORLD RESORT BUDAPEST

 • Kód produktu: HU-0012R
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Maďarsko, Budapešť a okolie, Budapešť Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+1) STANDARD / Izba 2(+1) SUPERIOR / Izba 2(+2) JUNIOR SUITE / Apt. 2(+2) / Apt. 4(+2)

Cena za 1 osobu od 161 eur .169 eur Zľava -5% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel sa nachádza v severnej časti Budapešti, pri pešťskom konci Megyerského mosta (Megyerihíd), ktorý je súčasťou diaľničného okruhu M0. Je umiestnený uprostred zelene, ale napriek tomu blízko od centra mesta.

 • Vybavenie a služby

  vodný park Aquaworld, kúpele Oriental Spa, Wellness a Fitness centrum, kozmetické a kadernícke služby, zábavné centrum pre deti Bongo Kids Club, Wi-Fi v celom hoteli a parkovanie ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované, luxusne zariadené izby a rodinné apartmány so sprchou/vaňou, WC, SAT TV, rádiom, telefónom, trezorom, minibarom, fénom, Wi-Fi ZADARMO. V izbách Standard je k dispozícii 1 prístelka pre dieťa do 7 rokov. V izbách JUNIOR SUITE a apartmánoch 2+2 AP a 4+2 AP sú k dispozícii prístelky pre 2 deti do 14 rokov alebo pre 1 dospelú osobu (rozkladacia pohovka).

 • Šport a zábava

  Oriental Spa - kruhový relaxačný bazén, ktorý je presklenou stenou oddelený od vonkajšieho areálu, mandalový bazén, uzavretý svet sáun (turecký parný kúpeľ hamam, fínska sauna, parná kabína). Wellness centrum - rôzne druhy masáží, programy pre telesnú krásu. Fitness centrum - 2 kurty na squash, nekryté tenisové kurty, priestranná telocvičňa a posilňovňa. Vodné centrum Aquaworld - ruiny kostola v Angkoru s nádychom trópov, visiace mosty, palmy, bazény s vlnami, horský potok, 17 zážitkových bazénov a bazénov pre deti vo vnútri aj vonku. Dobrodružstvo a dávku adrenalínu zabezpečuje okrem 11 špeciálnych šmykľaviek tiež bazén pre surfistov, lopty plávajúce po vode, volejbalové ihrisko a zážitkový park.

 • Stravovanie

  polpenzia formou bufetu.

 • Doplňujúce informácie

  Povinný príplatok za pobyt v čase konania pretekov F1, povinný silvestrovský príplatok.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 7 rokov na prístelke - ZADARMO, ceny pre dieťa do 14 rokov na prístelke a osobu od 14 rokov na prístelke nájdete na www.ckvt.sk.

 • Výhody a benefity

  v termínoch 6.1.-31.3., 1.9.-14.10. a 4.11.-23.12. Vám pri pobyte na 4 noci poskytneme mimoriadnu zľavu 25 %.

 • Poznámka

  Príplatky: v termíne konania pretekov F1 v Budapešti - príplatok 29 EUR/os. nad 14 rokov/noc, 15 EUR/dieťa od 7 do 14 rokov/noc. Silvestrovský príplatok - 169 EUR/os. nad 14 rokov, 109 EUR/dieťa od 7 do 14 rokov.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, voľný vstup do Oriental spa wellness (bazény, sauny), fitness centrum, voľný vstup do aquaparku Aquaworld (bazény, sauny, šmykľavky,), detský klub.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Budapešť a okolie

Budapešť

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.