Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Ensana Thermal SÁRVÁR Health Spa Hotel

 • Kód produktu: HU-0009S
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Maďarsko, Zadunajsko, Sárvár Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel leží v centre kráľovského parku, pár minút chôdze od centra mesta a 500 m od kúpeľov Sárvár. 

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, kaviareň, letná terasa, miestnosť na spoločenské a kartové hry, obchod so suvenírmi, ordinácie lekárov, zmenáreň, hotelový trezor na recepcii, výťah, animácie a výlety, internetový kútik, Wi-Fi ZADARMO v spoločných priestoroch, kadernícky salón, kozmetický salón , manikúra, pedikúra, čistiareň, bezbariérové izby, parkovisko, požičovňa áut. 

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby STANDARD, STANDARD PARK a SUPERIOR so sprchou (vaňou), WC, SAT TV, rádiom, telefónom, minibarom, internetovou prípojkou, balkónom (francúzskym oknom), trezorom, fénom, s možnosťou prístelky. Izby STANDARD majú výhľad na bazén alebo do záhrady, STANDARD PARK majú výhľad na arborétum, SUPERIOR sú zrekonštruované.

 • Šport a zábava

  krytý a otvorený bazén s termálnou vodou, termálne rekreačný bazén s perličkovým kúpeľom, wellness a liečebné procedúry (inhalačná terapia, elektroliečba, svetloliečba, masáže, cvičenie), stolný tenis, posilňovňa, kolkáreň/bowling, billiardový stôl, záhradné šachy, joga, nordic walking, fitness programy, solárium, tenisový kurt, ihrisko na loptové hry, telocvičňa, požičovňa bicyklov, jazdecký areál, cykloturistika, kúpanie (termálne kúpele), jazda na koni, rybárčenie, golf. 

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, večere o 4 chodoch.

 • Doplňujúce informácie

  miestny poplatok cca 1,7 EUR/os. od 18 rokov/deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Príplatok za Silvestrovský program a galavečeru 129 EUR/os. Parkovanie ZADARMO.

 • Zľavy pre deti

  osoba na prístelke - pevná cena 49 EUR/os./noc, v termíne 1.7.-1.9. - dieťa do 6 rokov na prístelke - ZADARMO, dieťa od 6 do 14 rokov na prístelke - pevná cena 25 EUR/os./noc.

 • Výhody a benefity

  V termínoch 9.1.-31.3., 5.11.-19.12. vám pri pobyte na 3 noci pru zakúpení pobytu viac než 60 dní pred poskytneme mimoriadnu zľavu 25 %, v prípade zakúpenia pobytu 60 a menej dní predom poskytneme mimoriadnu zľavu 20 %. V termíne 9.1.-20.12. vám pri pobyte na 4 noci poskytneme mimoriadnu zľavu 25 %, pri pobytoch na 5 nocí zľavu 20 %, pri pobytoch na 6 a 7 nocí zľavu 15 %.

 • Poznámka

  miestny poplatok cca 1,7 EUR/os. od 18 rokov/deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotelu. Príplatok za Silvestrovský program a galavečeru 129 EUR/os. Parkovanie ZADARMO. Možnosť pobytu na ľubovoľný počet nocí. Možnosť nástupu na pobyt DENNE. UZAVRETIE BAZÉNOV - z dôvodu údržby budú uzavreté tieto bazény - vnútorný termálny a zážitkový bazén - 13.3., 12.6., 11.9. a 4.12., vonkajší termálny bazén - 6.3., 5.6., 4.9. a 11.12. 2019.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenzia na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do vnútorného a vonkajšieho termálneho bazénu, vstup do sauny (fínska, parná, infrasauna), fitness.

 • Voliteľné doplatky

  MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Zadunajsko

Sárvár

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.