Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel PIROSKA

 • Kód produktu: HU-0020P
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Maďarsko, Zadunajsko, Bükfürdö Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  hotel priamo v centre mesta Bük, vzdialený necelé 2 km od kúpeľov Bükfürdö.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, bar, terasa, detská herňa, parkovisko.

 • Ubytovanie

  1 a 2lôžkové izby STANDARD so sprchou a WC, fénom, TV, Wi-Fi ZADARMO, trezorom, minibarom, telefónom. V 2lôžkových izbách možnosť prístelky (rozkladací gauč).

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén, wellness centrum - vnútorný bazén, detský bazén, whirlpool, fínska a parná sauna, tepidárium, aromatická kabína, masáže, kozmetické procedúry, fitness, detské ihrisko a herňa. Liečebné kúpele a zážitkové centrum Bukfurdo - komplex tvorí 33 bazénov s rozlohou viac než 5 000 m2 vodnej plochy, pre návštevníkov sú k dispozícii liečivé kúpele, kúpalisko a zážitkové kúpele, moderný Svet sauny a Wellness centrum.

 • Stravovanie

  raňajky a večere formou bufetu.

 • Doplňujúce informácie

  miestny poplatok cca 1,6 EUR/os. nad 18 rokov/deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO. Pre hotelových hostí je zabezpečený bezplatný prevoz počas dňa do liečebných kúpeľov a zážitkových kúpeľov Buk. Možnosť nástupu na pobyt denne.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko s polpenziou - ZADARMO, dieťa 5-12 rokov na prístelke s 2 dospelými - pevná cena 20 EUR/os./noc (bez vstupu do termálnych kúpeľov), dieťa 12-18 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 30 %, pri pobytoch na 7 nocí v termíne 17.6.-8.9. - dieťa do 10 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO (bez vstupu do termálnych kúpeľov), dieťa 10-12 rokov na prístelke s 2 dospelými - pevná cena 20 EUR/os./noc (bez vstupu do termálnych kúpeľov).

 • Výhody a benefity

  u pobytů na 4 noci s nástupem v neděli nebo v pondělí v termínu 1.3.-17.5.2020 Vám poskytneme mimořádnou slevu 36%, v termínu 4.11.-20.12.2020 slevu 30%.

 • Poznámka

  miestny poplatok cca 1,6 EUR/os. nad 18 rokov/deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO. Pre hotelových hostí je zaistený bezplatný prevoz počas dňa do liečebných a zážitkových kúpeľov Bük.

 • Cena zahŕňa

  UBYTOVANIE NA 2 NOCI: 2x ubytovanie, 2x polpenzia, 1x vstup do termálnych kúpeľov (zóna I.), UBYTOVANIE NA 3 NOCI: 3x ubytovanie, 3x polpenzia, 1x vstup do termálnych kúpeľov (zóna I.), 1x masáž chrbta (20 min.), UBYTOVANIE NA 4 NOCI: 4x ubytovanie, 4x polpenzia, 2x vstup do termálnych kúpeľov (zóna I.), UBYTOVANIE NA 5 NOCÍ: 5x ubytovanie,5x polpenzia, 3x vstup do termálnych kúpeľov (zóna I.), UBYTOVANIE NA 7 NOCÍ: 7x ubytovanie,7x polpenzia, 3x vstup do termálnych kúpeľov (zóna I.). VŽDY: voľný vstup do hotelového wellness, 1x fľaša minerálnej vody na izbe v deň príjazdu, hotelový transfer z hotelu do kúpeľov Bük. Vstupy do termálnych kúpeľov nezahŕňajú zážitkové kúpele a sauny.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Zadunajsko

Bükfürdö

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.