Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Ensana Thermal AQUA Health Spa Hotel

 • Kód produktu: HU-0009A
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Maďarsko, Balaton a okolie, Hévíz Hotel na mape
Typ zájazdu Kúpele a wellness, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  moderný nefajčiarsky mestský hotel.

 • Vybavenie a služby

  zmenáreň, klimatizácia spoločných priestorov, čistiareň, pranie a žehlenie bielizne, reštaurácia, lobby bar, výťah, letná terasa, predaj suvenírov, požičovňa ležadiel a slnečníkov, hotelový trezor, internetové pripojenie WI-FI v spoločných priestoroch, internetový kútik, ordinácia lekárov, animácie a výlety, kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra, solárium, konferenčná sála, detské ihrisko, detský kútik.

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby STANDARD a SUPERIOR s vaňou, WC, SAT TV, fénom, rádiom, minibarom, telefónom WI-FI ZADARMO, s možnosťou prístelky (rozkladací gauč). Izby STANDARD sa nachádzajú na 1. až 5. poschodí. Izby SUPERIOR sa nachádzajú na 6. a 7. poschodí a sú kompletne zrekonštruované.

 • Šport a zábava

  rekondičné a rehabilitačné programy vo wellness centre, rekreačné kúpalisko s krytým bazénom s termálnou vodou, vonkajším, záhradným a Kneippovým bazénom a bazénom pre malé deti, sauna, fitnes centrum, terasa na slnenie Emporium, Aqua -fitness, ranná rozcvička a fitness telocvik, stolný tenis, telocvičňa, loptové hry, minigolf, požičovňa bicyklov, v okolí - požičovňa áut, tenis, squash, bowling, windsurfing, jachting, pešie a cyklistické túry, nordic walking, v blízkosti možnosť jazdy na koni, tenisové kurty a futbalové ihrisko.

 • Stravovanie

  ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré kontinentálne raňajky, poobedňajšia káva, čaj, zmrzlina od 15 do 17 hod. miestne nealkoholické nápoje od 11 do 22 hod. miestne alkoholické nápoje (pivo, víno) od 18 do 21 hod.

 • Doplňujúce informácie

  miestny poplatok - cca 1,7 EUR/os./deň nad 18 rokov - platí sa pri nástupe do hotela, parkovanie za poplatok. Povinný príplatok na Silvestra.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 6 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa 6-14 rokov na prístelke - pevná cena 45 EUR/os./noc.

 • Výhody a benefity

  pri pobyte na 4 a viac nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. Pri pobyte na 7 a viac nocí Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 25 %.

 • Poznámka

  miestny poplatok- cca 1,7 EUR/os. nad 18 rokov/deň - platí sa pri nástupe do hotelu, parkovanie za poplatok. Možnosť pobytu na ľubovoľný počet nocí. Možnosť nástupu na pobyt denne.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, voľný vstup do vnútorného termálneho bazénu, vonkajšieho bazénu, sauny (fínska, infra, parná), fitness, stolný tenis.

 • Voliteľné doplatky

  MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Balaton a okolie

Hévíz

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.