Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

TUI BLUE ADRIATIC BEACH RESORT

 • Kód produktu: HR-0094A
 • K pláži: 50-200m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 200m
 • K moru: 50-200m
 • Od letiska: 100km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Živogošće Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarom, Letecky, Vlastná
Stravovanie All inclusive
Ubytovanie Izba 2(+0) BM SW / Izba 2(+0) B / Izba 2(+0) BM-SW SWIM UP JS / Izba 2(+0) BM-SW SWIM UP / Izba 2(+0) BM SUPERIOR / Izba 2(+0) BM-SW SUPERIOR

Cena za 1 osobu od 308 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  Moderný hotel sa nachádza v malebnej dedinke Živogošće, cca 18 km južne od Makarskej.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, pool bar, kaviareň, terasa, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok, Wi-Fi ZADARMO, výťah, parkovisko.

 • Ubytovanie

  moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, zariadením na prípravu kávy a čaju, minibarom, telefónom, fénom, trezorom. Izby označené 2(+0) BM sú orientované na morskú stranu, izby označené 2(+0) BM-SW majú balkón s priamym výhľadom na more, izby označené SWIM UP majú terasu s vlastným vstupom do bazéna, izby 2(+0) BM-SW SWIM UP JS - 2 lôžková spálňa, obývacia izba, privátny bazén.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou (lehátka a slnečníky pri bazéne v obmedzenom množstve ZADARMO, uteráky na kauciu), vírivka, sauna, masáže, aerobic, fitness, biliard, športové ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, vodné športy, požičovňa bicyklov.

 • Stravovanie

  ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré kontinentálne raňajky. Miestne čapované nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo, minerálna voda, káva, čaj). Občerstvenie vo vybraných baroch v stanovený čas.

 • Pláž

  2 km dlhá, okruhliaková, tienená borovicami, cca 50-200 m, prístup na pláž po schodoch.

 • Doplňujúce informácie

  hotel len pre dospelých (minimálny vek 16 rokov). Pobytová taxa sa platí na mieste - cca 2 EUR/os./deň. Parkování sa platí na mieste - cca 7 EUR/deň.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, ALL INCLUSIVE.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Živogošće

Malá obec, přístav a živé letovisko Živogošće leží 20 km jihovýchodně od Makarské. Živogošće se nachází u magistrály a na pobřeží, těsně pod srázy Biokova. Je známo rozsáhlými borovými lesy.

Ubytování v Živogošće
Živogšće není příliš velké letovisko, nabízí ubytování v hotelu, v kempu nebo v soukromí.

Koupání v Živogošće
V Živogošće je velmi pěkná pláž, která je obvyklá na Makarské riviéře - drobné oblázky a hrubý písek, lemovaná vegetací.

Sport v Živogošće
Živogošće má dobré podmínky pro vodní sporty a tenis, cyklostezky v oblasti Makarská.

Zábava v Živogošće
S oblibou je navštěvovaná velká taneční terasa nad mořem.

Památky Živogošće
Z římského období pochází epigram vytesaný do skály těsně u pobřeží, u pramene, který tu vyvěrá (oslavuje pramen a jeho nymfu). Pramen i epigram vytesný doskály jsou zakryty vegetací a jsou zpřístupné jen při odlivu, při přílivu jsou zality mořem.
Františkánský klášter s barokním kostelem a zvonicí (18. stol.) stojí na skalní výspě nad mořem, východně od obce. V obci se zachovalo několik zajímavých starých vesnických domů.

Výlety ze Živogošće
- Podgora 9 km
- Zaostrog 13 km
- další výlety dle místní nabídky

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.