Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

TUI BLUE ADRIATIC BEACH RESORT

 • Kód produktu: HR-0094A
 • K pláži: 50-200m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 200m
 • K moru: 50-200m
 • Od letiska: 100km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Živogošće Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie All inclusive
Ubytovanie Izba 2(+0) BM SW / Izba 2(+0) B / Izba 2(+0) BM-SW SWIM UP JS / Izba 2(+0) BM-SW SWIM UP / Izba 2(+0) BM SUPERIOR / Izba 2(+0) BM-SW SUPERIOR

Cena za 1 osobu od 308 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  Moderný hotel sa nachádza v malebnej dedinke Živogošće, cca 18 km južne od Makarskej.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, pool bar, kaviareň, terasa, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok, Wi-Fi ZADARMO, výťah, parkovisko.

 • Ubytovanie

  moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, zariadením na prípravu kávy a čaju, minibarom, telefónom, fénom, trezorom. Izby označené 2(+0) BM sú orientované na morskú stranu, izby označené 2(+0) BM-SW majú balkón s priamym výhľadom na more, izby označené SWIM UP majú terasu s vlastným vstupom do bazéna, izby 2(+0) BM-SW SWIM UP JS - 2 lôžková spálňa, obývacia izba, privátny bazén.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou (lehátka a slnečníky pri bazéne v obmedzenom množstve ZADARMO, uteráky na kauciu), vírivka, sauna, masáže, aerobic, fitness, biliard, športové ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, vodné športy, požičovňa bicyklov.

 • Stravovanie

  ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré kontinentálne raňajky. Miestne čapované nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo, minerálna voda, káva, čaj). Občerstvenie vo vybraných baroch v stanovený čas.

 • Pláž

  2 km dlhá, okruhliaková, tienená borovicami, cca 50-200 m, prístup na pláž po schodoch.

 • Doplňujúce informácie

  hotel len pre dospelých (minimálny vek 16 rokov). Pobytová taxa sa platí na mieste - cca 2 EUR/os./deň. Parkování sa platí na mieste - cca 7 EUR/deň.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, ALL INCLUSIVE.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Živogošće

Malá obec, přístav a živé letovisko Živogošće leží 20 km jihovýchodně od Makarské. Živogošće se nachází u magistrály a na pobřeží, těsně pod srázy Biokova. Je známo rozsáhlými borovými lesy.

Ubytování v Živogošće
Živogšće není příliš velké letovisko, nabízí ubytování v hotelu, v kempu nebo v soukromí.

Koupání v Živogošće
V Živogošće je velmi pěkná pláž, která je obvyklá na Makarské riviéře - drobné oblázky a hrubý písek, lemovaná vegetací.

Sport v Živogošće
Živogošće má dobré podmínky pro vodní sporty a tenis, cyklostezky v oblasti Makarská.

Zábava v Živogošće
S oblibou je navštěvovaná velká taneční terasa nad mořem.

Památky Živogošće
Z římského období pochází epigram vytesaný do skály těsně u pobřeží, u pramene, který tu vyvěrá (oslavuje pramen a jeho nymfu). Pramen i epigram vytesný doskály jsou zakryty vegetací a jsou zpřístupné jen při odlivu, při přílivu jsou zality mořem.
Františkánský klášter s barokním kostelem a zvonicí (18. stol.) stojí na skalní výspě nad mořem, východně od obce. V obci se zachovalo několik zajímavých starých vesnických domů.

Výlety ze Živogošće
- Podgora 9 km
- Zaostrog 13 km
- další výlety dle místní nabídky

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.