Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

TUI Blue Makarska Resort

 • Kód produktu: HR-0094S
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 0m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Igrane Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Flexibilná dovolenka PREMIUM, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie All inclusive, Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0) B standard / Izba 2(+0) BM-SW standard / Izba 2(+0) Economy / Izba 2(+0) BM SUPERIOR / Izba 2(+0) BM-SW SUPERIOR / Izba 2(+0) BM-SW JS / Izba 2(+0) BM-SW SWIM UP

Cena za 1 osobu od 197 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhodujePopis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderný novo zrekonštruovaný (v roku 2015) hotel iba pre dospelých sa nachádza v mestečku Igrane, len pár krokov od piesočnatej pláže a je obklopený zeleňou.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, terasa, letné kino, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok, výťah, Wi-Fi, parkovisko.

 • Ubytovanie

  moderne klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom (okrem izieb Economy), SAT TV, zariadením na prípravu kávy a čaju, minibarom, telefónom, fénom, trezorom. Izby označené 2(+0) BM sú orientované na morskú stranu, izby označené 2(+0) BM-SW sú s výhladou na more.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén, ležadlá pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), wellness, sauna, masáže, aerobic, športové ihrisko, fitness, stolný tenis, vodné športy, požičovňa bicyklov.

 • Stravovanie

  raňajky, večere formou bufetu, služby ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (víno, pivo, minerálna voda). Občerstvenia vo vybraných baroch vo vymedzený čas.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 10 m.

 • Doplňujúce informácie

  hotel pre dospelých (minimálny vek 16 rokov). Pobytová taxa sa platí na mieste - cca 2 EUR/os./deň. Parkování sa platí na mieste - cca 7 EUR/deň.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a služby ALL INCLUSIVE/polpenziu/raňajky na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Igrane

Igrane
Malá obec a přístav na Makarské riviéře (420 obyv.), skromnější letovisko, 7 km jihovýchodně od Podgory. Leží ve svahu nad mořem a na pobřeží, na zalesněném poloostrůvku. Vesnice je velmi malebná. Obyvatelstvo se zabývá zemědělství, rybářstvím a cestovním ruchem. Igrane je klidné místo pro méně náročné turisty.

Sport: přes svou malou rozlohu, nabízí výborné a kvalitní sportovní vyžití. Sportovní hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, fitness, aerobic. Mezi nejčastější a nejoblíbenější formy poznávání a sportu patří turistika, která je vhodná i pro méně zdatné turisty a také vodní sporty.


Historie a památky v Igraně
Opěvněná věž Kula Zale, která se nachází na najvyšším bodě obce. Věž byla postavena v 17. století a sloužila jako obrana před tureckými vpády. Významnou předrománskou památkou je kostel sv. Michala z 11.-12. století. Nejzajímavější historickou pámatkou je vysoká zvonice, která náleží baroknímu kostelu, který byl postaven v 18. Století.
Výlety v Igraně
- Korčula - údajné rodiště Marca Pola
- Brač - Dračí jeskyně
- Dubrovnik - pevnost sv. Jana, středověké hradby, zachovalý střed města s domy z bílého kamene
- Hvar-pevnost Španjol
- Split zbytky Diokleciánova paláce - Seznam světového dědictví UNESCO
- Trogir - katedrála sv. Vavřince
- Biokovo- nejvyšší hora Biokova sv. Jure do nadmořské výšky 1762 m.n.m. Stáda divokých koní, vápencové skály a typické kamenné domky.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.