Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

TUI Blue Makarska Resort

 • Kód produktu: HR-0094S
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 0m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Igrane Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0) B standard / Izba 2(+0) BM-SW standard / Izba 2(+0) BM SUPERIOR / Izba 2(+0) BM-SW SUPERIOR / Izba 2(+0) BM-SW JS / Izba 2(+0) BM-SW SWIM UP

Cena za 1 osobu od 235 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderný novo zrekonštruovaný (v roku 2015) hotel iba pre dospelých sa nachádza v mestečku Igrane, len pár krokov od piesočnatej pláže a je obklopený zeleňou.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, terasa, letné kino, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok, výťah, Wi-Fi, parkovisko.

 • Ubytovanie

  moderne klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, zariadením na prípravu kávy a čaju, minibarom, telefónom, fénom, trezorom. Izby označené 2(+0) BM sú orientované na morskú stranu, izby označené 2(+0) BM-SW sú s výhladou na more.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén zo sladkou vodou, ležadlá pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), wellness, sauna, masáže, aerobic, športové ihrisko, fitness, stolný tenis, vodné športy, požičovňa bicyklov.

 • Stravovanie

  raňajky, večere formou bufetu.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 10 m.

 • Doplňujúce informácie

  hotel pre dospelých (minimálny vek 16 rokov). Pobytová taxa sa platí na mieste - cca 2 EUR/os./deň. Parkování sa platí na mieste - cca 7 EUR/deň.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu/raňajky na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Igrane

Igrane
Malá obec a přístav na Makarské riviéře (420 obyv.), skromnější letovisko, 7 km jihovýchodně od Podgory. Leží ve svahu nad mořem a na pobřeží, na zalesněném poloostrůvku. Vesnice je velmi malebná. Obyvatelstvo se zabývá zemědělství, rybářstvím a cestovním ruchem. Igrane je klidné místo pro méně náročné turisty.

Sport: přes svou malou rozlohu, nabízí výborné a kvalitní sportovní vyžití. Sportovní hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, půjčovna kol, fitness, aerobic. Mezi nejčastější a nejoblíbenější formy poznávání a sportu patří turistika, která je vhodná i pro méně zdatné turisty a také vodní sporty.


Historie a památky v Igraně
Opěvněná věž Kula Zale, která se nachází na najvyšším bodě obce. Věž byla postavena v 17. století a sloužila jako obrana před tureckými vpády. Významnou předrománskou památkou je kostel sv. Michala z 11.-12. století. Nejzajímavější historickou pámatkou je vysoká zvonice, která náleží baroknímu kostelu, který byl postaven v 18. Století.
Výlety v Igraně
- Korčula - údajné rodiště Marca Pola
- Brač - Dračí jeskyně
- Dubrovnik - pevnost sv. Jana, středověké hradby, zachovalý střed města s domy z bílého kamene
- Hvar-pevnost Španjol
- Split zbytky Diokleciánova paláce - Seznam světového dědictví UNESCO
- Trogir - katedrála sv. Vavřince
- Biokovo- nejvyšší hora Biokova sv. Jure do nadmořské výšky 1762 m.n.m. Stáda divokých koní, vápencové skály a typické kamenné domky.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.