Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel NEPTUN

 • Kód produktu: HR-0128N
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 350m
 • K moru: 100m
 • Od letiska: 117km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Gradac Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Flexibilná dovolenka STANDARD, Garancia, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  rodinný hotel ležiaci v blízkosti krásnej okruhliakovej pláže, cca 50 m nad penziónom Posejdon, neďaleko centra mesta Gradac.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, aperitív bar, Wi-Fi ZADARMO, v blízkosti zmenáreň, market, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2-3lôžkové izby s vaňou a WC, chladničkou, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, balkónom alebo lodžiou, niektoré s možnosťou prístelky. 3lôžkové izby sú priestranné, s možnosťou prístelky, plne vyhovujúce pre ubytovanie 4-člennej rodiny. Na izbách nie sú k dispozícii osušky.

 • Šport a zábava

  malý vnútorný bazén s whirlpoolom (otvorený denne od 9:00 do 18:00), vodné športy podľa miestnej ponuky.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky formou bufetu, večere výber z menu so šalátovým bufetom, plná penzia - raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu, v období 13.6.-19.9. k obedu a večeri ZADARMO: 0,2l vína alebo 0,3l džúsu.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 100 m, vhodná pre deti.

 • Doplňujúce informácie

  izby 2(+1) sú prednostne obsadzované 3 osobami. Nástupný deň streda je možný iba v kombinácii s autobusovou dopravou alebo leteckou dopravou. Cena nezahŕňa pobytovú taxu (cca 1,4 EUR/os./deň) a poplatok za parkovanie (cca 3 EUR/auto/deň) - platí sa na mieste.

 • Zľavy pre deti

  ZĽAVY PRE IZBY 2(+1) a 3(+1): dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa od 2 do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Druhé dieťa od 2 do 12 rokov bez nároku na lôžko s 2 dospelými a dieťaťom v izbe 2(+1) - zľava 50 %. Dieťa od 2 do 12 rokov na 3. základnom lôžku v izbe 3(+1) - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 rokov na prístelke - zľava 30 %. Osoba od 18 rokov na prístelke - zľava 10%. Dieťa od 2 do 12 rokov na 2. základnom lôžku - zľava 30 %. ZĽAVY PRE IZBU 2(+0): dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa od 2 do 12 rokov na 2. základnom lôžku - zľava 30 %.

 • Výhody a benefity

  Termín pobytu 30.5.-6.6., 13.6.-20.6. a 12.9.-19.9. zahŕňa zľavu 7 = 6.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu/plnú penzia na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Gradac

Ubytování v Gradacu
Letovisko Gradac nabízí ubytování v hotelech a v soukromí. Hotel Labineca je klimatizovaný, má k dispozici animaci pro děti a dospělé. Známý je rovněž hotel a depandance Laguna. Hotelová zařízení byla v 90. letech buď přestavěna nebo jsou úplně nová. Přibývá také možností ubytování v soukromí. Zcela nově postavené jsou například penziony Neptun a Posejdon.

Koupání v Gradacu
Gradac má krásné, dlouhé a dost široké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které se táhnou podél celé obce (typické tzv. žalo). Jsou částečně stíněné vegetací. Nejznámější z nich je pláž Gornja vala na jižním okraji obce, která se pokládá za jednu z nejpěknějších na Jadranu (jižně od přístaviště).

Sport v Gradacu
Dobré podmínky pro vodní sporty, tenis, stolní tenis.

Zábava v Gradacu
Především diskotéky a také tradiční lidové slavnosti: Gradacká turistická noc v červenci, oslavy sv. Michala (Sveti Mihovil) 29. září.

Památky Gradacu
Nepatrné zbytky římských staveb (na lokalitě Crkvine), pozůstatky opevnění proti Turkům (věž ze 17. stol.) - nad magistrálou. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem. Za 2. světové války vypálili okupanti 95% domů obce.
Nejnovějším archeologickým průzkumem zde byly zjištěny základy středověkých budov, pravděpodobně sídla starochorvatských panovníků.

Výlety z Gradacu
- Městečko Metković, vykopávky antického města Narona u obce Vid, řeka Neretva, její delta, 40 km
- Jako výlet při ubytování v letovisku Gradac nebo při tranzitu do přístavu Ploče Baćinské jezero (Baćinsko jezero), 8 km od Gradce u vesnice Baćina, při magistrále. Sladkovodní krasové jezero stranou od pobřeží. Je to vlastně soustava šesti navzájem propojených, až 28 m hlubokých krasových závrtů. Hladina vody je nad úrovní mořské hladiny, dno je pod ní. Jezera jsou zásobována vodou z Vrgorackého jezera umělým kanálem. S mořem je soustava spojena odtokovým kanálem, prokopaným v letech 1911 - 1912. V jezeře žije hodně ryb, mořských i sladkovodních, protože zdejší brakická voda je pro ně velmi vhodným prostředím. Přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti jezerní soustavy je zejména v jarních měsících při dostatku vláhy velmi malebná (bujné rostlinstvo)

Ston

Doprava: INDIVIDUÁLNA

V období Dubrovníckej republiky bolo mesto Ston po Dubrovníku druhým najvýznamnejším mestom v republike. Význam a bohatstvo tohto mesta pramení zo Solnice (Solana), ktoré sú aj v dnešnej dobe plne funkčný. V r 1996 postihlo Ston ničivé zemetrasenie, ktoré obrátilo historický stred mestečka v ruiny. Rekonštrukcia hlavných pamiatok zničených zemetrasením je dnes takmer dokončená. Nepoškodená vtedy zostala najvýraznejšia časť niekdajšieho opevnenia, pevnosť Veliki Kaštio. Od nej vedú hradby na vrch Pozvizd a do Malého Stonu, spevnené 31 hranolovými vežami a 6 valcovými bastiónmi. Hradby boli dlhé 980 m.
Ston utrpel i menšie škody vo vojne v rokoch 1991/92. Časť hradieb je obnovená a je na ne možný prístup po schodoch od parkoviska na východnej strane mesta a dajú sa obísť na západnú stranu. Krásne výhľady na Ston a okolie sa otvárajú z horných partií, najmä z pevnosti Pozvizd. Aj keď sa mesto najviac preslávilo svojimi masívnymi a pôsobivými hradbami (svojou dĺžkou sa radí na druhé miesto na svete), dnes je úzko spájané aj s rozsiahlym chovom ustríc. Naši hostitelia nás vezmú na miesta kde sa v mori chovajú ustrice a zoznámia nás so spôsobom chovu.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.