VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel RIVA

 • Kód produktu: HR-221R
 • Do centra: 2000m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brist Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Autokarom, Letecky, Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie 1/3 SWCBM / 1/2(+1)SWCBM / 1/3 SWCM / 1/3(+1)SWCBM

Cena za 1 osobu od 166 eur .199 eur Zľava -17% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  malý rodinný hotel situovaný priamo na pláži v pokojnom a malebnom mestečku Brist, cca 2 km od Gradacu.

 • Vybavenie

  reštaurácia, terasa, parkovisko, Wi-Fi v reštaurácii a na recepcii ZADARMO

 • Ubytovanie

  klimatizované 2-3lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie ležadlo vhodné pre deti do 12 rokov), niektoré s balkónom alebo terasou. Izba typu 1/3 SWCM sa nachádza na 1. poschodí a nemá balkón. Všetky izby majú priamy výhľad na more.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu, polievka alebo predjedlo, šalát, dezert, možnosť dokúpenia plnej penzie - raňajky formou bufetu, obedy a večere formou výberu z 3 menu.

 • Pláž

  okruhliaková s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti, cca 10 m, sprchy na pláži.

 • Šport

  v Gradaci - vodné športy podľa miestnej ponuky, požičovňa bicyklov, tenisové kurty.

 • Doplňujúce informácie

  na vyžiadanie v CKVT možnosť zapožičania chladničky - 3 EUR/deň, parkovanie za poplatok cca 3 EUR/deň. Pobytová taxa - cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Možnosť využitia bohatého animačného programu v rámci NEPTUN KLUBU, ktorý bude prebiehať od 16.6. do 8.9. v priestoroch hotela Laguna v Gradaci, vzdialenom cca 20 minút chôdze pozdĺž mora

 • Zľavy

  dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa 12-18 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba od 18 rokov na prístelke - zľava 20 %. Dieťa do 16 rokov na 3. lôžku v izbe 1/3 a 1/3+1 - zľava 50 %. Izby typu 1/3 SWCM a 1/3 SWCBM stačí obsadiť 2 osobami bez poplatku za neobsadené lôžko.

 • Zvláštne zľavy

  LETECKY VÝHODNE: Pri zakúpení leteckej dopravy a ubytovanie vám poskytneme tieto 5-10 % zľavu na ubytovanie aj dopravu - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Brist

Popis

Malá obec Brist s přístavem leží ve stejnojmenné zátoce v jižní části Makarské riviéry, při Jadranské magistrále 2 km severozápadně od letoviska Gradac. Má malebnou polohu pod svahy pohoří Rilić. Brist je znám svým členitým pobřežím a krásnými drobnými zátokami. Brist má dobré podmínky pro vodní sporty.

Ubytování v Bristu
Ubytování v rozsáhlé nové moderní zástavbě. Širší nabídka ubytovacích služeb v sousedním letovisku Gradac.

Koupání v Bristu
V okolních zátokách jsou příjemné pláže z drobných oblázků, typické pro Makarskou riviéru. Především ty přispěly k tomu, že je Brist s oblibou navštěvován jako klidné oblíbené letovisko.

Památky Bristu
Brist, resp. přilehlá osada Kašić je rodištěm významného chorvatského obrozeneckého básníka fra Kačiće-Miošiće, narodil se zde v r. 1704. Z jeho rodného domu se dochovalo jen velmi málo, a to v blízkosti pozůstatků kostela sv. Markéty (nad obcí). V kostele jsou pohřbeni četní členové starého šlechtického rodu Kačićů. V blízkosti je krásný, bohatě ornamenty zdobený náhrobní kámen - stećak (viz tematické články: Bogomilové a stećci a Výlety za stećky).
Ve vesnici na mořském břehu stojí novorománský farní kostel a u něho pozoruhodný pomník básníka fra Andriji Kačiće-Miošiće, dílo Ivana Meštroviće (viz tematický článek: Split a dílo Ivana Meštroviće). Na nábřeží je též několik starých pozdně barokních domů.

Výlety z Bristu
- Gradac - 2 km
- město Ploče - 17 km
- Městečko Metković, vykopávky antického města Narona u obce Vid, delta Neretvy, 40 km
- Turisticky zajímavá místa v Bosně
- Jako výlet nebo při tranzitu do přístavu Ploče Baćinské jezero (Baćinsko jezero), 8 km od Gradce u vesnice Baćina, při magistrále. Sladkovodní krasové jezero stranou od pobřeží. Je to vlastně soustava šesti navzájem propojených, až 28 m hlubokých krasových závrtů. Hladina vody je nad úrovní mořské hladiny, dno je pod ní. S mořem je soustava spojena odtokovým kanálem, prokopaným ve 20. stol. V jezeře žije hodně ryb, mořských i sladkovodních, protože zdejší brakická voda je pro ně velmi vhodným prostředím. Přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti jezerní soustavy je zejména v jarních měsících při dostatku vláhy velmi malebná (bujné rostlinstvo).

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.