Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel RIVA

 • Kód produktu: HR-0221R
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 2000m
 • K moru: 10m
 • Od letiska: 115km
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Brist Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  ideální místo pro klidnou dovolenou, v hotelu přímo u moře (na pláži), možnost dlouhých procházek, sportovního vyžití, animace pro děti v rámci NEPTUN KLUBU. 

 • Poloha

  malý rodinný hotel situovaný priamo na pláži v pokojnom a malebnom mestečku Brist, cca 2 km od Gradacu.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, terasa, Wi-Fi v reštaurácii a na recepcii ZADARMO, parkovanie za poplatok 5 EUR/deň.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2-3lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, niektoré s možnosťou prístelky (rozkladacie ležadlo vhodné pre dieťa do 12 rokov), niektoré s balkónom alebo terasou.  Spoločnú terasu majú celkom 2 izby typu 3+1 a 3 izby typu 2+1. Izba typu 3(+0) M sa nachádza na 1. poschodí a nemá balkón. Všetky izby majú priamy výhľad na more.

 • Šport a zábava

  detské ihrisko, v Gradaci - vodné športy podľa miestnej ponuky, požičovňa bicyklov, tenisové kurty.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu, polievka alebo predjedlo, šalát, dezert, možnosť dokúpenia plnej penzie - obedy výberom z 3 menu. K večeri zadarmo miestne čapované nealkoholické nápoje.

 • Pláž

  okruhliaková s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre deti, cca 10 m, sprchy na pláži.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa - cca 1,3 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Možnosť využitia bohatého animačného programu v rámci NEPTUN KLUBU, ktorý bude prebiehať od 3.7. do 28.8. v priestoroch hotela Laguna/Labineca v Gradaci, vzdialenom cca 20 minút chôdze pozdĺž mora. Pri zakúpení pobytu do 31.3. v termínoch do 26.6. a od 28.8. zľava 50% na prenájom bicyklov.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa 12-18 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba od 18 rokov na prístelke - zľava 20 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov - 76 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie možnosť zapožičania chladničky - 3 EUR/deň.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Stredná Dalmácia

Brist

Malá obec Brist s přístavem leží ve stejnojmenné zátoce v jižní části Makarské riviéry, při Jadranské magistrále 2 km severozápadně od letoviska Gradac. Má malebnou polohu pod svahy pohoří Rilić. Brist je znám svým členitým pobřežím a krásnými drobnými zátokami. Brist má dobré podmínky pro vodní sporty.

Ubytování v Bristu
Ubytování v rozsáhlé nové moderní zástavbě. Širší nabídka ubytovacích služeb v sousedním letovisku Gradac.

Koupání v Bristu
V okolních zátokách jsou příjemné pláže z drobných oblázků, typické pro Makarskou riviéru. Především ty přispěly k tomu, že je Brist s oblibou navštěvován jako klidné oblíbené letovisko.

Památky Bristu
Brist, resp. přilehlá osada Kašić je rodištěm významného chorvatského obrozeneckého básníka fra Kačiće-Miošiće, narodil se zde v r. 1704. Z jeho rodného domu se dochovalo jen velmi málo, a to v blízkosti pozůstatků kostela sv. Markéty (nad obcí). V kostele jsou pohřbeni četní členové starého šlechtického rodu Kačićů. V blízkosti je krásný, bohatě ornamenty zdobený náhrobní kámen - stećak (viz tematické články: Bogomilové a stećci a Výlety za stećky).
Ve vesnici na mořském břehu stojí novorománský farní kostel a u něho pozoruhodný pomník básníka fra Andriji Kačiće-Miošiće, dílo Ivana Meštroviće (viz tematický článek: Split a dílo Ivana Meštroviće). Na nábřeží je též několik starých pozdně barokních domů.

Výlety z Bristu
- Gradac - 2 km
- město Ploče - 17 km
- Městečko Metković, vykopávky antického města Narona u obce Vid, delta Neretvy, 40 km
- Turisticky zajímavá místa v Bosně
- Jako výlet nebo při tranzitu do přístavu Ploče Baćinské jezero (Baćinsko jezero), 8 km od Gradce u vesnice Baćina, při magistrále. Sladkovodní krasové jezero stranou od pobřeží. Je to vlastně soustava šesti navzájem propojených, až 28 m hlubokých krasových závrtů. Hladina vody je nad úrovní mořské hladiny, dno je pod ní. S mořem je soustava spojena odtokovým kanálem, prokopaným ve 20. stol. V jezeře žije hodně ryb, mořských i sladkovodních, protože zdejší brakická voda je pro ně velmi vhodným prostředím. Přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti jezerní soustavy je zejména v jarních měsících při dostatku vláhy velmi malebná (bujné rostlinstvo).

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.