Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

MEDITERRANEAN VILLAGE SAN ANTONIO

 • Kód produktu: HR-0236M
 • K pláži: 150-400m
 • Pláž do 400 m:
 • Do centra: 700m
 • K moru: 150-400m
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd na Moru Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0) T / Izba 3(+0) T / Izba 3(+1) T / Izba 4(+0) T / Izba 4(+2) T

Cena za 1 osobu od 171 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o Mediterranean Village San Antonio.

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,
  viac informácií tu.

 • Poloha

  komplex nachádzajúci sa v borovicovom háji Soline, cca 700 m južne od Biogradu na Moru. 

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, bar pri bazéne, terasa, trezor na recepcii, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko, v meste - bary, kaviarne, zmenáreň, obchod. 

 • Ubytovanie

  prízemný klimatizované kamenné domčeky - 2 až 4lôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky. Izba typ 4 (+2) - spálňa s manželským lôžkom a dvoma samostatnými lôžkami a izba s dvoma lôžkami, vždy so sprchou a WC, TV, telefónom, minibarom, Wi-Fi.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou, požičovňa bicyklov,v blízkosti tenisové kurty a vodné športy podľa miestnej ponuky. 

 • Stravovanie

  raňajky alebo polpenzia - formou bufetu. 

 • Pláž

  okruhliaková, cca 150 - 400 m. 

 • Doplňujúce informácie

  pobytová taxa cca 1,5 EUR/deň - platba na mieste. Parkovanie za poplatok cca 7 EUR/deň - platba na mieste. Zapožičanie detskej postieľky na vyžiadanie, platba na mieste - cca 5 EUR/deň. Check in 14:00-22:00, check out 8:00-10:00.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 8 rokov na základnom lôžku na izbe s 2 dospelými (v izbe 2+0 s 1 dospelým) - zľava 50%. Dieťa od 8 do 12 rokov na základnom lôžku na izbe s 2 dospelými (v izbe 2+0 s 1 dospelým) - zľava 30%. Na ceny pre deti a osoby na prístelkách sa informujte na webe alebo v CK.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie detská postieľka 5 EUR/deň - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Biograd na Moru

Známé turistické letovisko, město a přístav Biograd na Moru se nachází v Severní Dalmácii, 28 km jihovýchodně od Zadaru. Biograd na Moru je tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací. Rozkládá se na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině. Biograd je východisko lodních výletů do národního parku Kornati.
Přístav pro jachty - marina - má novou nemalou atrakci, a to podmořské osvětlení. Jako jediný na světě instaloval podmořská světla. Zatím jej osvětluje 9 silných světelných zdrojů, v plánu je jich však 40. Osvětlení je už dnes velmi efektní a vzbuzuje velkou pozornost návštěvníků.

Ubytování v Biogradu na Moru
Biograd nabízí ubytování hotelech, apartmánech i v soukromí. Kemp Soline leží na pobřeží 2 km jihovýchodně, další kempy tímto směrem v letoviscích Crvena Luka (5 km) a Pakoštane.

Koupání v Biogradu na Moru
Biograd má pěkné rozlehlé oblázkové pláže, které lemuje borový les. Nejblíž centru obce (10 min. pěší chůze po pobřežní promenádě směrem k jihovýchodu) je populární pláž Dražica, hlavní pláž letoviska - velká, oblázková, lemovaná borovým lesem, dobře vybavená sprchami, kabinkami a zábavními nebo sportovními atrakcemi (tobogán, trampolíny apod.). Byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.
Další pláží tímto směrem je pláž Soline. Nachází se ve stejmenné zátoce v blízkosti kempu. Je oblázkovo-písčitá. Méně navštěvovaná bývá oblázková pláž Kumenat, která leží ještě trochu dál od města.

Sport v Biogradu na Moru
Jachting (škola), potápění (škola), vodní pólo velké tenisové středisko, plážový volejbal a jiné míčové hry. Půjčovna sportovních potřeb. Konají se závody a soutěže v různých sportech. Biograd má dva jachtařské přístavy - mariny (Kornati a Šangulin) a přístaviště u hotelu Ilirija.

Zábava v Biogradu na Moru
Diskotéky, taneční terasy, noční kluby, lidové slavnosti - fešty.

Kultura v Biogradu na Moru
Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej), sbírky archeologické, historické; součástí jsou také předměty z benátské lodi, která v 16. stol. ztroskotala u ostrůvku Gnalić a byla v 70. letech min. stol. vyzvednuta.

Historie a památky Biogradu na Moru
Původně liburnská (ilyrská) osada Blandone. V raném středověku se nazývala Alba Civitas, tj. Bílé město, odtud tedy Biograd. V 11. stol. byla sídlem chorvatských králů, od pol. 11. stol. též biskupské sídlo. V r. 1102 zde byl uherský král Koloman korunován na chorvatského krále. Krátce nato město zničeno Benátčany. Znovu je vybudovali lidé z vnitrozemí, kteří sem utekli před Turky, v pozdějších válkách s Turky bylo opětovně poničeno.
Dochovaly se velmi skromné zbytky původních hradeb a někdejší katedrály a starochorvatské hroby. Farní barokní kostel sv. Anastázie (Sveta Anastazija) pochází z poloviny 18. stol. Mimo město se nacházejí zříceniny kostelíku sv. Rocha (Sveti Rok) a sv.Antonína (Sveti Antun).

Výlety z Biogradu na Moru
- letovisko Crvena Luka 5 km jižně
- Zadar 28 km severně
- Šibenik 48 km jižně
- trajektem do Tkonu na ostrov Pašman a dále na ostrov Ugljan
- výlet lodí na Kornatské ostrovy a do sousední chráněné krajinné oblasti v zátoce Telašćica (jižní část ostrova Dugi otok)
- Vransko jezero 8,5 km jižně
- město Benkovac a pahorkatina Ravni Kotari 26 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.