Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Hotel ILIRIJA

 • Kód produktu: HR-0036I
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 50m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd na Moru Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+1) BM SUPERIOR / Izba 2(+1) BM PREMIUM / Izba 2(+1) B

Cena za 1 osobu od 175 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderný hotel nachádzajúci sa cca 50 m od centra mesta Biograd na Moru.

 • Vybavenie a služby

  v areáli - reštaurácia, kaviareň, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, výťah, terasa, Wi-Fi v lobby bare a internetový kútik ZADARMO. Spoločenské miestnosti sú klimatizované.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, niektoré s možnosťou prístelky (200x75 cm), Wi-Fi a minibar. COMFORT izby sú orientované na parkoviště, izby SUPERIOR sú orientované na morskú stranu. Izby PREMIUM majú navyše priamy výhľad na more, župy, papuče, set na prípravu kávy a čaju, bezplatné použitie nealkoholických nápojov z minibaru na izbe.

 • Šport a zábava

  tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, minigolf, aerobic, 15.6 - 15.9. animácie a bezplatné stráženie detí 3 - 10 rokov ( pre deti - ihrisko, turnaje, kino, večerná show, mini disco), vodné športy, škola plávania. Klienti môžu bezplatne využívať wellness centrum v hoteli Ilirija (sauna, whirlpool, fitness, relax zona - podľa predchádzajúcej dohody 60 min / denne), vyhrievaný vonkajší bazén so sladkou vodou v hoteli Adriatic.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, možnosť dokúpenia obedov formou bufetu.

 • Pláž

  okruhliaková, betónové pláty, cca 50-150 m, piesočnatá pláž Soline cca 400-500 m.

 • Doplňujúce informácie

  Biograd na Moru je ideálnym východiskovým miestom pre výlet loďou do Národného parku Kornati. Možnosť kotvenia lodí do veľkosti 8,5 m v blízkosti hotela za poplatok. Pobytová taxa sa platí na mieste - cca 1,35 EUR/os./deň. Poplatok za parkovanie cca 6 EUR/deň - platí sa na mieste. Check-in - od 14:00, check-out - do 10:00 hod.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZDARMA. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke pri objednaní do 31.12.2020 - ZADARMO, pri objednaní od 1.1.2021 - zľava 70%. Dieťa od 12 do 15 rokov na prístelke - zľava 50%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 20%. Osoba od 15 rokov na prístelke - zľava 20%.

 • Výhody a benefity

  v termínoch do 5.6. a od 18.9. Vám u pobytov na min. 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15%, túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. Zľava za skorý nákup platí pre pobyty na min. 7 nocí.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov - 139 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie - pes (20 EUR/deň), detská postieľka (8 EUR/deň) - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Biograd na Moru

Známé turistické letovisko, město a přístav Biograd na Moru se nachází v Severní Dalmácii, 28 km jihovýchodně od Zadaru. Biograd na Moru je tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací. Rozkládá se na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině. Biograd je východisko lodních výletů do národního parku Kornati.
Přístav pro jachty - marina - má novou nemalou atrakci, a to podmořské osvětlení. Jako jediný na světě instaloval podmořská světla. Zatím jej osvětluje 9 silných světelných zdrojů, v plánu je jich však 40. Osvětlení je už dnes velmi efektní a vzbuzuje velkou pozornost návštěvníků.

Ubytování v Biogradu na Moru
Biograd nabízí ubytování hotelech, apartmánech i v soukromí. Kemp Soline leží na pobřeží 2 km jihovýchodně, další kempy tímto směrem v letoviscích Crvena Luka (5 km) a Pakoštane.

Koupání v Biogradu na Moru
Biograd má pěkné rozlehlé oblázkové pláže, které lemuje borový les. Nejblíž centru obce (10 min. pěší chůze po pobřežní promenádě směrem k jihovýchodu) je populární pláž Dražica, hlavní pláž letoviska - velká, oblázková, lemovaná borovým lesem, dobře vybavená sprchami, kabinkami a zábavními nebo sportovními atrakcemi (tobogán, trampolíny apod.). Byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.
Další pláží tímto směrem je pláž Soline. Nachází se ve stejmenné zátoce v blízkosti kempu. Je oblázkovo-písčitá. Méně navštěvovaná bývá oblázková pláž Kumenat, která leží ještě trochu dál od města.

Sport v Biogradu na Moru
Jachting (škola), potápění (škola), vodní pólo velké tenisové středisko, plážový volejbal a jiné míčové hry. Půjčovna sportovních potřeb. Konají se závody a soutěže v různých sportech. Biograd má dva jachtařské přístavy - mariny (Kornati a Šangulin) a přístaviště u hotelu Ilirija.

Zábava v Biogradu na Moru
Diskotéky, taneční terasy, noční kluby, lidové slavnosti - fešty.

Kultura v Biogradu na Moru
Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej), sbírky archeologické, historické; součástí jsou také předměty z benátské lodi, která v 16. stol. ztroskotala u ostrůvku Gnalić a byla v 70. letech min. stol. vyzvednuta.

Historie a památky Biogradu na Moru
Původně liburnská (ilyrská) osada Blandone. V raném středověku se nazývala Alba Civitas, tj. Bílé město, odtud tedy Biograd. V 11. stol. byla sídlem chorvatských králů, od pol. 11. stol. též biskupské sídlo. V r. 1102 zde byl uherský král Koloman korunován na chorvatského krále. Krátce nato město zničeno Benátčany. Znovu je vybudovali lidé z vnitrozemí, kteří sem utekli před Turky, v pozdějších válkách s Turky bylo opětovně poničeno.
Dochovaly se velmi skromné zbytky původních hradeb a někdejší katedrály a starochorvatské hroby. Farní barokní kostel sv. Anastázie (Sveta Anastazija) pochází z poloviny 18. stol. Mimo město se nacházejí zříceniny kostelíku sv. Rocha (Sveti Rok) a sv.Antonína (Sveti Antun).

Výlety z Biogradu na Moru
- letovisko Crvena Luka 5 km jižně
- Zadar 28 km severně
- Šibenik 48 km jižně
- trajektem do Tkonu na ostrov Pašman a dále na ostrov Ugljan
- výlet lodí na Kornatské ostrovy a do sousední chráněné krajinné oblasti v zátoce Telašćica (jižní část ostrova Dugi otok)
- Vransko jezero 8,5 km jižně
- město Benkovac a pahorkatina Ravni Kotari 26 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.