Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel ILIRIJA

 • Kód produktu: HR-0036I
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 50m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd na Moru Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+1) BM SUPERIOR / Izba 2(+1) BM PREMIUM / Izba 2(+1) B

Cena za 1 osobu od 171 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderný hotel nachádzajúci sa cca 50 m od centra mesta Biograd na Moru.

 • Vybavenie a služby

  v areáli - reštaurácia, kaviareň, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, výťah, terasa, Wi-Fi v lobby bare a internetový kútik ZADARMO. Spoločenské miestnosti sú klimatizované.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, niektoré s možnosťou prístelky (200x75 cm), Wi-Fi a minibar. COMFORT izby sú orientované na parkoviště, izby 2(+1) B sú orientované na morskú stranu. Izby PREMIUM majú navyše priamy výhľad na more, župan, papuče, set na prípravu kávy a čaju, bezplatné použitie nealkoholických nápojov z minibaru na izbe.

 • Šport a zábava

  tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, minigolf, aerobic, 15.6 - 15.9. animácie a bezplatné stráženie detí 3 - 10 rokov ( pre deti - ihrisko, turnaje, kino, večerná show, mini disco), vodné športy, škola plávania. Klienti môžu bezplatne využívať wellness centrum v hoteli Ilirija (sauna, whirlpool, fitness, relax zona - podľa predchádzajúcej dohody 60 min / denne), vyhrievaný vonkajší bazén so sladkou vodou v hoteli Adriatic.

 • Stravovanie

  raňajky a polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

 • Pláž

  okruhliaková, betónové pláty, cca 50-150 m, piesočnatá pláž Soline cca 400-500 m.

 • Doplňujúce informácie

  Biograd na Moru je ideálnym východiskovým miestom pre výlet loďou do Národného parku Kornati. Možnosť kotvenia lodí do veľkosti 8,5 m v blízkosti hotela za poplatok. Poplatky hradené na mieste - pobytová taxa - cca 1,35 EUR/os./deň. Poplatok za parkovanie cca 6-8 EUR/deň. Pobyt so psom na vyžiadanie - cca 20 EUR/deň. Detská postieľka na vyžiadanie - cca 8 EUR. Check-in - od 14:00, check-out - do 10:00 hod.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. Dieťa do 7 rokov na prístelke - ZDARMA. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke - zľava 70%. Dieťa od 12 do 15 rokov na prístelke - zľava 50%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 20%. Osoba od 15 rokov na prístelke - zľava 20%.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu/raňajky na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov. Na vyžiadanie - pes (20 EUR/deň), detská postieľka (8 EUR/deň) - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Biograd na Moru

Známé turistické letovisko, město a přístav Biograd na Moru se nachází v Severní Dalmácii, 28 km jihovýchodně od Zadaru. Biograd na Moru je tradiční, velmi pěkně upravené letovisko s bohatou vegetací. Rozkládá se na poloostrůvku mezi zálivy Bošana a Soline a na pevnině. Biograd je východisko lodních výletů do národního parku Kornati.
Přístav pro jachty - marina - má novou nemalou atrakci, a to podmořské osvětlení. Jako jediný na světě instaloval podmořská světla. Zatím jej osvětluje 9 silných světelných zdrojů, v plánu je jich však 40. Osvětlení je už dnes velmi efektní a vzbuzuje velkou pozornost návštěvníků.

Ubytování v Biogradu na Moru
Biograd nabízí ubytování hotelech, apartmánech i v soukromí. Kemp Soline leží na pobřeží 2 km jihovýchodně, další kempy tímto směrem v letoviscích Crvena Luka (5 km) a Pakoštane.

Koupání v Biogradu na Moru
Biograd má pěkné rozlehlé oblázkové pláže, které lemuje borový les. Nejblíž centru obce (10 min. pěší chůze po pobřežní promenádě směrem k jihovýchodu) je populární pláž Dražica, hlavní pláž letoviska - velká, oblázková, lemovaná borovým lesem, dobře vybavená sprchami, kabinkami a zábavními nebo sportovními atrakcemi (tobogán, trampolíny apod.). Byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.
Další pláží tímto směrem je pláž Soline. Nachází se ve stejmenné zátoce v blízkosti kempu. Je oblázkovo-písčitá. Méně navštěvovaná bývá oblázková pláž Kumenat, která leží ještě trochu dál od města.

Sport v Biogradu na Moru
Jachting (škola), potápění (škola), vodní pólo velké tenisové středisko, plážový volejbal a jiné míčové hry. Půjčovna sportovních potřeb. Konají se závody a soutěže v různých sportech. Biograd má dva jachtařské přístavy - mariny (Kornati a Šangulin) a přístaviště u hotelu Ilirija.

Zábava v Biogradu na Moru
Diskotéky, taneční terasy, noční kluby, lidové slavnosti - fešty.

Kultura v Biogradu na Moru
Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej), sbírky archeologické, historické; součástí jsou také předměty z benátské lodi, která v 16. stol. ztroskotala u ostrůvku Gnalić a byla v 70. letech min. stol. vyzvednuta.

Historie a památky Biogradu na Moru
Původně liburnská (ilyrská) osada Blandone. V raném středověku se nazývala Alba Civitas, tj. Bílé město, odtud tedy Biograd. V 11. stol. byla sídlem chorvatských králů, od pol. 11. stol. též biskupské sídlo. V r. 1102 zde byl uherský král Koloman korunován na chorvatského krále. Krátce nato město zničeno Benátčany. Znovu je vybudovali lidé z vnitrozemí, kteří sem utekli před Turky, v pozdějších válkách s Turky bylo opětovně poničeno.
Dochovaly se velmi skromné zbytky původních hradeb a někdejší katedrály a starochorvatské hroby. Farní barokní kostel sv. Anastázie (Sveta Anastazija) pochází z poloviny 18. stol. Mimo město se nacházejí zříceniny kostelíku sv. Rocha (Sveti Rok) a sv.Antonína (Sveti Antun).

Výlety z Biogradu na Moru
- letovisko Crvena Luka 5 km jižně
- Zadar 28 km severně
- Šibenik 48 km jižně
- trajektem do Tkonu na ostrov Pašman a dále na ostrov Ugljan
- výlet lodí na Kornatské ostrovy a do sousední chráněné krajinné oblasti v zátoce Telašćica (jižní část ostrova Dugi otok)
- Vransko jezero 8,5 km jižně
- město Benkovac a pahorkatina Ravni Kotari 26 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.