Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel ODISEJ

 • Kód produktu: HR-0213O
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 200m
 • K moru: 50m
 • Od letiska: 130km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Mljet, Mljet Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 1(+0)-Classic / Izba 1(+0) B-Classic / Izba 2(+1)-Classic / Izba 2(+1) M-Su / Izba 2(+1) B-Classic / Izba 2(+1) BM-Deluxe

Cena za 1 osobu od 118 eur .148 eur Zľava -20% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  na unikátnom ostrove severne od mesta Dubrovník, na okraji Národného parku Mljet, obklopený borovicovými hájmi, v blízkosti dvoch prekrásnych jazier, na okraji malého prístavu Pomena.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážový bar, pizzeria, aperitív bar, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, výťah, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, minibarom, s možnosťou prístelky.

 • Šport a zábava

  vonkajší detský bazén, fitness ZADARMO, sauna, masáže, vodné športy, požičovňa bicyklov a skútrov. Ležadlá pri bazéne a na pláži ZADARMO (v obmedzenom množstve).

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, v centrálnej reštaurácii.

 • Pláž

  prírodná okruhliaková, betónové pláty, cca 50 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.

 • Doplňujúce informácie

  ideálne miesto pre milovníkov prírody, cyklistiky a vodných športov. Vstup do NP nie je zahrnutý v cene - 22 EUR/os. (dieťa 8-18 let - 7 EUR/os., dieťa do 8 let - ZADARMO) (jún-september), 10 EUR/os., (dieťa 8-18 let - 5 EUR/os., dieťa do 8 let - ZADARMO) (ostatné termíny) - platba na mieste. Trajekty na ostrov Mljet vyplávajú z Dubrovníka (len na osobnú prepravu) a tiež z polostrova Pelješac (Prapratno). Pre klientov s autobusovou dopravou je zaistený transfer loďou z Trsteniku do Pomeny k hotelu Odisej. Pobytová taxa - cca 3 EUR/os./deň - platba na mieste.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Prvé dieťa do 13 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 13 rokov bez lôžka s polpenziou s 2 dospelými - zľava 50%. Dieťa do 13 rokov s 1 dospelým - zľava 50%. Osoba od 13 rokov s 2 dospelými - zľava 20%.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, polpenziu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie pobyt s malým psom (do 5 kg) - platí sa na mieste.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Mljet

Mljet

Mljet - Pomena
Pomena je malá osada s přístavem na západní straně ostrova Mljet. Je zde rozšířen především rybolov, zamědělství a cestovní ruch. Pomena je hlavním letoviskem ostrova Mljet.

Památky
Nachází se zde pozůstatky římské venkovské usedlosti.

Koupání
Přímo v Pomeně se nachází kamenitá pláž s betonovými platy. V zátokách se můžete koupat na oblázkových plážích s borovými háji.

Sport
Najdeme zde školu potápění a jachtingu. Dále si můžete vyzkoušet windsurfing nebo sportovní rybolov.

Ubytování
Je zde hotel Odisej a v zátoce nekolik penzionů.

Výlety
Na výlet se můžete vydat na Malé a Velké jezero, nebo se můžete jít podívat na římské památky v obci Polaće.

Okruh po ostrove Korčula

Doprava: AUTOBUSOM

Ostrov Kočula, s výnimkou ostrova Mljet, je ostrovom s najbujnejšou vegetáciou v celom Stredomorí. Povrch ostrova je 270 km2, celková dĺžka pobrežia, vrátane sto zálivov a zátok a cca päťdesiatich okolitých ostrovčekov, je 182 km. Korčula je šiestym najväčším ostrovom a z hľadiska hustoty osídlenia je na prvom mieste medzi chorvátskymi ostrovmi. Počas okruhu navštívite mnohé významné a malebné miesta: Žrnovo, Pupnat, Čaru, Smokvicu, Blato a Vela Luku. Vaša cesta povedie pozdĺž vinohradov, kde sa rodia známe chorvátske vína a pozdĺž mnohých storočných olivových hájov, budete určite obdivovať prekrásnu a uchvacujúcu krajinu.
Okruh Vám umožní spoznať nielen najrôznejšie kultúrno - historické pamiatky a zvláštnosti ostrova, ale aj spôsob života miestneho obyvateľstva a ich tradičné profesie. Spiatočná cesta povedie niekoľkými rybárskymi dedinami a malebnými zátokami Gršica, Prižba, Brna.
Zúčastníte sa aj ochutnávky vína organizovanej v jednom z miest, ktoré sa vyznačuje typickou ostrovnou atmosférou.

Orientačná cena: cca 140 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantuejme.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.