Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel VITALITY PUNTA

 • Kód produktu: HR-0038P
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 700m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Lošinj, Veli Lošinj Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0) B STANDARD / Izba 2(+0) BM STANDARD / Izba 2(+0) BM-SW PUNTA / Suita 2(+2) BM / Izba 2(+1) B SUPERIOR / Izba 2(+1) BM-SW PREMIUM / Izba 2(+1) BM SUPERIOR

Cena za 1 osobu od 262 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderný, novo zrekonštruovaný hotel na okraji letoviska Veli Lošinj.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, aperitív bar, výťah, zmenáreň, parkovisko ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, minibarom, WI-FI ZADARMO, balkónom. Izby označené SW majú výhľad na more. izby SUITA 2 (+2) BM - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve deti do 12 rokov alebo jednu osobu od 12 rokov, balkónom a orientáciou na morskú
  stranu.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén s morskou vodou, vyhrievaný vnútorný bazén s morskou vodou, fínska sauna, bio sauna, parná sauna, infračervená sauna, hydro masážny bazén, relax zóna, fitness (po dohode s recepciou); whirlpool, wellness centrum, masáže, tenisové kurty, detské ihrisko, animácie pre deti od 5 do 12 rokov, detská herňa.

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu s možnosťou dokúpenia večerí formou bufetu, možnosť stravy pre alergikov.

 • Pláž

  okruhliaková, kamenistá, cca 50 m.

 • Doplňujúce informácie

  ZADARMO pre klientov - zapožičanie uterákov na pláž (1ks/os.), pre hostí hotela župan, papuče, lehátka a slnečníky pri bazéne (v obmedzenom množstve), aquaaerobic, nordic walking. Možnosť parkovania v garáži cca 10 EUR/deň - na vyžiadanie, platí sa na mieste. Pobytová taxa cca 1,3 EUR/os./deň a prihlasovací poplatok 3,3 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok (2 lehátka + slnečník 12 EUR/deň).

 • Zľavy pre deti

  Zľavy pre izbu 2(+1) SUPERIOR - dieťa do 5 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa od 5 do 12 rokov na prístelke - zľava 40 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 20 %. Zľavy pre izbu 2(+1) PREMIUM: dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 20 %. Zľavy pre izbu 2(+2) SUITE: dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 70 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistena storna zájazdu, večerí: dieťa do 3 rokov ZDARMA, dieťa od 3 do 5 rokov 79 EUR/ týždeň, dieťa od 5 do 12 rokov 109 EUR / týždeň, osoba od 12 rokov 149 EUR / týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka 8 EUR / deň - platba na mieste.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Lošinj

Veli Lošinj

VELI LOŠINJ
Městečko s přístavem, v jihovýchodní části ostrova Lošinj, 1 000 obyvatel, oblíbené menší letovisko, klimatické a léčebné lázně se starou tradicí, 4 km od městečka Mali Lošinj. Přestože se nazývá "Veli" (velký), je značně menší než Mali Lošinj. Veli Lošinj byl již koncem 19. stol. prohlášen klimatickým lázeňským místem.

Veli Lošinj vyniká mírným podnebím, vysokým počtem hodin slunečního svitu, bohatou středomořskou vegetací. Jeho poloha v mírné, zalesněné pahorkatině, jakož i rázovitá architektura s četnými parky a zahradami působí velmi malebným dojmem. Městečko je vyhledáváno pro zdejší klid.

Veli Lošinj je sídlem chorvatské nevládní organizace Modrý svět - Ústav pro výzkum a ochranu moře (Plavi svijet - Institut za istraživanje i zaštitu mora), založené v r. 1999, která si vytkla za cíl šířit informace a povědomí o zdejším životním prostředí, jakož i o jeho ekosystémech. Je zaměřena především na projekty týkající se populace delfínů v této lokalitě.

Koupání
Veli Lošinj má skalnaté pláže s upravenými plošinami na slunění a vstupy do vody: Punta (u hotelu Punta) a Zagrebačka (mezi mysem Punta Leva a zátokou Rovenska). Oblázková pláž je v sousední zátoce Rovenska.Pláž Punta byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.Výlety
- Mali Lošinj - již přes 100 let patří pěší promenáda k nejoblíbenějším na Jadranu, 4 km
- Rovenska - rybářský přístav v sousední stejnojmenné zátoce (Revenska luka) východním směrem, který kdysi sloužil jako obchodní přístav pro plachetnice Velkého Lošinje.
- asi 45 minut chůze je vzdálen vyhlídkový vrch Kalvarija (234 m)
- hodinová vycházka příjemnou cestou ke kapli Sveti Ivan (nenáročný výstup, krásné výhledy na jižní část ostrova Lošinj) a kolem zátoky Krivica, případně i Balvanida (krásné koupání) zpět
- výlet člunem na nedaleké ostrůvky Male a Vele Orjule či Ilovik - všechny jihovýchodním směrem
- často navštěvovány jsou také vzdálenější a odlehlejší ostrůvky Palacol a Oruda (severovýchodním směrem) s pěkným koupáním. Na Palacolu jsou pozůsta tky byzantské pevnosti na ochranu Osoru ze 6.stol.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.