VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel MALIN

 • Kód produktu: HR-005M
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Krk, Malinska Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie 1/1 SWC / 1/2(+1)SWCBM / 1/2(+1)SWC / 1/2(+1)SWCB / 1/2(+1) BM COMFORT

Cena za 1 osobu od 80 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  umiestnený cca 500 m od centra mestečka Malinska.

 • Vybavenie

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť, výťah, konferenčná sála, bankomat, trezor, tanečná terasa, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, Wi-Fi ZADARMO, trezorom a fénom, s možnosťou prístelky. Izby 1/2 COMFORT sú navyše vybavené hydromasážnou sprchou

 • Stravovanie

  raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, k večeri ZADARMO čapované nápoje: voda, džús a miestne pivo.

 • Pláž

  prírodná kamenistá, betónové pláty, cca 50 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.

 • Šport

  detské ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty, animácie pre deti a dospelých, požičovňa bicyklov, Wellness centrum (sauna, whirlpool, solárium, relax zona), vodné športy podľa miestnej ponuky.

 • Doplňujúce informácie

  Poplatok za parkovanie - cca 4 EUR/deň - platí sa na mieste. Parkovanie v garáži za poplatok - cca 10 EUR/deň. Pobyt so psom - cca 15 EUR/deň - platí sa na mieste. Pobytová taxa - cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste.

 • Zľavy

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Osoba od 18 rokov na prístelke - zľava 30 %. Deti do 18 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %.

 • Zvláštne zľavy

  Osobám starším ako 60 rokov poskytneme mimoriadnu zľavu 5 %. Pri pobyte na 3 nocí v termíne 8.1.-2.6. a 22.9.-23.12. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 5 %, pri pobyte na 4 nocí v termíne 2.6.-23.6. a 15.9. - 21.9. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 5 %. Pri pobyte na 7 nocí v termíne 23.6.-7.7. a 1.9.-15.9. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 5 %.

 • Poznámka

  parkovanie (4 EUR/deň), parkovanie v garáži (10 EUR/deň).

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenzia na vybraný počet nocí, pobytová taxa, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie - detská postieľka (7 EUR/deň), pes (15 EUR/deň).

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Krk

Malinska

Popis

Zemědělská a rybářská obec, přístav a oblíbené letovisko Malinska na severozápadním pobřeží ostrova Krku se nachází v širokém stejnojmenném zálivu (zaljev Malinska), 13 km severně od města Krku. Vyniká bohatou vegetací (borové lesy, zahrady, sady).

Ubytování v Malinské
turistický komplex Haludovo - Ribarsko Selov v Malinské, který svého času patřil po architektonické stránce k vynikajícím hotelovým stavbám na celém pobřeží, není v současné době v provozu. Přesto je však hotelová nabídka pestrá. Další možnosti hotelového ubytování nabízí sousední letovisko Njivice.

Koupání v Malinské
Malinska má pláže zčásti z drobných kamínků (doplněné uměle), zčásti je tvoří betonová plata na slunění s upravenými vstupy do vody. Borový les poskytuje ochranu před sluncem. Pláž Rupa byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Malinské
Sportovní rybolov, potápění, jízda na koni, kuželky, minigolf, tenisové kurty, jachting. V září Kvarnerská regata. Možnost pronájmu vodních skútrů. V okolí cyklistické trasy.

Zábava v Malinské
Diskokluby a diskoterasy. Každý rok festival lidových písní a tanců z ostrova Krku (první srpnová neděle), folklor ostrova se pokládá za obzvlášť pozoruhodný.
23. července fešta - lidová slavnost k svátku sv. Apolináře (Sveti Apolinar), patrona Malinské. Fešta Malinská noc (Malinkarska noć) koncem července.

Kultura v Malinské
15.6. - 15.9. akce festivalu Kulturní léto v Malinské (Kulturno ljeto u Malinskoj), hudební a pěvecká vystoupení. Lze navštívit starý františkánký klášter v části zv. Porat (etnofrafická sbírka, lis na olivy, hlaholské památky atd.

Výlety z Malinské
- promenádní přímořská cesta (lungo mare) zvaná Rajská cesta(Rajski put) z Malinské do Njivice 7 km
- Omišalj 14 km
- Krk 15 km
- Dobrinj 10 km
- Výlet lodí do Beli na ostrově Cres nabízejí místní agentury za cca 130 kun
- Trajektový přístav Valbiska pro výlety na ostrov Cres (příp. i Lošinj) - 12 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.