VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Hotel AMINESS LUME (ex Feral)

 • Kód produktu: HR-002F
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Korčula, Brna Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Letecky, Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie 1/2(+1)SWC-best price / 1/2(+1)SWCBM / 1/2+2 FAMILY

Cena za 1 osobu od 289 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  moderný hotel sa nachádza na samom brehu mora v malebnej dedinke Brna, cca 25 km od Korčuly.

 • Vybavenie

  reštaurácia, aperitiv bar, kaviareň, terasa, zmenáreň, parkovisko ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, minibarom, fénom, trezorom, s možnosťou prístelky. Izba 1/2+2 FAMILY - 2 prepojené 2lôžkové izby. Označenie BEST PRICE - izba za zvýhodnenú cenu.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

 • Pláž

  čiastočne okruhliaková, kamenistá a betónové pláty, cca 10 m, sprchy na pláži.

 • Šport

  vonkajší bazén so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), požičovňa bicyklov (za poplatok), animácie, vodné športy.

 • Doplňujúce informácie

  Delegát CKVT do hotela neprichádza, je k dispozícii na telefóne.

 • Zľavy

  ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1: dieťa do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 12 do 14 rokov s 2 dospelými v období do 16.6. a od 15.9. - ZADARMO, v období 16.6.-15.9. - zľava 50 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dve deti do 12 rokov s 1 dospelým na izbe - každé dieťa zľava 50 %. 2 deti do 12-14 rokov s 1 dospelým na izbe - zľava 30 %. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %. ZĽAVA PRE IZBU 1/2+2 FAMILY: deti do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %.

 • Zvláštne zľavy

  V termíne do 16.6. a od 15.9. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termínoch odo 16.6. a od 8.9. mimoriadnu zľavu 10 %. Zvláštne zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup ani navzájom medzi sebou.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka pre dieťa do 2 rokov ZADARMO.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Korčula

Brna

Popis

Brna
Brna je malá osada v hluboké zátoce. Je to velmi klidné letovisko vzdálené asi 4 km od vnitrozemské obce Smokvica. V blízké zátoce Istruga se nachází léčivé bahno, které je volně přístupné.

Koupání
V okolních menších zátokách se nachází hezké pláže, Jsou buď písčité nebo oblázkové. Kolem pláží roste borový háj. Koupání je možné i na některém z přilehlých ostrůvků.

Sport
Můžete si zde vyzkoušet windsurfing, potápění nebo podmořský rybolov.

Kultura
Za vidění stojí rytířské hry "kumpanija" v blízké Smokvici, ale můžete se také vydat za těmito hrami i do dalších měst na ostrově, a to do Pupnatu, Žrnovu, Blatu a Čare.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu Feral nebo v soukromí.

Výlety
Za vidění stojí obec Smokvica, kde se pěstuje vinná réva a jsou zde velké vinné sklepy a stáčírny, pěstuje se zde také olivovník a ovoce.

Okruh po ostrove Korčula

Doprava: AUTOBUSOM.

Ostrov Kočula, s výnimkou ostrova Mljet, je ostrovom s najbujnejšou vegetáciou v celom Stredomorí. Povrch ostrova je 270 km2, celková dĺžka pobrežia, vrátane sto zálivov a zátok a cca päťdesiatich okolitých ostrovčekov, je 182 km. Korčula je šiestym najväčším ostrovom a z hľadiska hustoty osídlenia je na prvom mieste medzi chorvátskymi ostrovmi. Počas okruhu navštívite mnohé významné a malebné miesta: Žrnovo, Pupnat, Čaru, Smokvicu, Blato a Vela Luku. Vaša cesta povedie pozdĺž vinohradov, kde sa rodia známe chorvátske vína a pozdĺž mnohých storočných olivových hájov, budete určite obdivovať prekrásnu a uchvacujúcu krajinu.
Okruh Vám umožní spoznať nielen najrôznejšie kultúrno - historické pamiatky a zvláštnosti ostrova, ale aj spôsob života miestneho obyvateľstva a ich tradičné profesie. Spiatočná cesta povedie niekoľkými rybárskymi dedinami a malebnými zátokami Gršica, Prižba, Brna.
Zúčastníte sa aj ochutnávky vína organizovanej v jednom z miest, ktoré sa vyznačuje typickou ostrovnou atmosférou.

Orientačná cena: cca 140 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantuejme.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.