Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel AMINESS LUME (ex Feral)

 • Kód produktu: HR-0002F
 • K pláži: 10m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 800m
 • K moru: 10m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Korčula, Brna Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+0) BM

Cena za 1 osobu od 239 eur .265 eur Zľava -10% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  moderný hotel sa nachádza na samom brehu mora v malebnej dedinke Brna, cca 25 km od Korčuly.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, aperitív bar, obchod so suvenírmi, terasa, výťah, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko ZADARMO.

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, minibarom, fénom, trezorom.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), požičovňa bicyklov (za poplatok), animácie, vodné športy.

 • Stravovanie

  raňajky alebo polpenzia - formou bufetu.

 • Pláž

  čiastočne okrúhliaková, kamenistá a betónové pláty, cca 10 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky ZADARMO (v obmedzenom množstve).

 • Doplňujúce informácie

  delegát do hotela nedochádza, je k dispozícii na telefóne. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka alebo zmeny termínu pobytu bude zľava za skorý nákup odobratá.

  Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok dostanete na privítanů.

  Check in od 15:00, check out do 10:00.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50%. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30%.

 • Výhody a benefity

  pri zakúpení pobytov v období do 3.6., 6.6.-16.6. a od 25.9. Vám bude poskytnutá mimoriadna zľava 10 %. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termínoch do 16.6. a od 10.9. mimoriadnu zľavu 10 % .Tieto zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup ani navzájom medzi sebou.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO. Pobyt so psom, 20 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok dostanete na privítanů.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Korčula

Brna

Brna
Brna je malá osada v hluboké zátoce. Je to velmi klidné letovisko vzdálené asi 4 km od vnitrozemské obce Smokvica. V blízké zátoce Istruga se nachází léčivé bahno, které je volně přístupné.

Koupání
V okolních menších zátokách se nachází hezké pláže, Jsou buď písčité nebo oblázkové. Kolem pláží roste borový háj. Koupání je možné i na některém z přilehlých ostrůvků.

Sport
Můžete si zde vyzkoušet windsurfing, potápění nebo podmořský rybolov.

Kultura
Za vidění stojí rytířské hry "kumpanija" v blízké Smokvici, ale můžete se také vydat za těmito hrami i do dalších měst na ostrově, a to do Pupnatu, Žrnovu, Blatu a Čare.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu Feral nebo v soukromí.

Výlety
Za vidění stojí obec Smokvica, kde se pěstuje vinná réva a jsou zde velké vinné sklepy a stáčírny, pěstuje se zde také olivovník a ovoce.

Okruh po ostrove Korčula

Doprava: AUTOBUSOM

Ostrov Kočula, s výnimkou ostrova Mljet, je ostrovom s najbujnejšou vegetáciou v celom Stredomorí. Povrch ostrova je 270 km2, celková dĺžka pobrežia, vrátane sto zálivov a zátok a cca päťdesiatich okolitých ostrovčekov, je 182 km. Korčula je šiestym najväčším ostrovom a z hľadiska hustoty osídlenia je na prvom mieste medzi chorvátskymi ostrovmi. Počas okruhu navštívite mnohé významné a malebné miesta: Žrnovo, Pupnat, Čaru, Smokvicu, Blato a Vela Luku. Vaša cesta povedie pozdĺž vinohradov, kde sa rodia známe chorvátske vína a pozdĺž mnohých storočných olivových hájov, budete určite obdivovať prekrásnu a uchvacujúcu krajinu.
Okruh Vám umožní spoznať nielen najrôznejšie kultúrno - historické pamiatky a zvláštnosti ostrova, ale aj spôsob života miestneho obyvateľstva a ich tradičné profesie. Spiatočná cesta povedie niekoľkými rybárskymi dedinami a malebnými zátokami Gršica, Prižba, Brna.
Zúčastníte sa aj ochutnávky vína organizovanej v jednom z miest, ktoré sa vyznačuje typickou ostrovnou atmosférou.

Orientačná cena: cca 140 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantuejme.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.