Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

LABRANDA SENSES Resort

 • Kód produktu: HR-0322L
 • K pláži: 50-100m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 2000m
 • K moru: 50-100m
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Hvar, Vrboska Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o LABRANDA SENSES RESORTU.

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

   novozrekonštruované hotelové pavilóny, obklopené stredomorskou vegetáciou a borovicami. Nachádza sa pri najkrajších plážach ostrova Hvar, východne od mestečka Vrboska, stále žiadanejšej lokality pre trávenie letnej dovolenky. S Vrboskou je Senses Resort spojený chodníkom vedúcim pozdĺž mora, v dĺžke cca 2 km.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, terasa, café bar, plážový bar, konferenčná miestnosť, Wi-Fi v celom rezorte ZADARMO, centrálna recepcia, bezplatné parkovisko.

 • Ubytovanie

  vonkajší bazén so sladkou vodou, lehátka a slnečníky (v obmedzenom množstve), wellness & SPA - fínska sauna, fitnes, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, za doplatok - whirlpool, tenisové kurty, športové ihrisko, detská herňa, zapožičanie palíc Nordic Walking , aerobic, vodný aerobic, mini futbal, vodné športy.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou, terasa s ležadlami a slnečníkmi (v obmedzenom množstve), wellness & SPA - fínska sauna, fitness, whirlpool, minigolf, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, športové ihrisko, zapožičanie palíc Nordic Walking, aerobic, vodný aerobic, mini futbal, vodné športy.

 • Stravovanie

  polpenzia plus - raňajky a večere formou bufetu, k večeri konzumácia čapovaných miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. All inclusive -  raňajky, obedy a večere formou bufetu, konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických čapovaných nápojov od 8:00 do 24:00 hod. v reštaurácii, v bezénovom bare a lobby bare.

 • Pláž

  okruhliaková, prírodná cca 50-100 m. Veľmi vyhľadávaná pláž Soline z hrubého piesku je vzdialená cca 2 minúty pešou chôdzou.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa cca 1,5 EUR /os. /deň sa platí na mieste na recepcii. Detská postieľka - cca 5 EUR / deň - na vyžiadanie, platba na mieste. Pobyt so psami nie je povolený. Súčasťou vybavenia sú plážové osušky. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. ZĽAVY PRE IZBA 2(+2): prvé dieťa do 12 rokov na prístelke - ZDARMA, druhé dieťa do 12 rokov na prístelke - zľava 50%. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30%.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, služby polpenzie plus/all inclusive.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - cca 5 EUR/deň, platí sa na mieste.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Hvar

Vrboska

Malá obec s hlavním zaměřením na rybolov a zemědělství, leží na severním pobřeží ostrova Hvar. Pěstuje se zde především vinná réva a olivovník. Vrbovska leží na konci úzké zátoky asi 9 km od Stareho Gradu.

Památky
Nejatraktivnější památkou Vrboske je opevněný, renesanční, mariánský kostel Svata Marija ze 16. století, nacházející se na vyvýšenině nad obcí. Dále zde najdeme několik barokních, renesančních a gotických domů. V jednom z domů se nachází rybářské muzeum. Další památku Vrbovske je kostel sv. Vavřince.

Koupání
Koupání si můžete užít na oblázkových plážích se skalnatým pobřežím a kamennými plochami. Mezi nejkrásnější pláž Vrboske patří oblázková pláž Soline v blízkosti hotelu Adriatic. Pláže jsou lemovány borovým lesem.

Sport
Jsou zde výborné podmínky pro všechny druhy vodních sportů. Najdeme zde potápěčskou školu a dobré podmínky pro windsurfing.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu a nebo v soukromí.

Výlety
Na výlet se můžete vydat do nedalekých měst. Do Jelsy nebo Stareho Gradu.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.