Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

LABRANDA SENSES Resort

 • Kód produktu: HR-0322L
 • K pláži: 50-100m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 2000m
 • K moru: 50-100m
 • Ideálna rodinná dovolenka
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Hvar, Vrboska Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarom, Letecky, Vlastná
Stravovanie All inclusive, Polpenzia
Ubytovanie Izba 1(+0) B / Izba 1(+0) BM / Izba 2(+1) BM / Izba 2(+1) B / Izba 2(+1) BM-SW / Izba 2(+2) B Suite / Izba 2(+2) BM Suite Deluxe

Cena za 1 osobu od 135 eur .150 eur Zľava -10% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o LABRANDA SENSES RESORTU.

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

   novozrekonštruované hotelové pavilóny, obklopené stredomorskou vegetáciou a borovicami. Nachádza sa pri najkrajších plážach ostrova Hvar, východne od mestečka Vrboska, stále žiadanejšej lokality pre trávenie letnej dovolenky. S Vrboskou je Senses Resort spojený chodníkom vedúcim pozdĺž mora, v dĺžke cca 2 km.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, terasa, café bar, plážový bar, konferenčná miestnosť, Wi-Fi v celom rezorte ZADARMO, centrálna recepcia, bezplatné parkovisko.

 • Ubytovanie

  vonkajší bazén so sladkou vodou, lehátka a slnečníky (v obmedzenom množstve), wellness & SPA - fínska sauna, fitnes, stolný tenis, minigolf, detské ihrisko, za doplatok - whirlpool, tenisové kurty, športové ihrisko, detská herňa, zapožičanie palíc Nordic Walking , aerobic, vodný aerobic, mini futbal, vodné športy.

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou, terasa s ležadlami a slnečníkmi (v obmedzenom množstve), wellness & SPA - fínska sauna, fitness, whirlpool, minigolf, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, športové ihrisko, zapožičanie palíc Nordic Walking, aerobic, vodný aerobic, mini futbal, vodné športy.

 • Stravovanie

  polpenzia plus - raňajky a večere formou bufetu, k večeri konzumácia čapovaných miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. All inclusive -  raňajky, obedy a večere formou bufetu, konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických čapovaných nápojov od 8:00 do 24:00 hod. v reštaurácii, v bezénovom bare a lobby bare.

 • Pláž

  okruhliaková, prírodná cca 50-100 m. Veľmi vyhľadávaná pláž Soline z hrubého piesku je vzdialená cca 2 minúty pešou chôdzou.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa cca 1,5 EUR /os. /deň sa platí na mieste na recepcii. Detská postieľka - cca 5 EUR / deň - na vyžiadanie, platba na mieste. Pobyt so psami nie je povolený. Súčasťou vybavenia sú plážové osušky. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi.

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. ZĽAVY PRE IZBA 2(+2): prvé dieťa do 12 rokov na prístelke - ZDARMA, druhé dieťa do 12 rokov na prístelke - zľava 50%. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30%.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, služby polpenzie plus/all inclusive.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - cca 5 EUR/deň, platí sa na mieste.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Hvar

Vrboska

Malá obec s hlavním zaměřením na rybolov a zemědělství, leží na severním pobřeží ostrova Hvar. Pěstuje se zde především vinná réva a olivovník. Vrbovska leží na konci úzké zátoky asi 9 km od Stareho Gradu.

Památky
Nejatraktivnější památkou Vrboske je opevněný, renesanční, mariánský kostel Svata Marija ze 16. století, nacházející se na vyvýšenině nad obcí. Dále zde najdeme několik barokních, renesančních a gotických domů. V jednom z domů se nachází rybářské muzeum. Další památku Vrbovske je kostel sv. Vavřince.

Koupání
Koupání si můžete užít na oblázkových plážích se skalnatým pobřežím a kamennými plochami. Mezi nejkrásnější pláž Vrboske patří oblázková pláž Soline v blízkosti hotelu Adriatic. Pláže jsou lemovány borovým lesem.

Sport
Jsou zde výborné podmínky pro všechny druhy vodních sportů. Najdeme zde potápěčskou školu a dobré podmínky pro windsurfing.

Ubytování
Ubytovat se můžete v hotelu a nebo v soukromí.

Výlety
Na výlet se můžete vydat do nedalekých měst. Do Jelsy nebo Stareho Gradu.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.