Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel HVAR

 • Kód produktu: HR-0073H
 • K pláži: 150m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 500m
 • K moru: 150m
 • Od letiska: 87km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Hvar, Jelsa Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie All inclusive, Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+0) / Izba 2(+1) BM / Izba 2(+1) B

Cena za 1 osobu od 124 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,
  viac informácií tu.

 • Poloha

  v miernom svahu v zeleni, cca 500 m od mestečka Jelsa.

 • Vybavenie a služby

  klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, kozmetický salón, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, výťah, TV miestnosť, tanečná terasa, parkovisko.

 • Ubytovanie

  2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, Wi-Fi ZADARMO, stropným ventilátorom, niektoré izby sú s možnosťou prístelky. 

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén s morskou vodou, vnútorný bazén s morskou vodou (mimo prevádzky 15.6.-15.9.), masáže, fitnes ZADARMO, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, športové ihrisko, aerobic, 15.6.-15.9. animácie pre deti, požičovňa bicyklov, 2x týždenne večerný program.

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, pri večeri - konzumácia miestnych čapovaných nealkoholických a alkoholických nápojov. Služby ALL INCLUSIVE - raňajky, obed a večera formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie - zákusok a káva (16:00-17:00), konzumácia miestnych čapovaných nealkoholických a alkoholických nápojov 10:00-23:00 na bare pri bazéne, 1x dalmátska večera.

 • Pláž

  okruhliaková, prírodná kamenistá, piesočnatá, cca 100-150 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  parkovanie za poplatok cca 1 EUR / deň - platí sa na recepcii. Slnečníky a lehátka pri bazéne ZDARMA (v obmedzenom množstve).

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. Dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZDARMA. Druhé dieťa do 12 rokov bez lôžka - zľava 50%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 20%. Osoba od 12 rokov s 2 dospelými - zľava 10%.

 • Výhody a benefity

  pri zakúpení ubytovanie na 7 nocí v termíne pobytu 9..4.-11.6. a 10.9.-8.10. vám poskytneme zľavu 15 % - túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, polpenziu/služby ALL INCLUSIVE, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: pes - 8 EUR/deň, detská postieľka - 3 EUR/deň (platba na mieste).

  Doplatok za klimatizáciu - na vyžiadanie - 49 EUR/os./týždeň.

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Hvar

Jelsa

Jelsa
Jelsa je zemědělským a rybářským městečkem. Žije zde necelých 2 000 obyvatel.Jelsa je přístav na severním pobřeží ostrova Hvar na konci hluboké zátoky. Je to velmi oblíbené letovisko. V okolí Jelsy se pěstuje ovoce, vinná réva a olivovník. Je zde vybudován krásný městský park. Jelsa má lodní spojení se Splitem a s Bračem, a to rychlou lodní linkou: Split - Bol (Brač) - Jelsa (Hvar).

Památky
Mezi nejhezčí památky Jelsy patří určitě částečně opevněný farní kostel sv. Fabiána a Šebestiána, který byl postaven v 16. století a v období baroka byl upraven. U Jelsy také nalezneme pozorovatelnu Tor, což je pozůstatek antického opevnění z megalitických bloků. V oblasti Crkvica můžete navštívit pozůstatky římské stavby.

Koupání
Nejlepší a zároveň nejhezčí možnost koupání v Jelsy je malá písečná pláž v blízkosti hotelu Hvar. Pláž má upravené plošiny na opalování a má hezké skalnaté pobřeží. V zátokách východně od Jelsy jsou další pláže s možností koupání. Mezi hotely Jadran a Fontana jsou na skalnatém pobřeží vytvořené betonové plošiny s plážovým vybavením. Jsou zde například převlékárny, sprchy nebo lehátka. Celé pobřeží je lemováno borovými háji.

Sport
Jelsa má velmi dobré podmínky pro sportování. Nalezneme zde potápěčskou školu, tenisovou školu, minigolf nebo podmořský rybolov. Jsou zde i dobré podmínky pro cyklistiku.

Zábava a kultura
V Jelsy se dají navštívit noční kluby, taneční večery nebo diskotéky. Probíhají zde hudební večery skladatele A. Dobroniće. Na konci srpna se zde koná Slavnost Jelsy s ochutnávkou a živou hudbou. Velkým lákadlem je tradiční pašijové procesí.

Ubytování
V Jelsy si můžete vybrat z ubytování v hotelech, hotelových apartmánech, soukromí nebo v kempech.

Výlety
Za vidění stojí určitě vesnička Humac. Jedná se o vesničku z 15. století, která si zachovala svůj původní ráz. Můžete zde vidět stará vesnická stavení dinárského typu. Je zde nádherně obnovená restaurace Konoba Humac, která je východiskem pro organizované prohlídky jeskyně Grapčeva Špilja. Grapčeva Špilja je jedno z nejvýznamnějších paleoarcheologických nalezišť v Chorvatsku

Zavala na jižním pobřeží 7 km
Stari Grad západně 10 km
Pro pěkné koupání se navštěvují i vzdálenější zátoky východně od Jelsy - Prapratna, Mala Stiniva a další.
Vycházky za zdejšími léčivými bylinami - organizované vycházky s odborným doprovodem a malým piknikem.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.