Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

GAVA WATERMAN MILNA RESORT

 • Kód produktu: HR-0074M
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 1800m
 • K moru: 100m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Brač, Milna Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Flexibilná dovolenka PREMIUM, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Autokarom, Letecky, Vlastná
Stravovanie All inclusive
Ubytovanie Izba 2(+1) BM / Izba 2(+1) B BGW / Izba 2(+1) B BGW Promo / Izba 2(+2) BM J. Suite / Izba 2(+2) BM Suite / Izba 2(+2) B J. Suite BGW / Izba 2(+2) B Loft J. Suite BGW / Izba 2(+2) BM Loft J. Suite BGW / Izba 2(+2) B Suite BGW / Izba 2(+2) B J. Suite BGW Promo / Izba 2(+4) B Suite

Cena za 1 osobu od 321 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhodujeStrava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  rezort sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov, nachádza sa v západnej časti ostrova Brač, cca 2 km od mestečka Milna.

 • Vybavenie a služby

  recepcia, reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, mini market, bankomat, WiFi, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (190 x 80 cm), typ 2(+2) J. Suite (junior suite) je s možnosťou 2 prísteliek, typ 2(+2) Suite sa skladá zo samostatnej spálne a dennej miestnosti s možnosťou 2 prísteliek, typ 2(+4) SUITE sa skladá z 2 samostatných spální (4 základné lôžka) a s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby sú moderne vybavené so sprchou a WC, minibarom, balkónom alebo terasou, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom (za poplatok 1,3 eur / deň), WiFi. Izby označené BGW sa nachádza v bungalovoch (izby môžu byť na prízemí alebo na 1. poschodí, izba označená LOFT sa nachádza v hornom poschodí vedľa schodiska), ostatné izby sa nachádza v hlavnej budove. Izby označené Promo sú za zvýhodnenú cenu.

 • Šport a zábava

  2 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, wellness, masáže (za poplatok), tenisový kurt, športové ihrisko, detské ihrisko, mini club pre deti, stolný tenis, fitness, lukostreľba, minigolf, animácie pre deti a dospelých, požičovňa bicyklov (za poplatok), vodné športy.

 • Stravovanie

  All Inclusive - raňajky, obed a večera formou bufetu, počas jedla čapované nápoje (miestne víno, pivo, voda, džús), neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických točených nápojov počas dňa (10.00-24.00 hod. v období od 20.6. do 5.9., 10.00-23.00 hod. v období do 20.6. a od 5.9.), poobedňajší snack, káva alebo čaj (15.30-17.00), zmrzlina (10.00-18.00).

 • Pláž

  prírodná kamenistá, betónové pláty, cca 100 m.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa cca 1,4 EUR / os. / deň - platí sa na mieste. Parkovanie za poplatok 4 EUR / deň - platí sa na mieste. Lehátka pri bazéne a na pláži ZADARMO (v obmedzenom množstve). Možnosť prenajatia za poplatok plážových osušiek (15 EUR/7 dní + 5 EUR vratná záloha). All Inclusive ďalej zahŕňa 4 x denne možnosť bezplatného zvozu do mestečka Milna a späť (obmedzený počet osôb, po dohovore s recepciou).

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. Dieťa do 7 rokov na prvé prístelke s 2 dospelými - ZDARMA. Dieťa 7-12 rokov na prvej prístelke s 2 dospelými v období do 10.7. a od 21.8. - ZADARMO, v období 10.7.-21.8. - zľava 70%. Dieťa na druhej, tretej alebo štvrtej prístelke - zľava 50%. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým v 2 (+1) BGW, 2 (+2) J.SUITE BGW a 2 (+2) Suite BGW - zľava 50%.

 • Výhody a benefity

  V termínoch pobytov 1.5.-30.5. (Platí aj pre príchody 30.5.) Vám ponúkame mimoriadnu zľavu 15% (nemožno sčítať so zľavou za skorý nákup).

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka cca 5 EUR / deň alebo detský kočík cca 4 EUR / deň - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Brač

Milna

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.