Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

GAVA WATERMAN MILNA RESORT

 • Kód produktu: HR-0074M
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 1800m
 • K moru: 100m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Ostrov Brač, Milna Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Flexibilná dovolenka PREMIUM, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie All inclusive
Ubytovanie Izba 2(+1) BM / Izba 2(+1) B BGW / Izba 2(+1) B BGW Promo / Izba 2(+2) BM J. Suite / Izba 2(+2) BM Suite / Izba 2(+2) B J. Suite BGW / Izba 2(+2) B Loft J. Suite BGW / Izba 2(+2) BM Loft J. Suite BGW / Izba 2(+2) B Suite BGW / Izba 2(+2) B J. Suite BGW Promo / Izba 2(+4) B Suite

Cena za 1 osobu od 321 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  rezort sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov, nachádza sa v západnej časti ostrova Brač, cca 2 km od mestečka Milna.

 • Vybavenie a služby

  recepcia, reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, mini market, bankomat, WiFi, parkovisko.

 • Ubytovanie

  klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (190 x 80 cm), typ 2(+2) J. Suite (junior suite) je s možnosťou 2 prísteliek, typ 2(+2) Suite sa skladá zo samostatnej spálne a dennej miestnosti s možnosťou 2 prísteliek, typ 2(+4) SUITE sa skladá z 2 samostatných spální (4 základné lôžka) a s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby sú moderne vybavené so sprchou a WC, minibarom, balkónom alebo terasou, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom (za poplatok 1,3 eur / deň), WiFi. Izby označené BGW sa nachádza v bungalovoch (izby môžu byť na prízemí alebo na 1. poschodí, izba označená LOFT sa nachádza v hornom poschodí vedľa schodiska), ostatné izby sa nachádza v hlavnej budove. Izby označené Promo sú za zvýhodnenú cenu.

 • Šport a zábava

  2 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, wellness, masáže (za poplatok), tenisový kurt, športové ihrisko, detské ihrisko, mini club pre deti, stolný tenis, fitness, lukostreľba, minigolf, animácie pre deti a dospelých, požičovňa bicyklov (za poplatok), vodné športy.

 • Stravovanie

  All Inclusive - raňajky, obed a večera formou bufetu, počas jedla čapované nápoje (miestne víno, pivo, voda, džús), neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických točených nápojov počas dňa (10.00-24.00 hod. v období od 20.6. do 5.9., 10.00-23.00 hod. v období do 20.6. a od 5.9.), poobedňajší snack, káva alebo čaj (15.30-17.00), zmrzlina (10.00-18.00).

 • Pláž

  prírodná kamenistá, betónové pláty, cca 100 m.

 • Doplňujúce informácie

  Pobytová taxa cca 1,4 EUR / os. / deň - platí sa na mieste. Parkovanie za poplatok 4 EUR / deň - platí sa na mieste. Lehátka pri bazéne a na pláži ZADARMO (v obmedzenom množstve). Možnosť prenajatia za poplatok plážových osušiek (15 EUR/7 dní + 5 EUR vratná záloha). All Inclusive ďalej zahŕňa 4 x denne možnosť bezplatného zvozu do mestečka Milna a späť (obmedzený počet osôb, po dohovore s recepciou).

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. Dieťa do 7 rokov na prvé prístelke s 2 dospelými - ZDARMA. Dieťa 7-12 rokov na prvej prístelke s 2 dospelými v období do 10.7. a od 21.8. - ZADARMO, v období 10.7.-21.8. - zľava 70%. Dieťa na druhej, tretej alebo štvrtej prístelke - zľava 50%. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30%. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým v 2 (+1) BGW, 2 (+2) J.SUITE BGW a 2 (+2) Suite BGW - zľava 50%.

 • Výhody a benefity

  V termínoch pobytov 1.5.-30.5. (Platí aj pre príchody 30.5.) Vám ponúkame mimoriadnu zľavu 15% (nemožno sčítať so zľavou za skorý nákup).

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, ALL INCLUSIVE, pobytovou taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka cca 5 EUR / deň alebo detský kočík cca 4 EUR / deň - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Ostrov Brač

Milna

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.