Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel KATARINA

 • Kód produktu: HR-0017V
 • K pláži: 50m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moru: 50m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Kvarner, Selce Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+0) St / Izba 2(+1) B-St / Izba 2(+1) BM-Su / Izba 2(+1) Su / Izba 4(+2) Family

Cena za 1 osobu od 94 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video RIVIERA CRIKVENICA.
  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

   novo renovovaný hotel sa nachádza cca 300 m od centra mestečka Selce. 

 • Vybavenie a služby

  klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar s terasou, trezor na recepcii za poplatok, konferenčná sála, TV miestnosť, výťah, Wi-Fi ZADARMO, parkovanie ZADARMO (obmedzený počet miest). 

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, trezorom, WI-FI ZADARMO, minibarom, niektoré izby sú s balkónom a majú možnosť prístelky. Izba 4 (+2) Family - dve 2 lôžkové izby prepojené dverami, s možnosťou dvoch prísteliek. Typ 4 (+2) Family a 2 (+1) Su sú nové izby s modernejším dizajnom a majú francúzsky balkón. Typ 2 (+1) BM-Su je s výhľadom na more.

 • Šport a zábava

  vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, wellness - bazén s vyhrievanou morskou vodou, whirlpool, fínska a bio sauna, turecké kúpele, relaxačná miestnosť,  požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky. Ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok (v obmedzenom množstve).

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. K večeri čapované nápoje ZADARMO.

 • Pláž

  okruhliaková, betónové pláty, cca 50 m, sprchy na pláži, prístup na pláž po schodoch, cez miestnu komunikáciu.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZDARMA. ZĽAVY PRE IZBA 2 (+0) - dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - zľava 30%. ZĽAVY PRE IZBA 2 (+1) - dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZDARMA. Osoba od 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 20%. ZĽAVY PRE IZBA 4 (+2): dieťa do 12 rokov na štvrtom lôžku alebo na prístelke - ZDARMA. Osoba od 12 rokov na štvrtom lôžku alebo na prístelke - zľava 50%.

 • Výhody a benefity

  Zvláštne zľavy: v termínoch pobytov 18.4.-21.4. a 19.6.-23.6 .. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 10% (zľava je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup)

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Kvarner

Selce

Zemědělské a rybářské městečko Selce patří mezi malá, vyhledáváná a především klidná letoviska na Jadranu. Selce leží na pobřeží Vinodolského průlivu (Vinodolski kanal), 3 km jihovýchodně od známější Crikvenice. V okolí se pěstuje vinná réva a další zemědělské plodiny.

Selce má podobné přírodní podmínky jako Crikvenice, je však podstatně skromnější. Má starou tradici rodinné rekreace. Je zde léčebna specializovaná na léčení srdečních a revmatických chorob i chorob dýchacích cest.

Ubytování v Selcích
Letovisko Selce má hotely, hotelové apartmány, kempy. Velká nabídka ubytování je v soukromí v nově postavených vilách v okolí.

Koupání v Selcích
Pláže v Seleích jsou z drobných oblázků a písku, mají pozvolný přístup do moře - jsou vhodné především pro děti. Pláž Poli mora a pláž před hotelem Varaždin byly vyznamenána tzv. Modrou vlajkou kvality.

Sport v Selcích
Vodní sporty (potápěčská škola), míčové hry (tenis atd.), minigolf, boccia.

Zábava v Selcích
Rybářské slavnosti (Ribarske fešte) 12. červenec - 12. srpen, různé zábavní a kulturní akce. Rybolov s hosty (ribolov sa gostima), možnost zúčastnit se rybolovu s místními rybáři, 17. srpen. Široké možnosti zábavy v blízké Crikvenici

Památky v Selcích
Původně stála v Selcích římská osada (nalezeny skromné zbytky), později se na jejím místě rozvíjela obec jako přístaviště vesnic ze sousedního úrodného kraje Vinodol; vyváželo se hlavně víno.
V městečku Selce se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury, typické pro zdejší přímoří s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Některé stavby z konce 19. a 20. stol. mají secesní nebo pseudohistorizující ráz, např. kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina) je postaven v historizujícím slohu. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj).

Výlety z městečka Selce
- promenádní cesta "lungo mare" do Crikvenice 3 km
- Novi Vinodolski 6 km
- Bribir - 6 km severovýchodně. Zemědělská obec v tzv. Vinodolské dolině ve vnitrozemí. Z bývalého frankopanského hradu se zachovala jen hranolová věž ze zač. 14.stol. Hlavními místními památkami jsou originál J.Palmy ml. "Mytí nohou" v barokním kostele sv.Petra a Pavla (Sv.Petar i Pavao) a malá chrámová klenotnice.
- výlet na ostrov Krk do obce Šilo nebo Vrbnik a do dalších letovisek

Fish picnic - Crikvenica

Doprava: LOĎOU

Plavba loďou okolo pobrežia Crikvenice, Dramalj a Jadranova ku Krčskému mostu, pod ktorým preplávate a budete pokračovať v plavbe okolo pobrežia ostrova Krk do dedinky Šilo. Tam na vás čaká lahodný obed, po ktorom sa vydáte na plavbu do mestečka Vrbnik. Ten sa preslávil svojim lahodným vínom Žlahtina, ktoré patrí medzi jedno z najlepších chorvátskych vín. Vo Vrbniku je zastávka, počas ktorej si môžete prezrieť starobylé centrum, ochutnať miestne víno alebo sa pokochať výhľadmi z vysokých skál, na ktorých sa mestečko rozkladá.

Orientačná cena: cca 220 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantujeme.


Panoramatická plavba loďou pozdĺž pobrežia Crikvenickej riviéry

Doprava: LOĎOU

Plavba loďou s presklenným dnom okolo pobrežia Crikvenická riviéra a okolo pobrežia ostrova Krk. Počas plavby sa zastavíte v dedinke Šilo, kde si budete môcť vďaka prosklenému dnu detailne prezrieť podmorský život. Výlet sa môže uskutočniť aj v noci, kedy ožíva viac živočíchov a podmorský svet sa skúma s rozsvietenými svetlami.

Orientačná cena: cca 130 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantujeme.

 


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.