Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel ZAGREB a dep. PINIA

 • Kód produktu: HR-0283Z
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 350m
 • K moru: 100m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Kvarner, Karlobag Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie All inclusive, Polpenzia
Ubytovanie Izba 2(+2) BM / Izba 2(+2) DEP PINIA / Izba 2(+2) B / Izba 2(+2) BM FAM / Izba 2(+3) BM-SU

Cena za 1 osobu od 269 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  príjemný hotel a jeho depandance ležia priamo na brehu mora, vzdialené cca 350 m od centra mesta

 • Vybavenie a služby

  recepcia, klimatizovaná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, zmenáreň, WI-FI, výťah, parkovisko (za poplatok), živá hudba (cca 1.7.-20.9.).

 • Ubytovanie

  klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou až 3 prísteliek, sú orientované na morskú stranu, vždy so sprchou a WC, TV, chladničkou a balkónom. Izby označené SU sú priestrannejšie a s výhľadom na more. Rodinné izby typu 2+2 BM FAM sa skladajú z 2 miestností, majú veľký balkón s čiastočným výhľadom na more, jednu kúpeľňu, 2 toalety. Izby označené DEP-PINIA sa nachádzajú v depandanci, majú francúzske okno alebo terasu.

 • Šport a zábava

  vnútorný a vonkajší bazén, wellness - sauna (1 x 60 min. pre dospelú osobu ZADARMO), para, fitness, herná miestnosť s biliardovými stolmi, stolný hokej a futbal, animácie pre deti a dospelých (cca 26.6.-28.8.), minigolf, stolný tenis, tenisové kurty, ihrisko na loptové hry, vodné športy podľa miestnej ponuky

 • Stravovanie

  polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. K večeri neobmedzená konzumácia nápojov (voda, pivo, víno, džús, malinovky). Služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu vr. nápojov (pivo, víno, alkohol miestnej výroby, džús, malinovky, voda, káva), nápoje (pivo, limonády, voda) pri bazéne od 10:00 do 19:00. Stravovanie prebieha v hoteli Zagreb.

 • Pláž

  okruhliaková, betónové platy, cca 100 m (prístup na pláž po schodoch).

 • Doplňujúce informácie

  pobytová taxa cca 1,4 EUR/os./deň - platí sa na mieste, parkovisko cca 3 EUR/deň - platí sa na mieste. Zájazdy do tohoto ubytovacieho zariadenia realizujeme v spolupráci s CK AMICO TRAVEL, s.r.o.

 • Zľavy pre deti

  ZĽAVY PRE IZBY 2(+2): 1. dieťa do 12 rokov na prístelke - ZDARMA. 2. dieťa do 2 rokov na prístelke - ZDARMA. 3. dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko - ZDARMA (nedá sa u izby 2+2 B). ZĽAVY PRE IZBY 2(+3): 1. dieťa do 12 rokov na prístelke - ZDARMA. 2. a 3. dieťa do 2 rokov na prístelke - ZDARMA. 3. alebo 4. dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko - ZDARMA. Ostatné ceny pre deti a osoby na prístelke na webe alebo v CK.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a polpenziu/ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Kvarner

Karlobag

KARLOBAG
Městečko a přístav pod srázy Velebitu, má 470 obyvatel. Leží na rozhraní Chorvatského přímoří a Severní Dalmácie, 58 km jihovýchodně od Senje. Karlobag leží proti ostrovu Pagu, od něhož je oddělen 1,8 km širokým Velebitský průlivem (Velebitski kanal).

Historie a památky
Původně se městečko nazývalo Bag. Své dnešní jméno dostal Karlobag podle habsburského velkovévody Karla, který je dal obnovit poté, kdy je úplně v r. 1525 vypálili Turci. I další staletí městečka byla poznamenána válečnými událostmi a strádáním obyvatel, ať již šlo o střetnutí Rakušanů s Turky nebo Benátčany. O další rozvoj Karlobagu se zasloužil další Habsburk, císař Karel VI., který založil přístav a dal zpracovat projekty silnic. Karlobag však zažil i bombardování za 2.sv.války, kdy např. z farního kostela sv.Karla Boromejského zbyla jen izolovaně stojící zvonice.

Koupání, sport
Dobré možnosti koupání jsou na nově upravených plážích. Karlobag má dobré možnosti pro provozování vodních sportů.

Výlety
Senj - 58 km
horské středisko Baške Oštarije v pohoří Velebit - 17 km. Úzká silnice stoupá do průsmyku Oštarijska vrata (též Stara vrata) ve výšce 928 m n.m., kde se otevírá karásný výhled na moře a ostrovy. Dále lze pokračovat do města Gospić v Lice - 40 km, případně k Plitvickým jezerům)
Jablanac - 28 km severozápadně, malebná zátoka Zavratnica, z přístavu Stinica (3 km severně od Jablance) krátký trajekt na ostrov Ráb (do Mišnjaku), východisko značených cest na Velebit
trajektový přístav Prizna - 15 km severozápadně, trajekt na ostrov Pag (do Žigljenu)
národní park Paklenica - 45 km na jihovýchod

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.