Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel FARAON

 • Kód produktu: HR-0136F
 • K pláži: 30m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 300m
 • K moru: 30m
 • Od letiska: 170km
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Južná Dalmácia, Trpanj Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Flexibilná dovolenka STANDARD, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  hotel umiestnený vo svahu pri krásnej okruhliakovej pláži, na polostrove Pelješac v mestečku Trpanj.

 • Vybavenie a služby

  klimatizovaná reštaurácia, bar pri bazéne, TV miestnosť, konferenčná sála, trezor (za poplatok), Wi-Fi ZADARMO, hotel nemá výťah. Verejné parkovisko (vzdialené cca 300 m) - ZADARMO, hotelové parkovisko (obmedzený počet miest) za poplatok

 • Ubytovanie

  klimatizované 1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, WI-FI, telefónom, fénom, balkónom, s možnosťou prístelky (vhodná pre dieťa do 12 rokov). Izby PREM sú priestrannejšie,vybavené novším nábytkom a umiestnené v budove najbližšie k moru. Izby 2+(2) FAM - dve 2lôžkové spálne, sú umiestnené z bočnej strany hotela (pohľad do skoly) a nemajú balkón.. Izba 2(+2) BM-FAM - dve 2lôžkové spálne s balkónom, jedna s orientáciou na park a druhá na morskú stranu. Prístup k izbám je po schodoch. 

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén a detský bazén so sladkou vodou, stolný tenis, aerobic, požičovňa bicyklov a kajakov.

 • Stravovanie

  raňajky/polopenzia formou bufetu alebo služby ALL INCLUSIVE – plná penzia formou bufetu, konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (biele a červené víno, 5 druhov miestnych alkoholických nápojov, voda, džús) od 10:00 do 23:00 v all inclusive bare.

 • Pláž

  okruhliaková, cca 30 m, pozvoľný vstup do mora, vhodná pre deti, sprchy na pláži za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  služby ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňajú: zapožičanie ležadiel a slnečníkov pri bazéne (v obmedzenom množstve), animácie pre deti i dospelých, 2x týždenne živá hudba. Verejné parkovisko (vzdialené cca 300 m) - ZADARMO, hotelové parkovisko (obmedzený počet miest) za poplatok 10 EUR/deň (pre termín 2.7.-27.8), v ostatné termíny 5 EUR/deň. Hostia s autobusovou a leteckou dopravou majú nástupné a výstupné miesto cca 200 m od hotela.
  Poplatky hradené na mieste: pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./deň, pobyt so psom - 5 EUR/deň + záverečné upratovanie za 25 EUR/pobyt, zapožičanie chladničky - 5 EUR/deň, využitie sejfu - 3 EUR/deň, detská postieľka na vyžiadanie - cca 5 EUR/deň. Check in od 14:00, check out do 10:00.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov bez lôžka - ZADARMO. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 10 %. Dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - zľava 20 %. Na ceny pre dieťa do 14 rokov na prístelke sa informujte na webe alebo v CK.

 • Výhody a benefity

  V termíne 11.6.-18.6. a 10.9.-17.9. Vám poskytneme mimoriadnu 15% zľavu, nemožno kombinovať so zľavou First Minute.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie a služby ALL INCLUSIVE/raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie (platba vždy na mieste): detská postieľka - 5 EUR/deň, zapožičanie chladničky - 5 EUR/deň, využitie trezoru na recepcii - 3 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Južná Dalmácia

Trpanj

Trpanj
Trpanj je menší klidné letovisko. Je zemědělskou a rybářskou obcí s necelými 700 obyvateli. Obec leží na severní straně ostrova Plješac. Na úrodných polích okolo Trpanje se nachází úrodná půda, kde se pěstuje vinná réva, zelenina a ovoce. Nedaleko obce, v zátoce Blace, se nachází léčivé bahno. Podle odborníků je velmi účinné a je volně přístupné.

Památky
Uprostřed obce najdeme kostel Panny Marie Krmelské ze 17. století nebo si můžete zajít na kopec nad obcí, kde se nachází zbytky středověké pevnosti Kačićů z Omiše. V okolí Trpanje najdeme několik kapliček. V přístavu najdete na skále před přístavem sochu Panny Marie.

Koupání
V Trpanji se nachází oblázkové pláže a pláže se skalnatým pobřežím. Mezi nejhezčí pláže patří Pozora u hotelu Faraon a pláž Luka u kempu Vrila. Hezká pláž se skalnatým pobřežím se jmenuje Dračevac. Pláž Pozora má pozvolný vstup do moře, díky čemuž je vhodná pro děti.

Sport
Trpanj má výborné podmínky především pro podmořský rybolovy, ale také pro další vodní sporty jako je windsurfing nebo jachting. Můžete také využít hříště na fotbal nebo na malou kopanou.

Zábava
Pořádají se zde rybářské večery, beach párty, ochutnávky dalmátských vín nebo divadelní představení. Každoročně se zde koná bohoslužba u sochy Panny Marie v přístavu. Tato bohoslužba se koná 15. srpna.

Ubytování
V Trpanji se můžete ubytovat v hotelu, v soukromí nebo v kempech.

Výlety
Na výlet se můžete vydat do Orebiče nebo do Korčuly. Výlet je také možný do Potomje, kde se nachází vinařské středisko Dingač. Hezká je také procházka do zátoky Divna, která je vzdálená 6,5 km západně.

Fish picnic - ostrov Korčula

Doprava: LOĎOU

Fish picnic - krásny výlet loďou, ktorá prepláva okolo ostrovčekov do Pelješackého prieplavu. Zastávka je na ostrove Badija, kde je možné sa vykúpať. Ďalej sa pláva do centra dedinky Lumbarda, kde máte možnosť sa poprechádzať alebo vykúpať. V závislosti na počasí preplávame okolo ostrovčeka Sestrice, kde je pekný maják.
Na tomto výlete sa určite budete dobre baviť v sprievode dalmatínskej hudby, krásne čistého mora a hrejivého slnka.
Na lodi sa pre Vás pripraví obed vo forme pečenej ryby na grile. V priebehu plavby sa ponúka drobné občerstvenie - voda, víno​​, rakija.

Orientačná cena: cca 218 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantujeme.


Lumbarda

Doprava: INDIVIDUÁLNA + LOĎOU

Lumbarda - jedna z najkrajších zátok na ostrove Korčula. Nachádza sa cca 15km od starého mesta Korčula smerom na Vela Luku. Je na južných svahoch, čiže prekrásny výhľad na otvorené more. Možno si budete pripadať tak trošku ako Robinson - terén je ťažko prístupný, len jedna malá "chajda" na pláži a inak nič. Krásne krištáľovo čisté more, proste nádhera. V cene je zahrnutý prevoz na pláž a späť.

Orientačná cena: cca 25 HRK / os .. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantujeme.


Pupnatska luka

Doprava: LOĎOU

Pupnatska luka - jedna z najkrajších zátok na ostrove Korčula. Nachádza sa cca 15km od starého mesta Korčula smerom na Vela Luku. Je na južných svahoch, čiže prekrásny výhľad na otvorené more. Možno si budete pripadať tak trošku ako Robinson - terén je ťažko prístupný, len jedna malá "chajda" na pláži a inak nič. Krásne krištáľovo čisté more, proste nádhera. V cene je zahrnutý prevoz na pláž a späť.

Orientačná cena: cca 45 HRK / os., Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantuejme.
 


Ston

Doprava: INDIVIDUÁLNA

V období Dubrovníckej republiky bolo mesto Ston po Dubrovníku druhým najvýznamnejším mestom v republike. Význam a bohatstvo tohto mesta pramení zo Solnice (Solana), ktoré sú aj v dnešnej dobe plne funkčný. V r 1996 postihlo Ston ničivé zemetrasenie, ktoré obrátilo historický stred mestečka v ruiny. Rekonštrukcia hlavných pamiatok zničených zemetrasením je dnes takmer dokončená. Nepoškodená vtedy zostala najvýraznejšia časť niekdajšieho opevnenia, pevnosť Veliki Kaštio. Od nej vedú hradby na vrch Pozvizd a do Malého Stonu, spevnené 31 hranolovými vežami a 6 valcovými bastiónmi. Hradby boli dlhé 980 m.
Ston utrpel i menšie škody vo vojne v rokoch 1991/92. Časť hradieb je obnovená a je na ne možný prístup po schodoch od parkoviska na východnej strane mesta a dajú sa obísť na západnú stranu. Krásne výhľady na Ston a okolie sa otvárajú z horných partií, najmä z pevnosti Pozvizd. Aj keď sa mesto najviac preslávilo svojimi masívnymi a pôsobivými hradbami (svojou dĺžkou sa radí na druhé miesto na svete), dnes je úzko spájané aj s rozsiahlym chovom ustríc. Naši hostitelia nás vezmú na miesta kde sa v mori chovajú ustrice a zoznámia nás so spôsobom chovu.


Trsteno

Doprava: INDIVIDUÁLNA

Trsteno je ukážkou úspešne realizovaného prepojenia prírodných charakteristík v snahe dosiahnuť harmóniu medzi prírodou a človekom. Toto miesto je známe dvoma gigantickými platanmi, ktoré viac než 500 rokov staré a ktoré sú dnes súčasťou jednej z najstarších chorvátskych botanických záhrad - arboréta - najvýznamnejšieho v Chorvátsku a zároveň jediného na chorvátskom pobreží. Je tu tiež výskumné pracovisko biologického ústavu Chorvátskej akadémie vied. Arborétum bolo založené v XV. storočí a pôvodne slúžilo ako letné sídlo dubrovníckej šľachtickej rodiny Gučetic. Je vynikajúciou ukážkou záhradnej architektúry svojej doby. Park je vyzdobený mnohými sochami, boli tu postavené fontány a umelé jaskyne. Posledný majiteľ Nikola Gučetić-Basiljević (Gozza-Basegli) sem zo širokého okolia zhromaždil staré sochy a rôzne fragmenty stavieb, ktoré umiestnil v parku.


Večerná prehliadka Kurčuly + Moreška

Doprava: INDIVIDUÁLNA + LOĎOU

Prechádzka večerné Korčulou Vás určite nadchne svojou prekrásnou a nezameniteľnou romantickou atmosférou. V srdci sezóny môžete zavítať na predstavenie Moreška.
Na Korčulu sa môžete zájsť pozrieť aj vo dne, zase bude vyzerať inak. Návštevu môžete spojiť s kúpaním pod hradbami mesta alebo návštevou niektoré zátoky na ostrove (Lumbarda, Pupnatská Luka).
Moreška je romantický bojový tanec s mečmi, ktorý vznikol v 12. - 13. storočia v Stredozemí. Predpokladá sa, že Moreška sa na Korčulu dostala v 16. storočia zo Španielska cez južnom Taliansku a Dubrovník. Neskôr, v priebehu storočí, Moreška zmizla za Stredozemia v dnešnej dobe je možné zhliadnuť ju iba na ostrove Korčula, kde zakorenila a dlhoročnú tradíciu. Je to jediný aktívny bojový tanec s mečmi na svete.
Korčulanská Moreška je boj o dievča - tu sú korene dávnej Stredomorské legendy - jedna z najstarších je legenda o Trójskej vojne, ale v tejto legende sú iní hlavní hrdinovia.

Orientačná cena: cca 30 HRK / os. prevoz z Orebića + 105 HRK / os. vstup Moreška. Výlet je možné zakúpiť v mieste pobytu. Organizátorom výletu nie je cestovná kancelária VÍTKOVICE TOURS. Organizovanie výletu negarantujeme.


Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.