Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel AMINESS LAGUNA

 • Kód produktu: HR-0002L
 • K pláži: 100m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 800m
 • K moru: 100m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Istria, Novigrad Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Garancia, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Autokarom, Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 1(+0) / Izba 1(+0) BM / Izba 2(+1) BM Garance / Izba 2(+1) B Garance / Izba 2(+1) / Izba 2(+1) B / Izba 2(+1) BM

Cena za 1 osobu od 88 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje


Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  na okraji borovicového hája, cca 800 m od centra Novigradu.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, terasa, Wi-Fi v lobby bare aj na izbách ZADARMO.

 • Ubytovanie

  menšie klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, s možnosťou prístelky. PRI POUŽITÍ PRÍSTELKY JE PRIESTOR V IZBE VEĽMI OBMEDZENÝ!

 • Šport a zábava

  vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, za poplatok - tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, ihrisko pre loptové hry, plážový volejbal, možnosť zapožičania bicyklov, aerobic, animácie. Možnosť využívania sauny, whirlpoolu, masáží, solária a vnútorného bazéna v hoteli Maestral (za poplatok).

 • Stravovanie

  raňajky alebo polpenzia formou bufetu. V termíne do 29.5. a od 13.9. sú k večeri sú ZADARMO miestne nápoje: víno, pivo, čapované nealkoholické nápoje.

 • Pláž

  prírodná okruhliaková a kamenistá, cca 100 m, vhodná pre deti.

 • Doplňujúce informácie

  Pri využití prístelky je priestor v izbe veľmi obmedzený. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka alebo zmene termínu pobytu bude zľava za skorý nákup odobratá. Check in od 15:00, check out do 10:00. Pobyt so psom nie je povolený. Parkovanie za poplatok - 3 EUR/deň se platí na miestě. 

  Pobyt so psom, 15 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok dostanete na privítanů.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50%. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelým zľava - 50%. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30%. Osoba od 14 rokov s 2 dospelými - zľava 20%.

  Zľavy pre izby typu G: dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 14 do 17 rokov s 2 dospelými - zľava 50%. Osoba od 14 rokov s 2 dospelými - zľava 20%. Dieťa do 14 rokov s 1 dospelým zľava - 50% (zľava na vyžiadanie) v termínoch 11.6.-25.6. a 27.8.-3.9.

 • Výhody a benefity

  zvláštne zľavy: v termínoch pobytov 25.3.-8.4., 18.4.-22.4. a 30.9.-6.11. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 10%. V termínoch pobytov 2.5.-26.5. a 29.5.-3.6. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15%. Tieto zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termínoch pobytov do 16.6. od 10.9. zľavu 10% - nie je možné sčítať so zľavou za skorý nákup ani s mimoriadnou zľavou.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Pobyt so psom, 15 eur/deň, plati se na mieste. Misku na vodu, uvítací koláčik a prívesok na obojok dostanete na privítanů.

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Istria

Novigrad

Zemědělské a rybářské městečko, přístav a poměrně rušné a významné letovisko Novigrad leží 15 km jižně od Umagu a 15 km jihozápadně od vnitrozemské Buje. Městečko Novigrad se rozkládá v chráněné poloze malebně rozložen na vápencovém poloostrůvku při vstupu do širokého zálivu, v jehož závěru se do moře vlévá řeka Mirna. Nové čtvrti navazují oběma směry na sever i na jih.

Zvláštností novigradského přístavu jsou jednoduché konstrukce, jakási bidla pro vytažení rybářských člunů do 2 - 3 m výše, aby byly chráněny v případě velkého vlnobití.

Ubytování v Novigradu
Celková ubytovací kapacita v Novigradu je velká, najednou se zde může ubytovat téměř 11 tis. hostů. Hotelový komplex se nachází necelé 2 km východně od historické části. Dopravu zajišťuje ekovláček. Do novigradské aglomerace patří i Mareda, ležící 7 km severozápadně, s apartmánovým komplexem a kempem. Je zde i hostel (levný hotel výlučně pro mládež) - Hostel Pinesta.

Koupání v Novigradu
Pláže u hotelů jsou kombinací oblázků, skalisek a betonových plat. Vegetace (borové lesy) sahá místy až k plážím.
Z pláží v Novigradu byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou kvality tyto pláže: pláž autokempů Mareda a Sirena, a dále pláž hotelu Maestral.

Sport v Novigradu
Hlavně sportovní rybolov a jachting (Marina Novigrad), dále tenis, malá kopaná, volejbal, plážový volejbal, házená, basketbal, fotbal, minigolf, šipky, kuželky, paragliding, kanoistická safari na řece Mirně. Cyklistika (viz Cyklistické stezky v Istrii).
Nejlepší rybářské terény jsou při pobřeží mezi zátokami Dajla na severu (5 km) a Mirna na jihu.

Zábava v Novigradu
Novigrad nabízí k pobavení diskokluby a diskoterasy, různé přehlídky, show a kasino. V srpnu se koná zábavní festival Music Nights. Další možnosti: Z nabídky kulturních a sportovních akcí v Istrii v roce 2007.

Kultura v Novigradu
V srpnu Jazzový festival, po tři dny koncem srpna lidová slavnost fešta na svátek sv. Pelagie, patrona Novigradu. Novigradské kulturní léto (Novigradsko kulturno ljeto), festival Music Nights, folklorní představení.

Historie a památky Novigradu
Původně antická Aemonia, pozdější Neapolis se pro svou výhodnou polohu (snadná možnost obrany) brzy stala významným městem. Od pozdní antiky byla až do 19. stol. biskupským sídlem.
Kolem starého jádra Novigradu se do značné míry dochovaly hradby s cimbuřími a dvěma obrannými věžemi (byly nedávno renovovány). Rozvoj a struktura starého jádra byly určovány stěsnaným prostorem na poloostrůvku - zůstaly uzoučké uličky a malá veřejná prostranství.
Hlavní památkou je katedrála sv. Pelagia (Sveti Pelagij), která si část svého románského vzhledu zachovala i po barokizaci v 18. stol. Krásná románská trojlodní krypta. Staré domy a paláce, z nichž nejpozoruhodnější je palác Urizziů-Rigů (18. stol.), dnes je v jeho přízemí bohaté lapidárium (kamenné památky od antiky, přes Byzanc po středověk). Hřbitovní kostel sv. Agáty (Sveta Agata) z 10. - 11. stol.

Výlety z Novigradu
- Tar 7 km jihovýchodně
- Poreč 16 km jižně
vnitrozemské obce:
- Grožnjan
- Buje
- Oprtalj
- Buzet
- Istarske Toplice
- Motovun
- Rakotule
- Roč
- Hum
- Jeskyně Baredine

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.