Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Hotel PARK PLAZA BELVEDERE

 • Kód produktu: HR-0009L
 • K pláži: 150m
 • Pláž do 200 m:
 • Do centra: 600m
 • K moru: 150m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Istria, Medulin Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Polpenzia, Raňajky
Ubytovanie Izba 2(+2) Fam. / Pokoj 2(+0) St. M / Izba 2(+0) St. / Izba 2(+2) Fam. M / Izba 2(+1) Su. M / Izba 2(+1) Su / Izba 2(+1) Su. B / Izba 2(+1) Su. BM

Cena za 1 osobu od 175 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje


Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Croatia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov, viac informácií tu.

 • Poloha

  zrekonštruovaný hotel nachádzajúci sa v malom meste Medulin, cca 600 m od centra mesta.

 • Vybavenie a služby

  reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, konferenčná sála, kadernícky salón, Wi-Fi ZADARMO, výťah, terasa, parkovisko

 • Ubytovanie

  klimatizované moderné 2lôžkové izby so sprchou a WC, LCD TV, telefónom, minibarom, trezorom, fénom, Wi-Fi ZADARMO, set na prípravu kávy a čaju. Izby SU sú priestrannejšie s možnosťou prístelky (rozkladacie kreslo). Izby ST majú francúzske okno. Pokoj typu 2(+2) FAM - 2lôžková izba s 2 prístelkami pre 2 deti do 12 rokov (2 rozkladacie kreslá), terasa.

 • Šport a zábava

  dva vonkajšie bazény s morskou vodou, vnútorný bazén (od 6. do 9. mesiaca mimo prevádzky) s morskou vodou, wellness centrum - sauna, whirpool, masáže, fitness, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry, animácie, vodné športy podľa miestnej ponuky. 

 • Stravovanie

  raňajky alebo polpenzia formou bufetu.

 • Pláž

  okruhliaková, prírodná, cca 150 m, piesočnatá pláž Bijeca cca 500 m, vhodná pre deti.

 • Doplňujúce informácie

  ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok. V sezóne pozdĺž pobrežia Medulinu jazdí turistický vláčik. Check in od 14:00, check out do 10:00. Pobyt so psom nie je povolený. Detská postieľka na vyžiadanie - ZADARMO.

 • Zľavy pre deti

  dieťa do 3 rokov bez lôžka a stravy - ZADARMO (neplatí pre izbu FAMILY). ZĽAVY PRE IZBU 2(+0): dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. ZĽAVY PRE IZBU 2(+1): dieťa od 3 do 12 rokov na prístelke - zľava 50 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 25 %. ZĽAVY PRE IZBU 2(+2) Family: dieťa do 12 rokov na prístelke - zľava 50 %.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Istria

Medulin

Původně zemědělské a rybářské městečko Medulin se nachází 10 km jižně od Puly. V současné době je Medulin jedním z významných turistických letovisek na Istrii. Leží v nejjižnější části poloostrova Istrie při rozlehlém, velmi členitém a celkem mělkém Medulinském zálivu (Medulinski zaljev), dno zálivu je písečné. V okolním moři, zejména mezi Medulinem a Pomerem se loví langusty.

Ubytování v Medulinu
Středisko Medulin nabízí ubytování v soukromí, v kempech a také v hotelových zařízeních. Rekreační zařízení Medulinu se rozrostla i na přilehlý zalesněný poloostrůvek Kašteja (kemp). Část kempu Kažela je vyhrazena naturistům. Medulin navštěvují s oblibou rodiny s dětmi pro velmi dobré přírodní podmínky.

Koupání v Medulinu
Pro koupání má Medulin velmi dobré podmínky - moře je průzračné, pláže zčásti kamenité, zčásti oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku, borový les až k plážím. Velmi dobré možnosti koupání jsou také na blízkých četných zalesněných ostrůvcích.

Sport v Medulinu
Medulin má jednu z největších nabídek sportovních aktivit na celém istrijském pobřeží, podmínky pro sportovní vyžití jsou tu opravdu velmi dobré. Je tu škola windsurfingu, výborné podmínky pro sportovní rybolov, pro sportovní potápění (škola), pro jachting, vodní lyžování (škola). Je tu šest travnatých fotbalových hřišť, jsou k dispozici atletické dráhy, je zřízena stezka pro přespolní běh. Lze hrát tenis, volejbal, plážový volejbal, minigolf, kuželky, bocciu. Je možné věnovat se paraglidingu, jízdě na koni (škola). Je tu půjčovna sportovních potřeb, motorových i obyčejných člunů, jízdních kol aj.
Cyklistická stezka Od place do place (Od náměstí k náměstí) má trasu: Medulin - Pomer - Pješčana uvala - Banjole - Premantura. Cyklistická stezka pro horská kola vede poloostrovem Kamenjak od jeho začátku přes vrch Volme (68 m), dále se klikatí přes Premanturu k mysu Kamenjak kolem podmořské jeskyně Kolombarica Další široké možnosti sportovního vyžití v Premantuře a v blízké Pule.

Zábava a kultura v Medulinu
Diskotéky, společenské hry. V místě je proslulý klub Aquarius s diskotékou a živou hudbou. V červenci se koná lidová slavnost fešta na svátek sv. apoštola Jakuba (Dan sv. Jakova Apostola), patrona Medulinu. Při ní rozmanitý program. V průběhu léta se pořádají koncerty klasické hudby.

Památky v Medulinu
Ve farním kostele sv. Anežky (Sveta Agneza) je cenný procesní postříbřený kříž z 15. stol. Na poloostrově Vižula jsou pozůstatky římské venkovské usedlosti (villa rustica) a antických náhrobků. V zálivu Bijeca jsou trosky předrománského kostelíka.

Výlety z Medulinu
- Ližnjan 3 km severovýchodně, hřebčinec a jízdárna Libora
- Premantura 13 km severovýchodně
- Banjole 7 km západně
- Pomer 5 km západně
- Chráněné území Donji Kamenjak se nachází v nejjižnější části poloostrova Kamenjak (jižně od Premantury), který je současně nejjižnějším bodem Istrijského poloostrova (viz tematický článek: Poloostrov Kamenjak - ráj milovníků romantického koupání a odvážného surfování). Pro pěší a cyklisty je vstup zdarma, za auto se platí 20 kun. Od 15.6. do 15.9. je rezervace přístupná od 7 do 22 hod. Je častým cílem výletů pěších i cyklistických (vede sem cyklistická stezka). Z Premantury vede cesta lesnatým terénem 4 km až k mysu Kamenjak (Rt Kamenjak).

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.