Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Apartmány VILLE FREDIANA E ANNA

 • Kód produktu: IT-00187
 • K pláži: 450m
 • Pláž do 500 m:
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Taliansko, Region Veneto, Bibione Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 2+2 / Apt. 4+1 / Apt. 5(+0)

Cena za 1 osobu od 59 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  Apartmány sú umiestnené v Bibione, vzdialené cca 450 m od mora a všetkých služieb v letovisku.

 • Vybavenie a služby

  v blízkosti reštaurácie, bary, supermarkety, pizzerie, kaviarne, Luna park Adriatico.

 • Ubytovanie

  2 + 2 AP B-4: pre 2-4 osoby: obývacia izba s gaučom pre 2 osoby, 1 izba s manželskou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, terasa na prízemí s výstupom do spoločnej záhrady.
  4 + 1 AP C-5: pre 4-5 osôb: obývačka s gaučom pre 1 osobu, 2 dvojlôžkové izby, kuchynka, kúpeľňa, terasa.
  5 + 0 AP D-5: pre 5 osôb: obývacia izba na prízemí s priamym vstupom do záhrady, 1 spálňa s 1 manželskou posteľou, 1 spálňa so samostatným lôžkom, 1 spálňa s 1 poschodovou posteľou, kuchyňou, kúpeľňou a terasou.

 • Šport a zábava

  v Bibione sú cyklistické chodníky - zapožičanie bicykla - 2 EUR / deň - pri zapožičaní min. na 7 dní (prilba pre deti a detská sedačka zadarmo), možnosť jazdy na kolieskových korčuliach, športové vyžitie v centre podľa miestnej ponuky - minigolf, tenisové kurty, požičovňa tandemov, skútrov.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  piesočná s pozvoľným vstupom do mora, vzdialená cca 450 metrov, plážový servis v cene. Pláž je vhodná pre deti - rad preliezačiek, šmýkačiek, detské atrakcie.

 • Poznámka

  cena nezahŕňa pobytovú taxu podľa miestnej vyhlášky cca 1 EUR / os. / deň - platí sa na mieste. Cena nezahŕňa posteľnú bielizeň a uteráky.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, plážový servis, záverečné upratovanie (s výnimkou kuchynského kúta), EUROPART: bezplatný zábavný večer pod šírym nebom so špagetami, vínom, nealkoholickými nápojmi, živou hudbou a detskú animácií.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Platba na mieste: detská postieľka - 2 EUR / deň, detský kočík: 1 EUR / deň. Posteľná bielizeň (1 set / 8 EUR) a uteráky (1 set / 7 EUR).

Interaktívna mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.