Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Apartmány TORRE DEL SOLE

 • Kód produktu: IT-00183
 • K pláži: 150m
 • Pláž do 200 m:
 • K moru: 150m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Taliansko, Region Veneto, Bibione Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT

Cena za 1 osobu od

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  Apartmány sú umiestnené v živom letovisku Bibione, vzdialené cca 150 m od mora a všetkých služieb v letovisku.

 • Vybavenie a služby

  v blízkosti reštaurácie, bary, supermarkety, pizzerie, kaviarne, Luna park Adriatico.

 • Ubytovanie

  Apt. 4 + 2 C-6: pre 4-6 osôb, s orientáciou na východ alebo na západ, zložený z: obývacej izby s rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou s balkónom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami alebo 2 lôžka nad sebou, kuchynský kút, kúpeľňa, práčka. krytá terasa, komora na prízemí.
  Apt. 4 + 2 C1-6: pre 4-6 osôb, orientovaný na juhovýchod alebo juhozápad, zložený z: obývacia izba s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou s balkónom, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a balkónom, kuchynský kút, kúpeľňa, pračka , krytá terasa, odkladacia miestnosť na prízemí.
  Apt. 4 + 2 C2-6: pre 4-6 osôb, s orientáciou na východ alebo na západ, zložený z: obývacia izba s rozkladacou pohovkou, spálňa s manželskou posteľou s balkónom, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, kúpeľňa, práčka, krytá terasa , komora na prízemí.

 • Šport a zábava

  v Bibione sú cyklistické chodníky - zapožičanie bicykla - 2 EUR / deň - pri zapožičaní min. na 7 dní (prilba pre deti a detská sedačka zadarmo), možnosť jazdy na kolieskových korčuliach, športové vyžitie v centre podľa miestnej ponuky - minigolf, tenisové kurty, požičovňa tandemov, skútrov.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  piesočná s pozvoľným vstupom do mora, vzdialená cca 150 metrov, plážový servis v cene. Pláž je vhodná pre deti - rad preliezačiek, šmýkačiek, detské atrakcie.

 • Doplňujúce informácie

  cena nezahŕňa pobytovú taxu podľa miestnej vyhlášky cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste. 

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, 1. dodávku posteľnej bielizne a uterákov, plážový servis, záverečné upratovanie (s výnimkou kuchynského kúta), EUROPART: bezplatný zábavný večer pod šírym nebom so špagetami, vínom, nealkoholickými nápojmi , živou hudbou a detskú animácií.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - 2 EUR/deň, detský kočík: 1 EUR/deň - platba na mieste. Výmena posteľnej bielizne (1 set/8 EUR) a uterákov (1 set/7 EUR) - platba na mieste.

Interaktívna mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.