Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte

048 ⁄ 224 00 20

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Rezidence MONACO

 • Kód produktu: IT-00196
 • K pláži: 200m
 • Pláž do 200 m:
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Taliansko, Region Veneto, Bibione Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 3+2 A / Apt. 3+2 B / Apt. 4+2 C / Apt. 5+2 B7

Cena za 1 osobu od 39 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  Apartmány sú umiestnené za centrálnym námestím Piazza Fontana iba 200 metrov od pláže.

 • Vybavenie a služby

  v blízkosti reštaurácie, bary, supermarkety, pizzerie, kaviarne, Luna park Adriatico.

 • Ubytovanie

  Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, kuchynským kútom s mikrovlnou rúrou, kávovarom, televíziou a trezorom. Budova je vybavená dvoma výťahmi a každý apartmán má vyhradené parkovacie miesto vo vnútri oploteného parkovisko s prístupom cez elektrickú bránu.

  Apt. 3 + 2 A: apartmán skladajúci sa z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, spálňa s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, oddelená od obývacej izby priečkou vysokou cca 2 metre, kúpeľne so sprchovým kútom, zariadenej terasy.
  Apt. 3 + 2 B: skladá sa z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, spálňa s dvojlôžkom a samostatnou posteľou, kúpeľne so sprchovým kútom, zariadenej terasy.
  Apt. 5 + 2 B7: obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom oddelená od obývacej izby cca 2 m vysokou priečkou, spálňa s 2 lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa. Obytná jednotka vhodná pre jednu rodinu.
  Apt. 4 + 2 C: skladá sa z obývacej izby s kuchynským kútom a rozkladacou pohovkou pre dve osoby, spálňa s dvojlôžkom, izby s dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľne so sprchovým kútom, zariadenej terasy.

 • Šport a zábava

  cyklistika, jazda na kolieskových korčuliach a ďalšie športové vyžitie podľa miestnej ponuky.

 • Stravovanie

  vlastní.

 • Pláž

  piesočnatá, cca 200 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo / apartmán) do 5.6. a od 5.9.2019 ZADARMO.

 • Poznámka

  cena nezahŕňa pobytovú taxu podľa miestnej vyhlášky cca 0,75 EUR / os. / deň - platí sa na mieste, posteľná bielizeň (možno prenajať za 8 EUR / os.), uteráky (8 EUR / os.), detská postieľka (21 EUR / týždeň). Záverečné upratovanie apartmánov hostia vykonávajú sami (v apartmáne nie sú k dispozícii čistiace prostriedky), možnosť dokúpenia na mieste za poplatok - Apt. A - 35 EUR / pobyt, Apt. B - 45 EUR / pobyt, Apt. C - 55 EUR / pobyt. Povinná vratná kaucia 100 EUR / apartmán (u osôb mladších ako 26 rokov alebo ubytovanie so psom - 500 EUR). Pobyt s malým psom na vyžiadanie možný - 40 EUR / týždeň.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu.

Interaktívna mapa oblasti

Region Veneto

Bibione

Přímořské letovisko v Itálii v regionu Benátsko, jedno z nejoblíbenějších mezi českými turisty. Má asi 2 000 stálých obyvatel, v létě se však jejich počet až zestonásobí. Bilione má 8 km dlouhou, mírně se do moře svažující pláž. Letovisko má 4 části, a to Ligo de Pini, Spiaggia, Ligo del Sole a Pineda. Za návštěvu určitě stojí romantická města Benáky s Veronou. Bibione se vyznačuje krásnými plážemi s pozvolným vstupem do moře, vynikající infrastrukturou a velkým množstvím zeleně v letovisku.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.