Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Rezidence RUBIN

 • Kód produktu: IT-00018
 • K pláži: 250m
 • Pláž do 300 m:
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Taliansko, Region Furlansko-Julské Benátsko, Lignano Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie Apt. 3(+0) / Apt. 2+2 / Apt. 4+2

Cena za 1 osobu od 59 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  novo renovovaná rezidencia na okraji letoviska Lignano Sabbiadoro.

 • Vybavenie a služby

  záhrada, parkovanie ZADARMO (parkovacie miesto/apartmán), výťah, v blízkosti - reštaurácie, kaviarne, obchody, supermarket, trh.

 • Ubytovanie

  Typ APT. 3 (+0) - denná miestnosť, spálňa s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, balkón, veľkosť 22-25 m 2.
  Typ APT. 2 + 2 - denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a jedna 2lôžková spálňa, balkón, veľkosť 28-32 m2.
  Typ APT. 4 + 2 - denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, jedna 2lôžková spálňa a jedna 2lôžková izba, balkón, veľkosť 40-45 m2.
  Vždy: vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, fén, TV, balkón, kávovar, u niektorých apartmánov možnosť dokúpenia klimatizácie za poplatok 25 EUR / týždeň - na vyžiadanie, WI-FI za poplatok 20 EUR / týždeň.

 • Šport a zábava

  k rezidencii patrí vonkajší bazén (otvorený od 1.6. do 10.9.), v blízkosti vodný park Aquasplash, lunapark, detský zábavný park Juniorpark, beach volejbal, plážové atrakcie.

 • Stravovanie

  individuálne.

 • Pláž

  piesčitá, cca 250 m, s pozvoľným vstupom do mora.

 • Doplňujúce informácie

  cena nezahŕňa poplatok za pobytovú taxu podľa miestnej vyhlášky cca 0,5 EUR / os. / deň (platba iba v hotovosti), záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46-48 EUR / pobyt, vratnú kauciu 100 EUR / apartmán (u osôb do 26 rokov - 300 EUR), ktorá slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia - platí sa na mieste.

 • Poznámka

  cena nezahŕňa pobytovú taxu. Záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46-48 EUR / pobyt. Pri nástupe na pobyt sa skladá vratná kaucia 100 EUR / apartmán (u osôb do 26 rokov - 300 EUR).

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, posteľná bielizeň (bez uterákov).

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia storna zájazdu. Možnosť dokúpenia klimatizácie na vyžiadanie - 25 EUR / týždeň a Wi-Fi - 20 EUR / týždeň. Malý domáci maznáčik - 35 EUR / týždeň - na vyžiadanie. Detská postieľka (pre dieťa do 2 rokov) - 20 EUR / týždeň - na vyžiadanie.

Interaktívna mapa oblasti

Region Furlansko-Julské Benátsko

Lignano

Italské město v provincii Udine. Je centrem poloostrova a skládá se z velkého množství hotelů, barů a prázdninových apartmánů. Hlavní nákupní třída vede od Viale Centrale přes pěší zónu až po Terrazzal al Mare ve špičce poloostrova. Písčité pláže jsou rozděleny do několika částí. Lignano se skládá ze 3 částí, Sabbiadoro, Pineta a Riviera. Ze všech těchto částí je dobrý přístup k plážím. Podél všech pláží je umístněné velké množství kaváren a barů. V letovisku Lignano je pro děti připraveno velké množství atrakcí. Děti se mohou vyřádit v aquaparku nebo v Junior parku se skákacími hrady.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.