VÍTKOVICE TOURS s.r.o. - Vaša jednotka na Jadrane Realizácia: MagicWare

Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: info@ckvt.sk

WEB: www.ckvt.sk

Apartmány ZATON HOLIDAY RESORT 4*

 • Kód produktu: HR-0292
 • Do centra: 15000m
 • K moru: 300m
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zaton Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori
Doprava Vlastná
Stravovanie Bez stravovania
Ubytovanie 1/B4 AP-N / 1/A5 AP-N / 1/A5+1 AP-N

Cena za 1 osobu od 119 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  jednoposchodové radové domčeky postavené v typickom dalmátskom štýle, v píniovom háji, cca 15 km od mesta Zadar.

 • Vybavenie

  reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, pizzeria, kaderníctvo, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, predajňa suvenírov, internetový kútik, tanečná terasa, lekáreň, market, bary na pláži, zábavné centrum so živou hudbou, ambulancia, parkovisko.

 • Ubytovanie

  moderne zariadené klimatizované apartmány typ 1/C2+1 STUDIO-N - veľkosť cca 25 m2 - jedna miestnosť s pohovkou na spanie pre dve osoby, s možnosťou prístelky (na vyžiadanie), typ 1/B4 AP-N - veľkosť cca 36 m2 - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč vhodný pre 2 osoby), typ 1/A5 AP-N - veľkosť cca 48 m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s 1 lôžkom (rozkladací gauč), typ 1/A5+1 AP -N - veľkosť cca 58 m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s 1-2 lôžkami (rozkladací gauč vhodný pre 2 osoby), apartmán má dve kúpeľne. Vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, kávovar, mikrovlnná rúra, fén, trezor, prípojka na internet, balkón alebo terasa.

 • Stravovanie

  individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie (raňajky a večere formou bufetu, k večeri ZADARMO miestne čapované nápoje - pivo, víno, vodka, džús).

 • Pláž

  2 km dlhá, okruhliakovo-piesočnatá, cca 100-300 m.

 • Šport

  vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, fitnes, aerobic, 12 tenisových kurtov, stolný tenis, minigolf, golf, biliard, ihrisko na loptové hry, ihrisko pre deti, plážový volejbal, animácie, masáže, potápanie, tobogan, jumping centrum, vodné športy, jazdiareň, požičovňa bicyklov, prístav pre lode, vodné športy podľa miestnej ponuky. Ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok.

 • Doplňujúce informácie

  vo vzdialenosti cca 500 m od strediska sa nachádza veľmi populárna diskotéka Saturnus. Záverečné upratovanie hostia vykonávajú sami, možnosť dokúpenia na mieste za poplatok 40 EUR/apartmán. Parkovanie ZADARMO.

 • Zľavy

  Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Osoba na prístelke v 1/C2 (+1) STUDIO-N v období: do 26.5. a od 8.9. - ZADARMO, 26.5.-8.9. - 119EUR/ os./týždeň.

 • Zvláštne zľavy

  V termíne pobytu 26.5.-2.6., 2.6.-9.6. a 16.6.-23.9.Vám pri pobytoch na 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %.

 • Cena zahŕňa

  Ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, polpenzia - dieťa do 5 rokov - ZADARMO, dieťa od 5 do 12 rokov v období: do 26.5. a od 8.9. - ZADARMO, 26.5.-8.9. - 99 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov v období: do 26.5. a od 8.9. - 159 EUR/os./týždeň, 26.5.-8.9. - 189 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka po dieťa do 3 rokov (26.5.-8.9. Za poplatok 6 EUR/deň, ostatné termíny ZADARMO), pes (26.5.-8.9. za poplatok 12 EUR/deň, ostatné termíny ZADARMO).

Hodnotenie zákazníkov

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Zaton

Popis

Zaton
Velké a oblíbené letovisko s asi 1 000 obyvateli. Zaton je rybářská a zemědělská obec ležící v zadarském průlivu. Hlavním zemědělským odvětvím je pěstování vinné révy, ovoce a zeleniny. Ve starém jádru obce se nachází starobylé domky vesnického typu.

Památky
V Zatonu můžete navštívit pozůstatky římského přístavu, zříceninu obranné věže Kaštelina nebo zbytky středověkého a starokřesťanského kostela.

Koupání
Najdeme zde oblázkovo-písčitou pláž, která má délku 1,5 km a je obklopena borovými lesy. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná pro děti.

Sport
Zaton je letovisko z opravdu širokou nabídkou sportování. Můžete si zde zahrát basketbal, házenou, plážový volejbal, tenis nebo stolní tenis. Nabízí i velkou řadu vodních sportů jako jachting, windsurfing, vodní lyžování nebo potápění. Je zde možno navštěvovat tenisovou školu, jezdeckou školu, potápěčskou školu a nebo kurzy plavání. V okolí Zatonu je několik upravených cyklostezek.

Zábava
Konají se zde často zábavní a sportovní akce pro všechny věkové skupiny. Pro děti jsou zde dětská hřiště, lunapark nebo dětská autoškola. Pořádá se zde diskotéka Saturn, na které často hrají významné skupiny.

Ubytování
V apartmánech s kapacitou 2 000 lůžek nebo v kempu pro 4 500 návštěvníků.

Výlety
Za navštívení stojí starochorvatský kostelík sv. Mikuláše mezi Zatonem a Ninem.

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Vítkovice tours, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2018

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.