Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare
Volajte zadarmo

0800 567 567

Napíšte nám: [email protected]

WEB: www.ckvt.sk

Resort PINE BEACH PAKOŠTANE

 • Kód produktu: HR-0232P
 • K pláži: 100-200m
 • Pláž do 100 m:
 • Do centra: 1000m
 • K moru: 100-200m
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pakoštane Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Produkt CKVT
Doprava Vlastná
Stravovanie Light all inclusive
Ubytovanie Bungalov A2(+0) M / Bungalov A2(+0) / Bungalov B3(+0) / Bungalov A2+2 / Bungalov C5(+0)

Cena za 1 osobu od 150 eur .188 eur Zľava -20% Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Poloha

  areál o rozlohe 18 ha so 480 bungalovmi z tŕstia uprostred borovicového lesa, cca 1 km od Pakoštane.

 • Vybavenie a služby

  recepcia, centrálna reštaurácia, bar, kaviareň, internetový kútik, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, obchod, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok (cca 1 EUR/deň), parkovisko (mimo areál).

 • Ubytovanie

  jednoduché bungalovy z rákosia (chyže) v polynézskom štýle pre 2-5 osôb. Typ 1/A2 - dvojlôžkový bungalov, typ 1/B3 - 3lôžkový bungalov. Typ 1/A2+2 sú dva 2lôžkové bungalovy vedľa seba. Typ 1/C4+1 je veľký bungalov predelený priečkou na dve miestnosti - v jednej manželská posteľ, v druhej 3 lôžka. Označenie M - bungalov v prvom rade od mora. V bungalovoch nie je zavedená elektrina, na podlahe je dlažba, skrine sú otvorené. V areáli sa nachádza 8 spoločných sociálnych zariadení (sprchy, WC, umývadlá). K zapožičaniu sú siete proti hmyzu. Posteľná bielizeň je súčasťou vybavenia.

 • Šport a zábava

  tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, fitness, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry, lukostreľba, vodné športy, vodný park, aerobic, aquaaerobic, pilates, animácie pre deti i dospelých, detské ihrisko, masáže, požičovňa bicyklov.

 • Stravovanie

  služby ALL INCLUSIVE Light - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Po dobu podávania stravy miestne čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús.

 • Pláž

  piesočnatá, prírodná kamenistá pláž, cca 10-200 m.

 • Doplňujúce informácie

  ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňa: parkovanie, ležadlá na pláži v obmedzenom množstve, animácie, zapožičanie kajaku, tenis, stolný tenis, minigolf, volejbal, kolky, fitness, ihrisko na loptové hry, lukostreľbu. Parkovanie je mimo areálu. Batožina je k bungalovom dopravovaná golfovými vozíkmi. Súčasťou vybavenia bungalovov nie sú uteráky. Odporúčame svietidlo.

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Zľavy pre 1/A2: dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko a stravu ZADARMO. Dieťa do 7 rokov - zľava 50 %. Dieťa 7 -12 rokov - zľava 30 %. Zľavy pre 1/B3 a 1/C4+1: Dieťa do 7 rokov - zľava 50 %. Dieťa 7-12 rokov zľava 30 %. Zľavy pre 1/A2+2: 1.dieťa do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Prvé dieťa 12-14 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Druhé dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. druhé dieťa 7-14 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %.

 • Výhody a benefity

  v termíne pobytu 1.6.-7.6. a 31.8.-7.9. Vám bude pri zakúpení pobytu na 7 nocí poskytnutá mimoriadna zľava 15 % (nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup). Mimoriadna zľava a zľava za skorý nákup neplatia pre typ 1/A2+2.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, služby ALL INCLUSIVE Light, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie detská postieľka 3 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Pakoštane

Pakoštane a Drage jsou dvě méně známá turistická letoviska, nachází se cca. 8 km jihovýchodně od Biogradu na Moru. Pakoštane se skládá se ze staré části při moři a nové při magistrále. Přístav v letovisku Pakoštane je chráněn ostrůvky Babuljaš, Veli školj a Sveta Justina.

Ubytování
Turistický komplex Pakoštane (Turističko naselje Pakoštane) je dřívější letovisko francouzského Clubu Méditerranée - jednoduché slaměné domky v polynézském stylu. Jsou zde četná pohostinská zařízení a mnoho možností ubytování v soukromí. Turistický komplex Kozarica zahrnuje hotelové apartmány a kemp. Ubytování v soukromí je možné i nedaleké osadě Drage.

Koupání
V Pakoštane v příjemných zátokách v okolí jsou pěkně upravené pláže z oblázků. Pobřeží obklopují poměrně rozsáhlé borové porosty. Pěkné koupání je i na ostrůvcích před obcí.

Sport
Pakoštane má dobré podmínky pro vodní sporty: potápění, podmořský rybolov i rybaření na sousedním sladkovodním Vranském jezeře, windsurfing, jachting, vodní skútry. V Pakoštane je dobré vybavení i pro další sporty: plážový volejbal, tenis, stolní tenis a jiné míčové hry. Je tu i střelnice. Nedávno byly vybudovány cyklistické stezky kolem Vranského jezera.

Zábava
Taneční terasy, zábavní koncerty. Slavnost Den obce (31. července) s bohatým programem. Letní hry (první týden v srpnu).

Výlety
- V těsném sousedství Pakoštane - 400 metrů vzdáleno je Vranské jezero, kde jsou výborné podmínky pro rybáře.
- Drage - malá, klidná osada 3 km jihovýchodně. Svůj název (drage - zátoky) dostala podle členitého pobřeží ve svém okolí. Je zde pěkné koupání na skalnatých i oblázkových plážích, které obklopuje borový les. Ubytování v soukromí.
- Ostrov Vrgada - 2,5 nám. míle jižním směrem. Navštěvuje se pro krásné koupání na písečných a oblázkových pláží. Z Pakoštane je na ostrov pravidelné lodní spojení.
- výlet lodí na Kornatské ostrovy - 12 nám. mil nebo do zátoky Telaščica na ostrově Dugi otok - 17 nám. mil
- Biograd na Moru - 8 km
- Tisno (22 km) a přes most na ostrov Murter
- Šibenik - 39 km a vodopády řeky Krky - 47 km
- Zadar - 36 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., organizačná zložka, v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA 2009 – 2019

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.