Vítkovice Tours, člen Travel Family - Špecialista na Chorvátsko Realizácia: MagicWare

Resort PINE BEACH PAKOŠTANE

 • Kód produktu: HR-0232P
 • K pláži: 10-200m
 • Pri pláži (do 50 m):
 • Do centra: 1000m
 • K moru: 10-200m
 • Zábava pre dospelých i deti počas celého dňa
Termín Vyberte termin Termíny a ceny tohto zájazdu
Destinácia Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pakoštane Hotel na mape
Typ zájazdu Dovolenka pri mori, Pobytové, Produkt CKVT, STORNO ZDARMA
Doprava Vlastná
Stravovanie Light all inclusive
Ubytovanie Bungalov A1(+0) / Bungalov A2(+0) dospelý+dieťa / Bungalov A2(+0) M / Bungalov A2(+0) / Bungalov B3(+0) / Bungalov C4(+0) / Bungalov C4(+1)E / Bungalov C5(+0)

Cena za 1 osobu od 120 eur Kalkulácia

Termíny a ceny pre vybrané nástupné dni. Pre zmenu pokračujte do kalkulácie.

Doprava: nerozhoduje

Strava: nerozhoduje

Popis hotela a zájazdu

 • Prečo práve sem

  Pozrite si video o letovisku Pakoštane.

 • Poloha

  areál o rozlohe 18 ha so 480 bungalovmi z tŕstia uprostred borovicového lesa, cca 1 km od Pakoštane.

 • Vybavenie a služby

  recepcia, centrálna reštaurácia, bar, kaviareň, internetový kútik, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, obchod, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok (cca 1 EUR/deň), parkovisko (mimo areál).

 • Ubytovanie

  jednoduché rákosové bungalovy (chyže) v polynézskom štýle pre 2-5 osôb. Typ A2(+0) - dvojlôžkový bungalov, typ B3(+0) - 3lôžkový bungalov. Typ C4(+0) - 4lôžkový bungalov. Typ C5(+0) je veľký bungalov predelený prepážkou na dve miestnosti - v jednej manželská posteľ, v druhej 3 lôžka. Označenie M - bungalov v prvom rade od mora. Bungalov C4+1 E - má navyše vnútorné osvetlenie, USB a WI-FI. V bungalovoch nie je zavedená elektrina, na podlahe je dlažba, skrine sú otvorené. V areáli sa nachádza 8 spoločných sociálnych zariadení (sprchy, WC, umývadlá). K zapožičaniu sú siete proti hmyzu. Posteľná bielizeň je súčasťou vybavenia.

 • Šport a zábava

  tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, fitness, plážový volejbal, ihrisko na loptové hry, lukostreľba, vodné športy, vodný park, aerobic, aquaaerobic, pilates, animácie pre deti i dospelých, detské ihrisko, masáže, požičovňa bicyklov.

 • Stravovanie

  ALL INCLUSIVE light raňajky, obed a večera formou bufetu. Po dobu podávania stravy miestne čapované nápoje - pivo, víno, voda, džús. Popoludňajší snack (ovocie, pizza, nealkoholické nápoje) v reštaurácii.

 • Pláž

  piesočnatá, prírodná kamenistá pláž, cca 10-200 m.

 • Doplňujúce informácie

  ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňa: parkovanie, lehátka na pláži v obmedzenom množstve, animácie, zapožičanie kajaku, tenis, stolný tenis, minigolf, volejbal, kolky, horolezecká stena, adrenalínový park, ihrisko pre loptové hry, lukostreľbu. Parkovanie je mimo areál. Batožina je k bungalovom dopravovaná golfovými vozíkmi. Súčasťou vybavenia bungalovov nie sú uteráky. Odporúčame svietidlo. Pobyt so psom nie je dovolený.

 • Informace o ubytování, web prevádzkovateľa

  Check-in/check-out: od 14:00h/do 10:00 hod.

 • Zľavy pre deti

  Dieťa do 4 rokov bez lôžka so stravou - ZADARMO. Dieťa do 18 rokov na prístelke ZADARMO.

 • Cena zahŕňa

  ubytovanie na vybraný počet nocí, služby ALL INCLUSIVE Light, pobytovú taxu.

 • Voliteľné doplatky

  Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie detská postieľka 3 EUR/deň.

Interaktívna mapa oblasti

Severná Dalmácia

Pakoštane

Pakoštane a Drage jsou dvě méně známá turistická letoviska, nachází se cca. 8 km jihovýchodně od Biogradu na Moru. Pakoštane se skládá se ze staré části při moři a nové při magistrále. Přístav v letovisku Pakoštane je chráněn ostrůvky Babuljaš, Veli školj a Sveta Justina.

Ubytování
Turistický komplex Pakoštane (Turističko naselje Pakoštane) je dřívější letovisko francouzského Clubu Méditerranée - jednoduché slaměné domky v polynézském stylu. Jsou zde četná pohostinská zařízení a mnoho možností ubytování v soukromí. Turistický komplex Kozarica zahrnuje hotelové apartmány a kemp. Ubytování v soukromí je možné i nedaleké osadě Drage.

Koupání
V Pakoštane v příjemných zátokách v okolí jsou pěkně upravené pláže z oblázků. Pobřeží obklopují poměrně rozsáhlé borové porosty. Pěkné koupání je i na ostrůvcích před obcí.

Sport
Pakoštane má dobré podmínky pro vodní sporty: potápění, podmořský rybolov i rybaření na sousedním sladkovodním Vranském jezeře, windsurfing, jachting, vodní skútry. V Pakoštane je dobré vybavení i pro další sporty: plážový volejbal, tenis, stolní tenis a jiné míčové hry. Je tu i střelnice. Nedávno byly vybudovány cyklistické stezky kolem Vranského jezera.

Zábava
Taneční terasy, zábavní koncerty. Slavnost Den obce (31. července) s bohatým programem. Letní hry (první týden v srpnu).

Výlety
- V těsném sousedství Pakoštane - 400 metrů vzdáleno je Vranské jezero, kde jsou výborné podmínky pro rybáře.
- Drage - malá, klidná osada 3 km jihovýchodně. Svůj název (drage - zátoky) dostala podle členitého pobřeží ve svém okolí. Je zde pěkné koupání na skalnatých i oblázkových plážích, které obklopuje borový les. Ubytování v soukromí.
- Ostrov Vrgada - 2,5 nám. míle jižním směrem. Navštěvuje se pro krásné koupání na písečných a oblázkových pláží. Z Pakoštane je na ostrov pravidelné lodní spojení.
- výlet lodí na Kornatské ostrovy - 12 nám. mil nebo do zátoky Telaščica na ostrově Dugi otok - 17 nám. mil
- Biograd na Moru - 8 km
- Tisno (22 km) a přes most na ostrov Murter
- Šibenik - 39 km a vodopády řeky Krky - 47 km
- Zadar - 36 km

Môžeme Vám pomôcť s Vašou dovolenkou?


Vyplnením a odoslaním formulára s požiadavkou z www.ckvt.sk vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti TRAVEL FAMILY s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Napíšte text z obrázku
* Povinné údaje

3 Najčastejšie hľadáte

 • 1

  SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

  Naše služby využije každoročne viac než 40.000 spokojných zákazníkov. Za 25 ročnú históriu ich s nami vycestovalo takmer milión.

 • 2

  STABILNÁ FIRMA

  Patríme medzi TOP 100 českých firiem s ocenením Czech Stability Award. Táto cena je udeľovaná najstabilnejším firmám v ČR.

 • 3

  VAŠA JEDNOTKA NA JADRANE

  Už od roku 1991 sa špecializujeme na Jadran. Ponúkame najviac pobytových miest a ubytovacích kapacít na celom jadranskom pobreží.